Forum Polityka, aktualnościKraj

Korwin-Mikke ma coraz większe poparcie. PO traci, ale... niewiele. Najnowszy sondaż

Korwin-Mikke ma coraz większe poparcie. PO traci, ale... niewiele. Najnowszy sondaż

Wyświetlaj:
yak / 89.70.17.* / 2014-06-28 17:46
Niech sobie ta rządowo-poselska chołota łby pourywa. Dla dobra kraju!
mam nadzieję / 5.173.38.* / 2014-06-24 22:03
Za obecną sytuację są odpowiedzialni wszyscy posłowie. Ilu z mich jest w pracy? Ilu zapoznaje się z dokumentami? Ilu zmienia poglądy byle trwać? Ale o wypłatę odszkodowań dla żydów, wszyscy byli ZA. W tej sprawie dogadali się i znaleźli wspólny język. Jest to kolejne obciążenie z kieszeni podatnika i hańba dla POLAKÓW! Wszystko jest sprzedane w obce ręce a chude lata dopiero nadchodzą. ZUS to bankructwo! Tak jak wynika z nagrań, te kwoty są śmieszne! To tak jak by dziś, ktoś próbował przeżyć w europie za 200euro. Może i da radę, jak mieszka w lesie. Tylko że lasy też sprzedane. Wpuścić jeszcze arabów i więcej praw dla homosiów, żeby robili każdemu sprawę z sądzie za złe spojrzenie. Same afery i ustawieni ludzie komunizmu po okrągłym stole. Czy to PO czy PiS czy PSL. Proponuję słuchać dziennikarzy śledczych, co mówią na temat obcych służb w naszym kraju, o stanie naszej armii. To jest gra i biznes naszym kosztem. A politycy świadomie biorą w tym udział. Nazywa się to ZDRADA.!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rk12 / 31.182.69.* / 2014-06-24 18:40
Tusk powinien podać się do dymisji, choćby za to że kłamał w sprawie ZUS i OFE. Rząd wie, że ZUS to bankrut co wynika z jednego z nagrań:

"Wprost" ujawni też nagranie rozmowy biznesmena Piotra Wawrzynowicza z wiceministrem środowiska Stanisławem Gawłowskim. Wawrzynowicz powiedział, że "za 30 lat będzie kompletnie ro....y system emerytalny. Nie będzie istniał w takim sensie, jak dzisiaj istnieje". Jak dodał, "wszyscy będziemy otrzymywać emeryturę 700 zł, 900, 1200, czyli taką, żeby przeżyć (...). Bo to jest ten problem właśnie, który ja mam z tymi emeryturami. Że ja nie wierzę, że to dojedzie." - mówi Wawrzynowicz. "Ja też..." - przyznał mu wiceminister.
czap / 5.172.247.* / 2014-06-24 18:03
Afera rządu Tuska, a nie podsłuchowa. W każdym normalnym kraju już byłyby ogłoszone przedterminowe wybory do parlamentu ale nie w naszym Bantustanie.
jfk. / 109.243.248.* / 2014-06-24 18:02
Januszu K dostałeś mandat od wyborców, pokarz co potrafisz
taki tam / 213.227.93.* / 2014-06-24 17:50
Teraz do KNP będzie się próbowała przypiąć się cała masa popłuczyn z innych partii, szumowin i agentów co to tylko koryto i koryto, więc trzeba uważać
Sdziadek666 / 31.6.145.* / 2014-06-24 17:05
DLACZEGO ten sadaz nie na poczatku tylko tu na koncu haha...,.KOALICJA zlodziei i antychrystow PO,SLD, PSL TR==41% Koalicja patriotow--PIS,NP,SP,NP==45% BYLE tak dalej..
metronom / 84.10.168.* / 2014-06-24 16:30
Symptomatyczne, że poglądy Korwina są zbyt radykalne i dziwaczne nawet dla konserwatywnego skrzydła Parlamentu Europejskiego któremu przewodzi pani Le Pen z Francji i dlatego jego deklaracja o wstąpieniu Nowej Prawicy do tej frakcji została przez nich odrzucona. Po prostu nie chcieli by wygłaszane przez Korwina poglądy stały się dla konserwatystów balastem ciągnącym tę frakcję na margines sceny politycznej.
Co innego w Polsce. Tutaj można mówić każdą głupotę i uzyskać dziesięcioprocentowy wynik w wyborach, bo najważniejsze, żeby było wesoło chociaż strasznie.
grau46 / 31.175.34.* / 2014-06-24 22:14
Wszyscy mamy już tak sprane mózgi, że jak ja Wam mówią, że mamy szczepić własne dzieci 120 razy to szczepicie bez mrugnięcia okiem. Każą posłać do szkoły 4 latki - poślecie. Będą Wam indoktrynować dzieci w szkole - zgodzicie się, że tata chodzi w spódnicy a mam może być dwie lub trzy.

Powrót do normalności raczej nie będzie możliwy. Ale to nic.
Arabki rodzą po 12 dzieci - nasza europejska cywilizacja zmierza ku końcowi
i Twoja wypowiedź jest symptomatyczna.

... bez urazy ....
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2014-06-24 15:57
Obywatelki i obywatele!
Wielki jest ciężar odpowiedzialności, jaka spada na mnie w tym dramatycznym momencie polskiej historii. Obowiązkiem moim jest wziąć tę odpowiedzialność. Chodzi o przyszłość Polski.
Dlatego ogłaszam, że w dniu dzisiejszym ukonstytuowała się Platformerska Rada Ocalenia Narodowego (PRON), która postanowiła zamknąć restaurację „Sowa i Przyjaciele”.
Chcę, aby wszyscy zrozumieli motywy i cele naszego działania. Nie chodzi nam o odwet i zemstę, ale o uzdrowienie sytuacji. W najkrótszym jak to możliwe czasie i po uporaniu się z nieprawidłowościami, do jakich doszło w lokalu przywrócimy go Warszawiakom pod tą samą nazwa, z tym że nowym właścicielem odpowiedzialnym za jego funkcjonowanie zostanie ksiądz Kazimierz Sowa i jego przyjaciele.
dragonik / 83.4.75.* / 2014-06-24 15:51
około 20 % to stały elektorat PO, najczęściej są to pozatrudniani urzędnicy których liczba za PO przekroczyła granice zdrowego rozsądku, jak to mówił jest z posłów za każde 100 tyś nowych urzędasów mamy 400 tyś nowych wyborców
yak / 89.70.17.* / 2014-06-28 17:51
[...] Facet nie ma żadnego planu, żadnego programu, chce dorwać sie tylko do władzy - a wtedy pokaże jak wyglada kapitalizm. Chcesz zdychać z głodu? [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
sebek72 / 91.232.49.* / 2014-06-30 17:48
mylisz się, JKM jako chyba jedyny ma konkretny program
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy