KOV

Money.pl / 2010-05-27 14:01
Komentarze do spółki: KOV.
Wyświetlaj:
piotr łotr / 213.146.39.* / 2012-08-25 23:20
miałem sie nie wtrącać zwłaszcza ze nie mam juz kov
ale co do wyliczeń wystarczy zobaczyć ile jest wart jak spojrzy się na jego finanse 36 gr
I nie ma co bajerować takie są fakty.
Zysk miał praktycznie żaden przy przychodach
ponad 130 mln
Powiem więcej to moja mała firma miała większy zysk
Jak nie zarobię ponad 50 % na czysto na rok to kiepsko
A tam nawet 1 % nie dali zysku -dno
gregor120 / 62.141.233.* / 2012-08-25 22:49
ABCD człowieku co ty mówisz o dyskusji na poziomie i merytorycznej rozmowie przeczytaj swoje wpisy ,które nic nie mają z merytoryczną dyskusją i są poniżej wszelkiego poziomu. Co do krytyki RGK ja sam kilka razy poprawiałem wyliczeni RGK ale prosto jest krytykować ale jak tak każdy jest mądry to niech sam przedstawi swoje wyliczeni i prognozy.Ja sam uważam że w sumie pisze on całkiem dobrze.Co do krytyki konstruktywnej zerknij na wcześniejsze wpisy NK który mówił o wątpliwościach i zagrożeniach dla spółki swoją drogą wszystkie jego przewidywania się spełniły wystarczy zerknąć na wcześniejsze jego wpisy.
NK / 46.76.30.* / 2012-08-25 22:44
stockwatch to taki portal typu naciagniętego
facebooka,który w notowaniach zalicza kolejne minima,wyceniony przez rozsądnych inwestorów i rynek, wybacz nie siej tu reklamy,tego podrzędnego portaliku i fachowców tam występujących bo tu nikt nie jest gorszy .
mały skrzywiony jasio / 31.62.14.* / 2012-08-26 13:57
Nie, tam jest tylko regulamin, którego należy przestrzegać. Naganiacze dostają bana i cześć. Pewnie właśnie to Ci nie pasuje w SW ? :D
NK / 95.41.20.* / 2012-08-26 14:39
POZWÓL ŻE SAM BĘDĘ DECYDOWAŁ GDZIE SIĘ WYPOWIADAM,JEŚLI CHODZI O KWESTIĘ NAGANIANIA TO PRZEŚLEDZ SOBIE MOJE WPISY NA FORUM A DOPIERO PÓZNIEJ ZABIERZ GŁOS BO TO CO MÓWISZ JEST BEZPODSTAWNE.DLA MNIE TEN PORTAL TO ŻADEN POMOCNIK W INWESTOWANIU.A ROBIĘ TO BARDZO DŁUGO I NIEZLE SOBIE DAJE RADĘ BEZ TYCH FACHOWCÓW.
Jp 63 / 84.38.25.* / 2012-08-25 22:20
Dzięki RGK,chyba zaczynam rozumiec na zcym ten
"myk" polega --Dzięki ,nie zrażaj się takimi inwektywami ze strony ABCD itp.
RGK / 84.10.42.* / 2012-08-25 21:20
Niestety jest to blok dla piszących NEGATYWY O SPOŁCE, O CZYM JESZCZE RAZ CI PRZYPOMINAM:))) Przeczytaj uważnie moje wyceny, a zobaczysz,że maja one uzasadnienie, i czas już je potwierdza:)) Rynek wreszcie zrozumie,że nie można tak dobrze zarabiającej spółki cały czas dołować, o czy wkrótce sam się przekonasz:)))
I dalej podtrzymuję tezę,że KOV POWINIEN KOSZTOWAĆ POMIĘDZY DZIESIĘC A PIĘTNAŚCIE ZET, A DLACZEGO, JUŻ WIELOKROTNIE O TYM PISAŁEM, ZNAJDŹ UZASADNIENIE I SOBIE PRZYPOMNIJ, JEŻELI OCZYWIŚCIE TAK JEDNOZNACZNE FAKTY ZE SPOŁKI DO CIEBIE DOTRĄ:)) ŻYCZĘ CI POWODZENIA W TEJ KWESTII:)))
RGK / 84.10.42.* / 2012-08-25 21:30
Poza tym, ABCD, jeżeli uważasz,że spółka powinna kosztować mniej, UZASADNIJ TO - BO JAK NA RAZIE OGRANICZASZ SIĘ JEDYNIE DO OSOBISTYCH ATAKÓW NA MNIE I INNYCH - A JAK DO TEJ PORY OPRÓCZ GARŚCI POMYJ ORAZ POMÓWIEŃ NIE PRZEDSTAWIŁEŚ ŻADNEJ NAWET POBIEŻNEJ ANALIZY KOVU - WIĘC O CZYM Z TOBĄ ROZMAWIAĆ?:))) CIĄGLE O INWEKTYWACH? WYBACZ,ALE ROBI SIĘ TO NUDNE:)))
RGK / 84.10.42.* / 2012-08-25 21:31
I PRZYPOMINA POZIOM NA STOKU:)))
ojk / 77.254.228.* / 2012-08-25 21:53
I ciągle gadki typu "jutro 1,40zł" albo "no to lecimy w dół" Ok możesz uważać że spadnie ale podaj jakieś konkrety dlaczego tak się stanie,a tego próżno szukać. Zwykłe bajanie bez żadnego pokrycia.
Jp 63 / 84.38.25.* / 2012-08-25 18:08
MOŻE MI KTOŚ WYTŁUMAZCY CZY ZA PÓŁROCZE 2012 SPÓŁKA MIAŁA ZYSK CZY STRATĘ.
RAZ CZYTAM ZA RGK ZYSK BRUTTO 88 MLN USD ZYSKU ,
A TUŻ OBOK JEST INFO OBOK J.KULCZYKA O,88 USD STRATY??? OCZYWIŚCIE ZA PÓŁÓROCZE 2012.
RGK / 84.10.42.* / 2012-08-25 20:51
Zależy, jak na to spojrzeć - JEŻELI POLICZYMY,ŻE KASIORA Z KUBGAZU JEST DOSTĘPNA,MAMY SUPER ZYSKI - DWADZIEŚCIA SZEŚĆ MILIONÓW USD WOLNEJ GOTÓWKI W KUBGAZIE O CZYMŚ ŚWIADCZY:))) Dopuki jednak kasa ta jest przyblokowana, a jest do czasu spłaty kredytu z EBORU, tak przynajmniej można sądzić z rozwoju sytuacji, a nikt nam tego nie powie, MOŻLIWOŚCI PRZEKAZANIA KASIORY DO KOVU SĄ OGRANICZONE:))) NIE ZMIENIA TO JEDNAK FAKTU,ŻE KASIORA JEST I JEST JEJ CORAZ WIĘCEJ - TAKŻE SPŁACENIE KREDYTU BĘDZIE MOŻLIWE W SKALI KWARTAŁU, O ILE KASA NIE ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA PRZEJĘCIE JAKIEGOŚ NP.LOKALNEGO KONKURENTA Z JESZCZE WIĘKSZYMI MOŻLIWOŚCIAMI WYDOBYWCZYMI:)))

SZYKUJE SIĘ NAM PRZECIEŻ NA KONIEC ROKU 60-70 MLN USD KASY, Z KTÓRĄ KUBGAZ BĘDZIE MIAŁ NA KONTACH, I JEST TO RACZEJ MÓJ OSTROŻNY SZACUNEK, ŚRODKOWY MÓWI O 80-90, A MAKSYMALNY 0 100-120 MLN USD :)))

Kulczyk może mówić o lekkiej stracie KOVu BEZ UWZGLĘDNIENIA KASIORY ZNAJDUJĄCEJ SIĘ W KUBGAZIE - Z NIĄ SĄ JUŻ TERAZ MEGAZYSKI:)))
ABCD333 / 178.42.25.* / 2012-08-25 14:36
A WRACAJĄC DO GRECJI DROGI GDA33TY NIE MA INFORMACJI POTWIERDZAJĄCEJ ŻE ZOSTAJĄ... GRACJA POWINNA ZOSTAĆ W STREFIE EURO...(TO SUGESTIE POLITYKÓW) NAWET NA TYM PRZYKŁADZIE WIDAĆ JAK PIE.PRZYSZ GŁUPOTY I JAKIE BAJKI TWORZYSZ :)) KAŻDY TO WIDZI JA POTWIERDZAM FAKTY A INN MAJĄ TALENT DO PISANIA BAJEK...
RGK / 84.10.42.* / 2012-08-25 20:57
Grecja nas ani cieszy, ani ziębi - KOV nie prowadzi tam interesów ani na razie nie słychać, abyśmy mieli wydobywać gaz lub ropę spod Akropolu - więc przestań udawać greka na tym forum:)))

Wpływ Grecji może mieć na cały rynek, ale nawet wtedy przy spadkach nie zapominajmy,że gdy 80% spółek spada, 20% rośnie - a KOV powinien być w grupie wzrostowej NIE TYLKO PRZY WZROSTACH NA RYNKU, ALE I PRZY SPADKACH - ZASTANÓW SIĘ, JAKIE ILOŚCI KASIORY WPŁYWAJĄ DO KUBGAZU I CO Z TEGO WYNIKA:)))
ABCD333 / 178.42.25.* / 2012-08-25 14:29
dzida to jest w Twojej głowie GDA66TY... grecja NIE JEST WYZNACZNIKIEM :)) Umówmy się GDA RGK i HENIU że ta informacja nie da dzidy ani w tym ani następnym tygodniu... jeśli moja wypowiedź się sprawdzi przestaniecie opowiadać te swoje bajki które nigdy się nie spełnią... jeśli jednak dzida będzie ( musiałby zdarzyć się cud) to ja znikam z tego forum. POZDRAWIAM STAŁY BYWALEC ŚCIĄGAJĄCY NA ZIEMIĘ TYCH KTÓRZY BUJAJĄ W OBŁOKACH
ABCD333 / 178.42.25.* / 2012-08-25 14:25
na szczęście nie ty gda66ty decydujesz o banach. krytykuje Cię słusznie ponieważ piszesz BZDURY... poczytaj sobie nasze dyskusje na stockwatch to może zobaczysz jaki tam jest poziom i baza wiedzy o której żaden z was tutaj łącznie z rgk nie ma pojęcia... poza tym często można porozmawiać z Panem Korczakiem... ale o czym wy mielibyście z nim rozmawiać jak nie macie pojęcia o tej spółce...
RGK / 84.10.42.* / 2012-08-25 20:41
Piszesz bzdury o SW - tam moderator dopuszcza praktycznie tylko negatywne wypowiedzi o spółce, a wszyscy piszący pozytywnie wcześniej czy później zostają wybamowani z zakazem pisania:))) Nie pisz więc o wysokim poziomie tej dyskusji - zresztą w wyniku takiego postępowania nie ma tam się praktycznie już kto wypowiadać i wszelka dyskusja zamiera, i jeszcze tylko głowny moderator próbuje ją podtrzymać:)))To dyskusja w sam raz dla Ciebie - możesz pisać bzdury i inwektywy bez konsekwencji - ale napisz coś pozytywnego o spółce, to zaraz Cię wybamują z SW:)))

I NIE MYL TRZECH PISZĄCYCH NA TYM FORUM Z JEDNĄ OSOBĄ, BO ROBI SIĘ TO PARANOICZNE:)))
ABCD333 / 178.42.25.* / 2012-08-25 21:05
ooooooooooooo RGK zbamowali Cię ?? BUAHAHAHAHAHA
Nie Drogi tam bamują ludzi którzy właśnie mówią rzeczy nieprawdziwe :)) tak tak zderzyłeś się tam z prawdą i doszedłeś do wniosku że nikogo tam głupotami nie oczarujesz :)) widać jakie bzdury mówisz.... PRZYPOMNĘ na wszelki wypadek... Jeden dzień przed raportem mówiłeś o 6,38 zł za akcjie :)) dawno tak się nie uśmiałem :)) gdyby tu też ktoś pilonował treści tego forum to napewno was 3 by dawno zbamowali: RGK, GDA66TY Heniek i jeszcze kilku ancymonków :)) to nie jest forum to jest zwykłe kółko różańcowe albo lepiej to jest BLOG RGK i kółka wzajemnej adoracji :)) nic nie wiecie o tej spółce !!! NIC JEsteście ciemni w tej dziedzinie :)) taka jest prawda użytkownicy !!! spójrzcie na ich wcześniejsze bajki i loty do 10 zł za akcje !!! NIE BĄDŹCIE GŁUPIMI i nie dajcie się robić w konia... Jeżeli chcecie dowiedzieć się PRAWDZIWYCH I WIARYGODNYCH INFORMACJI na temat tej spółki to zapraszam na stockwatch a nie słuchać kogoś takiego i tych oszczerstw !!!
GDA66TY / 2012-08-25 12:05 / Tysiącznik na forum
Grecja pozostaje w strefie Euro !!!
Brakuje jeszcze wpisu o postępach KOV i mamy dzidę !!! Jeśli zarząd chce wysoki kurs na debiut w AIM.Poniedziałek musi podnieść kurs wysoko.!
ojk / 77.254.228.* / 2012-08-25 12:27
Generalnie piszesz z sensem i widać że interesuje cię KOV (To zrozumiałe bo masz akcje), ale zastanawiam się dlaczego tak mocno akcentujesz poniedziałek i kurs jaki w nim osiągniemy?
GDA66TY / 2012-08-25 09:55 / Tysiącznik na forum
Mamy za sobą tydzień trendu bocznego.
To nic innego jak konsolidacja(umocnienie przed dalszym wzrostem).
Spółka nadal jest w długo terminowym trendzie wzrostowym. Giełda USA dała wyraźny sygnał do dalszych wzrostów także od poniedziałku mocno wędrujemy na 2 zł.:-)
Tempo wzrostu uzależnione jest głównie od osiągnięcia pułapu poniedziałkowego.
RGK / 84.10.42.* / 2012-08-25 08:43
(...)PRIVATE największym hazodobыtchykamy przez sześć miesięcy w roku 2012 były na "Naftohazvыdobuvannya" - 378,364 milionów cu. m (-0,2%), JV "Połtawa firma hazoneftyanaya" - 160 341 000 metrów sześciennych. m (-20,2%), OOO "KUB-Gas" - 102,369 milionów cu. m (3,3 razy)(...)

DO DRUGIEGO NA LIŚCIE BRAKUJE NAM "TYLKO" 58 MLN M3:))) U nich wydobycie spada, u nas ROŚNIE - W SKALI PÓŁ ROKU ZDOŁAMY ICH PRZESKOCZYĆ?:)))
RGK / 84.10.42.* / 2012-08-25 08:34
Spółka należąca do najbogatszego Polaka kolejny kwartał kończy na plusie. Przychody wzrosły do 46,5 mln USD a zysk brutto przekroczył 8,8 mln USD. Rentowność KOV wzrosła skokowo o ponad 80 proc.!
Oczko w głowie Jana Kulczyka zaczęło przynosić pierwsze miliony i wszystko wskazuje na to, że inwestor znów zgarnie pulę. Tym razem wzbogaci się na wydobyciu gazu i ropy. I to tuż pod bokiem Rosjan. W pierwszym półroczu 2012 roku KOV wypracował zysk brutto na poziomie 8,8 mln USD, rok wcześniej w podobnym okresie firma wykazała stratę w wysokości 4,9 mln USD. Przepływy spółki z działalności operacyjnej netto wyniosły 18,7 mln USD, podczas gdy w I półroczu ubiegłego roku było to zaledwie 0,5 mln USD.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów, jakie poczyniliśmy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Z rosnącą produkcją oraz zwiększającymi się przychodami jesteśmy dobrze przygotowani do dalszego wzrostu naszych aktywów na Ukrainie i w Brunei - powiedział Tim Elliott, prezes zarządu i dyrektor generalny KOV.

Po sześciu miesiącach zakończonych 30 czerwca 2012 r. produkcja gazu ziemnego wzrosła do ponad 566,3 tys. metrów sześc. gazu dziennie (średnia dla kwartału), co oznacza potrojenie w porównaniu ze średnią produkcją uzyskaną za pierwsze sześć miesięcy 2011 r. Łączna średnia produkcja ekwiwalentu gazu wyniosła 15 mln stóp sześciennych dziennie („MMcfe/d”), co oznacza wzrost o 200 proc. w porównaniu do I połowy 2011 r.;

Cała produkcja KOV (Sprawdź, jak spółka radzi sobie na GPW) realizowana jest na Ukrainie. W pierwszej połowie 2012 r. wzrosła znacząco w porównaniu do tego samego okresu w 2011 roku. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2012 roku podłączono do urządzeń wydobywczych cztery odwierty na obszarze koncesji Olgowskoje. Dodatkowo wykonano nowy odwiert - Północne Makiejewskoje-1. Będzie on testowany w III kw. 2012 r
RGK / 84.10.42.* / 2012-08-25 08:31
NETTO DLA KOV NA KONIEC MIESIĄCA - WYDOBYCIE NA 100-102 MLN M3 JUŻ W TYM TYGODNIU:)))

WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE W TYM MIESIĄCU PRZEKROCZYMY 100 MLN W ILOŚCI M3 WYDOBYCIA NA UKRAINIE PRZYPADAJĄCEGO NA KOV:))) Od początku miesiąca ruszył odwiert M-21 z ok.50 tys.m3 dziennie, co spowodowało,że dzienne wydobycie przekroczyło oficjalnie 700 tys.m3 / faktycznie nastąpiło to wcześniej/ :)))

W I poł.roku wydobycie wyniosło 102 mln m3, plus lipiec ok.31 x 660 tysm3 = 20,46 mln m3,w sierpniu będziemy mieć ponad 21 mln m3.

Łącznie 143,5 MLN M3 X 70% = 100,45 MLN M3:)

PRZYPOMNĘ 100 MLN M3 PO CENIE OK.430 USD ZA TYSIĄC M3 :)))

CZYLI OK.43 MLN USD X 3 = 130 MLN ZET :)))
RODDWICK / 91.150.149.* / 2012-08-24 21:17
Zapraszamy na czat z Jakubem Korczakiem, Wiceprezesem KOV ds. Relacji Inwestorskich realizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych. Czat odbędzie się już w poniedziałek, 27 sierpnia o godz. 11.00 i będzie dostępny tutaj. ... (źródło: www.kulczykoil.com)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy