Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt dla bezrobotnych

Kredyt dla bezrobotnych

Laminn / 2008-04-28 16:08
Witam. Wiem że już taki temat został poruszony ale według tamtego tematu mogę wziąć kredyt na dowód nie mając pracy. Otóż dzisiaj jeździłem po paru bankach i jak im powiedziałem że nie mam dochodów to odmówili udzielenia kredytu. To jest raczej jasne że skoro nie mam dochodów to nie mam z czego spłacać kredytu. Gdy pytałem czy mógłbym gdybym miał poręczyciela z zaświadczeniem również mi odmówili. Mógłbym również powiedzieć że mam dochody i podać jakąś sumę np. w banku PKO BP. Lecz wtedy bym skłamał i nie wiem jakie mogłyby być tego konsekwencje. Nie wiem czy oni sprawdzają czy faktycznie gdzieś pracuje czy nie. A jestem w stanie spłacić ten kredyt w ciągu najbliższych 4 miesięcy tylko że pieniądze potrzebne mi są w ciągu najbliższego tygodnia. Bardzo bym prosił o pomoc w tej sprawie.
Wyświetlaj:
zdzieblaczek / 89.231.227.* / 2011-09-04 18:03
jezeli ktos szuka kredytu dla bezrobotnych a jest czysty w bik i nie ma zaleglosci finansowych to zapraszam zdzieblaczek22@interia.pl tylko osoby z krakowa,katowic i okolic tych miast.
Wadera / 83.9.28.* / 2008-07-30 11:41
Banki tylko wybiórczo sprawdzają pracodawców, czy tacy rzeczywiście kogoś takiego zatrudniaja. ale jeśli dotyczy to niewielkiej sumy pieniędzy to zwykle jest to na "słowo honoru'
sigma i pi / 87.105.191.* / 2008-04-29 17:41
banki dzwonią do pracodawcy podanego w oświadczeniu/zaświadczeniu o dochodach.
W najgorszym przypadku można być posądzonym o próbę wyłudzenia kredytu.
Nie polecam.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: