KOV

Money.pl / 2010-05-27 14:01
Komentarze do spółki: KOV.
Wyświetlaj:
słup z cypru / 92.55.238.* / 2013-02-25 08:58
azja zakończyła się "bardzo ładnie"......
ale ...........

wzkazniki AT wyglądają bardzo żle !!!!...

jedyny ratunek ......w hameryce
czy hameryka pomoże ???

a popyt na całej giełdzie nie za wielki...
.qmx / 77.89.82.* / 2013-02-24 21:42
http://gielda.onet.pl/ropy-ci-u-nas-dostatek,18727,5429181,1,prasa-detal
sila spokoju / 87.206.0.* / 2013-02-24 13:51
Niestety akcje KOV mają to do siebie, iż podążają za szerokim rynkiem w chwilach spadku, ale raczej niekoniecznie, kiedy rynek odbija. To jednak jest spółka, która ma indywidualne podejście do rynku, albo raczej to rynek traktuje spółkę w sposób szczególny. Dzisiaj, po kilku już latach pobytu na giełdzie można pokusić się o wstępny wniosek, iż lata słownych deklaracji już się skończyły, liczą się tylko fakty. Stąd też 21 marca przeżyjemy po raz kolejny zimny prysznic, przypominam data ogłoszenia raportu rocznego za 2012 rok. Niechaj nikt nie opowiada, iż rynek już zdyskontował złe wiadomości z minionego okresu. Psychologia rynku zrobi swoje. Dopiero później nastąpi nowe otwarcie, bardzo uzależnione od wyników odwiertów w Brunei, przy czym każda zła wiadomość to mala katastrofa, zaś dobra to jedynie dyskretne wybicie. Trzeba sobie bowiem powiedzieć prawdę, iż zasoby, które potencjalnie zostaną odkryte w Brunei nie będą wystrzałowe. Wszystkie dotychczasowe badania, w tym zwłaszcza dokonane przez koncern Shell na to wskazują. Zastosowane nowe metody badania i pomiarów jedynie nieznacznie mogą zmienić wcześniejsze oceny. Ukraina też bez nadmiernej euforii. Nie podniecajmy się ciągłymi wzrostami wydobycia, ale popatrzmy ile faktycznie KOV wydobywa ropy i gazu na Ukrainie, w tym biznesie, gdzie o poważnych odkryciach mówi się w przypadku miliardów m3 gazu jest drobna działalność rzemieślnicza. Zasoby perspektywiczne są bardzo ograniczone, pewien potencjał jest w nowych odwiertach, ale w tym zakresie również nie spodziewam się szaleństwa. Jeżeli spółka ma zamiar przyszaleć na parkiecie, w tym również londyńskim to niezbędny jest nowy kierunek i nowy pomysł na biznes. J. Kulczyk już nieraz pokazał, iż czuje blusa. Fakt, iż od początku pobytu KOV na giełdzie, gdzie spółce wiodło się różnie nie sprzedał swoich akcji, ale je konsekwentnie trzyma dobrze wróży na przyszłość. Gdyby prognozy były inne to Kulczyk wzorem Krauzego już dawno by sprzedał swoje akcje. To przecież nie jest facet, który lubi tracić swoje pieniądze. Osobiście czekam na informacje o nowym otwarciu
GDA66TY / 2013-02-24 12:52 / Tysiącznik na forum
Mimo spadku WIG-20 poniżej 2450pkt. uważam że tydzień dla KOV i szerokiego rynku zapowiada się obiecująco. Zielone światło dały indeksy USA i cena złota poniżej 1600$ za uncję.
boot / 2013-02-23 12:58 / Bywalec forum
UCIEKAJ CHŁOPACZYNKO TAK SZYBKO JAK SIĘ DA
NIM KNF ZDĄRZY CIĘ ZŁAPAĆ
KRĘCISZ GN..OICH PISZESZ BZDURY
TAK JAK GÓW... MAŁO KTÓRY

Z TEGO PANIE MORAŁ TAKI
DO GIMNAZJUM WRACAJĄ DZIECIAKI
FERIE FAJNE SIĘ SKONCZYŁY
I JUŻ SŁUP NIE BĘDZIE MIŁY

SZKOŁA SZYBKO SIĘ ZACZĘŁA
NA AUTOBUS PORA TERAZ
SZCZEK SZCZEK MAŁY KMIOCIE
JUŻ CIĘ WIĘCEJ NIE ZOBOCZE :))

DO RESZTY PANÓW
NIE ODPISUJCIE NA WYPOWIEDZI TEGO DZIECKA
A DO REDAKCJI NIE USUWAJCIE TEGO WPISU GDYŻ POD WZGLĘDEM PRAWNYM NIE UMIEŚCIŁEM PEŁNEJ NAZWY UŻYTKOWNIKA. WIĄŻE SIĘ TO Z TYM, ŻE MOJA WYPOWIEDŹ NIE JEST OBRAŹLIWA I SKIEROWANA DO KONKRETNEJ OSOBY

POZDRAWIAM
słup z cypru / 92.55.238.* / 2013-02-22 17:45
do gregor120
po pierwsze :
obrażałeś mnie kilkukrotnie!!!
i nie powinneś być na forum {BLOKADA}
po drugie:
napisałeś cytuje to co napisałeś
"wypisywałeś głupoty na temat KOV,że jest bankrutem"
CO JEST KŁAMSTWEM nic takiego nie napisałem!!OJ NIEŁADNIE KŁAMCZUSZKU
a jak się mylę znajdz mój wpis !!
i zacytuj {data}
nie przypominam sobie żebym tak napisał !!!
po trzecie :
gdyby ktoś kierował się tym co pisałem
sprzedał by na GÓRCE {1.47} i mógł odkupić
taniej !!
po czwarte :
zatakowało mnie pare osób .......
a może to koledzy a może{SPÓŁDZIELNIA ,grupa przestępcza ??}
czy ty znasz tych ludzi osobiście {real}???
.QMX / 77.89.82.* / 2013-02-22 16:44
ale obroty dzisiaj - jedna osoba by to mogła wszystko połknąć
słup z cypru / 92.55.238.* / 2013-02-21 20:13
do siła spokoju !!

nadal pan mnie atakuje jest to nie pierwszy raz pańskie zachowania
pan zachowanie można nazwać bandytyzmem.

cytuje
--"muszę tolerować głupotę słupa z cypru na tym forum"
--"Słupa z cypru los pozbawił rozumu"
--"apeluję do wszystkich uczestników tego forum ignorujmy palanta "
to niewielki "popis" p. siła spokoju

czy tak zwracasz się do swojej matki
ojca ???

twoje zachowanie i twoich kolegów
TO MOWA NIENAWIEŚCI !!!
zachowanie osoby używającej mowy nienawiści może wyczerpywać znamiona przestępstwa, np. z art. 190, 212 lub 216 Kodeksu karnego .

nikt cię nie zapraszał na to forum!!
obrażasz mnie wielokrotnie !!
co widać DZISIAJ 21.02.2012 czy 20.02.2012!!!
sila spokoju / 87.206.0.* / 2013-02-23 11:42
słupie z cypru, tak gwoli ścisłości to jestem na tym forum od początku i zapewniam Cię, iż nie potrzebowałem żadnego zaproszenia, aby się włączyć do dyskusji prowadzonej na temat naszej spółki. Nie pytam skąd Ciebie przywiało i po co. Jest to dla mnie nieistotne. Ważniejsze dla mnie jest to co sobą reprezentujesz. W tym zakresie zgodnie ze słowami pisma " a po czynach ich poznacie" sam sobie wyrobiłeś opinię wsiowego głupola i tylko do siebie możesz mieć o to pretensje. Wielokrotnie pokazałeś , iż dysponujesz bardzo ograniczonym intelektem oraz całkowitym brakiem podstawowej kultury. Zanim więc zaczniesz znowu bredzić i wypisywać kolejne głupoty spójrz na siebie jeżeli potrafisz i dopiero wtedy wyprowadzaj wnioski. Ponieważ prezentuje pogląd, iż różnej maści nawiedzeni głupole dysponują jednak prawami obywatelskimi wystąpiłem na tym forum w Twojej obronie przeciwko działaniom o charakterze administracyjnym. Jednocześnie wystąpiłem z apelem do stałych uczestników tego forum, aby ignorować Twoje wpisy. Nie jesteś bowiem partnerem nie tylko do poważnej , ale nawet do jakiejkolwiek dyskusji. Aby było prościej i abyś zrozumiał o czym mówię. Masz prawo zabierać głos na każdy temat. Zarówno ja, jak i pozostali uczestnicy tego forum nie mamy obowiązku traktować Cie poważnie oraz odpowiadać na Twoje zaczepki. Na obecnym etapie Twojej aktywności przyjmujemy, iż masz bardzo poważne braki w wykształceniu, robisz z siebie głupka i możemy tylko z politowaniem pokiwać głową nad Twoim losem, który tak naprawdę komplikujesz sobie sam. P.S. jak zarzucasz innym pisanie nieprawdy to może w pierwszej kolejności spojrzysz na swoje wpisy, w których aż roi się od ordynarnych kłamstw. To będzie na tyle, jest to mój ostatni wpis na Twój temat, od dzisiaj sobie dalej spontanicznie rozwijać swoje fantazje. Robisz to na własny rachunek i oczywiście swojego IP, który jest znany coraz szerzej
gregor120 / 195.13.38.* / 2013-02-21 21:07
Większość tu osób obecnych na forum jest na poziomie i nie tylko chodzi mi że skończyli studia ale ty swoimi wpisami w których wypisywałeś głupoty na temat KOV,że jest bankrutem i skończy jak PET. wystawiłeś sam sobie opinie.
Jestem na forum prawie 2 lata i mogę powiedzieć ,że wypowiedzi Siły spokoju były zawsze merytoryczne i nie chodzi mi tylko że były pozytywne o spółce ale i też negatywne.
Ja sam często krytykowałem władze spółki czy samego prezesa.
dudek5900 / 193.33.42.* / 2013-02-23 11:43
Panowie po studiach? ale kabaret dajecie sie sprowokować i zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu ,,proszę pani a kowalski zrobił w kącie siusiu!,,a ja myslałem że inwestorzy to całkiem poważni ludzie.Ja jestem zwykłym człowiekiem i nie mam zamiaru obrzucać nikogo błotem.Panowie piszcie na temat i przedewszystkim fakty a nie jak np:bankrut itp..jesli coś się pisze to lepiej poprzec to faktycznymi wynikami a nie domniemaniem
gregor 120 / 195.13.38.* / 2013-02-21 18:06
NK i co dalej??.Dobrze ,że obroniliśmy poziom 1.41 ,który tak ciężko było przebić.
Ja już nic nie dokupiłem bo i tak mam dużo akcji i jest to prawie dwa razy więcej niż zakładałem na początku.
.QMX / 77.89.82.* / 2013-02-21 18:23
gregor, a skąd NK może wiedzieć co dalej :) to zweryfikuje życie ! :) Pewną sprawą jest że jak nie będzie żadnych głupich niespodzianek ze strony spółki to przed odwiertem w Brunei pójdziemy na co najmniej 2 zł, a co później to już zależy od wyników wiercenia :) Albo zetka albo dziesięć :)

potencjał złoża to 64 mln baryłek ropy, powiedzmy że jak ropa na giełdzie stoi po 115 $ to jakieś 25$ będzie z tego zysku dla KOV, podziel to na ilość akcji :)
gregor 120 / 195.13.38.* / 2013-02-21 18:35
QMX jedno jest pewne jak będzie dobrze z odwiertami w Brunei to idziemy mocno do góry a są na to duże szansę.
NK / 77.91.61.* / 2013-02-21 20:27
ZGADZAM SIĘ Z WAMI ,TYLE ŻE JA JESZCZE PRZY KAŻDEJ KOREKCIE STALE DOKUPUJĘ.POZDRAWIAM.
słup z cypru / 92.55.238.* / 2013-02-21 13:47
no i proszę 1.40 !!
może nie będzie tak żle bo
bo przy 1.37 było sporo chętnych na kupno
.....i odbiło w góre

ale jutro ......chyba też spadki
zobaczymy koniec sesji ......
NK / 77.91.61.* / 2013-02-21 10:27
SPRAWDZIMY CZY WIELU JEST SŁUPÓW...
NK / 77.91.61.* / 2013-02-21 10:23
POWOLI I NA SPOKOJNIE...
NK / 77.91.61.* / 2013-02-21 10:16
PONOWNIE CZAS NA DOKUPIENIE...
raf79 / 87.105.88.* / 2013-02-21 09:15
Kiedy będą wyniki finansowe?
słup z cypru / 92.55.238.* / 2013-02-21 07:10
wczoraj poraz kolejn KOV zakończył na minusie !

AT wygląda bardzo żle{ostrzegałem o możliwości spadków prędzej}
wzkażniki np:
STS mówi----sprzedaj
ROC mówi ---sprzedaj
IMI mówi----sprzedaj
CCI mówi----sprzedaj
%R mówi----sprzedaj
wielu graczy zwraca uwagę na RSI ....
RSI mówi----sprzedaj

do tego słabość naszego rynku jest widoczna a wręcz porażająca coraz bardzej
rynek się "zapada" ......
czy przebijemy 1.40 ???? myślę że znam odpowiedz ......
ale każdy ma prawo wyboru .....
może się mylę wkrótce będziemy wiedzieć ...
jest to wyłacznie moja ocena .....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy