Korekta cen akcji

mike / .* / 2005-02-02 18:18
Komentarze do wiadomości: Korekta cen akcji.
Wyświetlaj:
dżeju / .* / 2005-02-02 19:28
Qrka wodna, a Naftę przewidziałem, tylko nie tak dużo! Ferrum też. Typ na najbliższe dni - Talex, może kolejna próba na Becie. EPN spoko, świeca długiej fali tsunami poszła bokiem, tylko ten Polnord, co z Polnordem, kto hamuje kurs, no kto? Pewnie chce, żeby wyskoczył jak sprężyna, obroty ledwo pełzają. Alchemia się konsoliduje przed wzrostami, bo spekułka najpierw musi obskoczyć innych maruderów i dopiero wrócić do Garba. A ja spokojnie czekam, tzn. poza tą Naftą, która zagrzała mi trochę krwi jak zobaczyłem 33% up. Tyle zarobiłem na EPN, ale w tydzień a tu masz - 1 dzionek! Cuda, mówię wam się dzieją, oj dzieją.
ORZEŁ / .* / 2005-02-03 07:37
UROCZYŚCIE CIĘ DŻEJU PRZEPRASZAM NIE ZERKNĄŁEM NA WCZORAJSZE KOMENTARZE - WITAMY SERDECZNIE W NASZYM GRONIE:)NO I OBY TAK DALEJ :):):):):)
orzeł / .* / 2005-02-03 07:33
dżeju ! no właśnie z jakimś wyprzedzeniem te swoje rewelacje i obiecuję jeśli dzięki Tobie zarobię 30 w tydzień to się nie będę wcale złościł że nie w jeden dzień. Talex może potwierdzić Twe znawstwo jeśli zachowa się tak jak piszesz inaczej no cóż kolejny Jeżyk:)
mike / .* / 2005-02-02 18:18
tak jak mowilem KOPEX poszybowal dzisiaj w gore, EPN caly czas utrzymuje sie w tendencji wzrostowej...o getin nie martwilbym sie tak bardzo, dlugoterminowo na pewno bedzie owocna inwestycja...
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy