Forum W wolnym czasieLifestyle

Kost-Bet producent kostki - warto?

Kost-Bet producent kostki - warto?

rafaello0 / 85.190.244.* / 2021-12-14 19:18
Cześć, Chcę zamówić sobie kostkę na podjazd i rozważam ofertę Kost-Bet. Mam już wycenę i generalnie wszystko mi odpowiada - model wybrany Akropolis. Proszę o informację, czy ktoś z Was ma kostkę od nich i może mi powiedzieć jak z jakością po czasie?
Wyświetlaj:
motyka / 212.102.38.* / 2022-01-07 21:12
Mam inną kostkę u siebie tego producenta konkretnie model Arkonada w odcieniu szarym. Zamawiane półtorej roku temu, wtedy też brukowane było podwórko. Jestem zadowolony z jakości kostki. Jak do tego pory nie zauważyłem żadnych zniszczeń czy odbarwień. Oczekiwałem wykwitów, ale póki co nie ma ;)
mortie / 185.246.210.* / 2022-01-08 16:44
Ja miałem wykwity dosłownie dwa na całym podwórku, ale usunąłem je takim specjalnym preparatem na bazie kwasu. Beton to naturalny materiał i wykwity są normalne. Nie trzeba się nimi przejmować. Dla estetyki można usunąć preparatem, ja w Kost-Bet taki od razu kupiłem.
artur gut / 185.246.208.* / 2021-12-28 20:09
Mój sąsiad ma akropolis dobre kilka lat, ja z kolei zdecydowałem się na kostkę Dakota w odcieniu mix frappe. Pasuje do ogrodzenia Long też tego samego producenta. Jeśli mam być szczery to... zdecydowanie polecam. Nie mam się do czego przyczepić. Mieliśmy pomoc architekta w cenie, projekt nam zwizualizował fajnie wszystko, a realizacja przeszła nasze oczekiwania. Jak masz jakieś pytania to śmiało.

Najnowsze wpisy