Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Korekta na warszawskim parkiecie

Korekta na warszawskim parkiecie

Z_dala_od_Fiskusa / .* / 2004-11-15 21:19
Komentarze do wiadomości: Korekta na warszawskim parkiecie.
Wyświetlaj:
Raczek / .* / 2004-11-17 12:27
dokupić...pójdzie na pewno do góry.Tim ma świetne prognozy WF i ING go skupuje.Myślę,że 8-9 jak nic.
Raczek / .* / 2004-11-17 10:34
Tim opadł...ale min 8 zł...pójdzie dalej.Ampli ma zapas do 6,5 zł.Pojawia się już nowy hit na rynku...ale o tym jutro.
Raczek / .* / 2004-11-16 07:20
jak znajdziesz czas,odpisz na moje wczorajsze mejle.Będę b.wdzięczny!
Raczek / .* / 2004-11-16 07:19
ale wkrótce Ampli i Tim do góry.Ampli będzie po 6-7 zł.Myślę, że mam pomysł na kolejny super deal.
orzeł filozof / .* / 2004-11-15 22:55
Sprzedałem AMpli po 5.05 na otwarciu sesji!Będę chciał odkupić po 4,5- 4.4 chyba że zjazad pionowy tkz V(odwrócone) to nieeeeeeeeeee!Ciekaw jestem co z Timem !A pisałem w piątek uwaga na Getin:) przy cenie 2.52 a jest już 2.67 - 5 % czy to mało dla mnie duuuuuuuużżżżżżżoooooooo! hihihihiNo i jak tam nowagala spadnie czy nie !?Troszkę dostaję na ibsystemie ale kupiłem dla draki za grosze choć nie bedę ściemniał że nie tak sobie to wyobrażałem :(Ciekawe co się stanie z Remakiem?Raczku pytasz dlaczego Getin a dlaczego nie?OD 2.04 złapał trenda teraz 2.67 ja go mam od 2.15 i tak jakoś mi sie zdaje że może ruszy do nowej górki:)Co z Timem to sam nie wiem bo powoli coś sie musi stać w jedna lub w drugą stronę oby w tą pierwszą>Ja technicznie coś zasysane to ja też czegoś nie lubią to ja też. Ja tak jak tłum bezkrytycznie z tłumem oczywiście gdy tłum do góry jak się robi tłoczno to odpadam.Popełniam mnóstwo błędów których czasem się nie wstydzę a czasem tak !NIe wiem proszę Pana Raczka co sądzić o Tvn bo jakoś nie miałem czasu się zainteresować !daj jakiegoś maila z linkiem gdzie cóś piszą chętnie zerknę:) i wyrażę opinię!Pozdrawiam i kończę te filozoficzne wywody!
orlątko / .* / 2004-11-15 22:33
o mój Boże ! A już niedługo 28 zł! Czemu why dlaczego!?
Z_dala_od_Fiskusa / .* / 2004-11-15 21:19
Akcje sprzedane, ale czy ktoś może napisać mi jak wygląda rozliczenie się z Fiskusem? Ile podatku od zysku ze sprzedaży PKOBP i w jaki sposób trzeba będzie zapłacić?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy