Forum Polityka, aktualnościKraj

Kowal o PJN: Trzeba maszerować długo

Kowal o PJN: Trzeba maszerować długo

Money.pl / 2011-03-28 09:22
Komentarze do wiadomości: Kowal o PJN: Trzeba maszerować długo.
Wyświetlaj:
kura. / 83.10.179.* / 2011-08-28 17:48
Wszyscy Ci któży teraz chcą oszukać naród w PJN-ie. jeszcze nie tak dawno szczekali w PIS-ie. A najbardziej wściekła Jakubiak mało nie zagryzła Niesiołowskiego po wyborach Prezydenckich. Są tyle samo warci co PiS.
Z Z Z . P L / 83.29.162.* / 2011-03-28 21:42
Z Z Z . P L
Stanisław Andrzej / 83.6.156.* / 2011-03-28 16:55
Jeszcze do wczoraj miałem pewną słabość do PJN-u. Przyglądałem się bacznie tej partyjce nazywanej PiS Light. Ta nazwa sugerowała nadzieję na obliczalność, w pewnych prawicowych granicach oczywiście, w odróżnieniu od nieobliczalnego trupojada, jakim od pewnego czasu stała się partia Małego Wielkiego Brata. Wybaczałem dziewczynom nieodwzajemnioną i nieprzerwaną mimo wszystko miłość do Jarosława i wypowiedzi, od których bolały zęby, ale wczorajszy występ Elżbiety Jakubiak w „Siódmym Dniu Tygodnia” przelał kroplę goryczy i mojemu dzbanowi urwało się ucho.
Więcej na: http://ulotnerefleksje.blogspot.com/
obii / 2011-03-28 10:59
dla mnie członkowie partii PJN to banda młodych którzy przestraszyli się wyczynów prezesa i uciekli żeby dłużej w parlamencie przetrwać, mydlą Polakom oczy nazwą Polska jest najważniejsza niczym PO hasłem by żyło się lepiej, nawet programu jeszcze nie mają! nie ma na kogo oddawać głosu!
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-03-28 10:56
PJN - porażka jest nieuchronna, czy prawda jest nieubłagana, czy wręcz posada jest najważniejsza? Niestety na dziś formacja ta nie ma moim zdaniem najmniejszych szans na poważne zaistnienie na polskiej scenie politycznej, o czym szerzej na frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com.
Co prawda w nawiązaniu do słów Pana Kowala, stare hasło Legii Cudzoziemskiej [Kto nie maszeruje ten ginie] jest szeroko znane, w tym przypadku zdolność do marszu jednak nie wystarczy.

Najnowsze wpisy