Forum Forum finansoweKredyty

kredyt dla firm

kredyt dla firm

Waldemar Lipowski / 2013-09-26 18:16
Witam. Wkrótce będę musiał prawdopodobnie wziąc kredyt. Czy możecie, szanowni forumowicze, podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o kredyty dla firm?
Wyświetlaj:
Łucja We. / 83.28.133.* / 2013-10-07 12:23
Przyjazne kredyty dla firm ma Idea Bank . Polecałabym odwiedzić ich placówkę i dopytać o szczegółu. Mój brat ostatnio brat tam kredyt na firmę
Waldemar Lipowski / 2013-10-06 15:38
Czyli moje przypuszczenia się sprawdziły. Też od wielu osób słyszałem, że w Idea banku najłatwiej i najszybciej można otrzymać kredyt. W dodatku ten rok bez ZUSu jest dużym udogodnieniem. Dziękuję za pomoc.
MichalOstrowski / 2013-10-08 21:28
Tak, zgadza się - nasza oferta "Kredyt na start + Rok bez ZUS" dla nowo startujących firm zyskuje coraz większą popularność i cieszy nas to. Jeżeli interesuje Pana ten kredyt to zapraszam do skorzystania z oferty Idea Banku. W tej ofercie można otrzymać kredyt w kwocie do 350 tys. zł (z zabezpieczeniem) lub do 25 tys.zł (bez zabezpieczenia) z okresem kredytowania do 10 lat. Dodatkowo przez 12 miesięcy Idea Bank opłaci składki do ZUS. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Idea Banku.

http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus

Pozdrawiam,
Michał Ostrowski
___________________________________________
Online Ekspert Idea Bank
anka78 / 83.22.192.* / 2013-09-27 20:46
W PKO jest korzystny kredyt obrotowy dla firm.
Ja wzielam taki kredyt na rozwój firmy.Ten kredyt jest z gwarancją de_minis.
MichalOstrowski / 2013-09-27 10:25
Witam serdecznie! Jeżeli szuka Pan kredytu dla swojej firmy to serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Idea Banku. W swojej ofercie posiadamy kredyty zarówno dla nowo powstających firm jak i działających już od lat. Nasza ofertę można przeglądnąć na stronie internetowej.

http://www.ideabank.pl

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Michał Ostrowski
___________________________________________
OnlineEkspert Idea Bank
dietotenhosen / 89.76.55.* / 2013-09-27 18:50
Czy może Pan w telegraficznym skrócie określić wymagania dla firmy, która się stara o startup kredyt w Idea Banku, dzięki serdeczne! :)
MichalOstrowski / 2013-09-28 19:50
Aby starać się o kredyt w ofercie "Kredyt na start + Rok bez ZUS" wystarczy złożyć wniosek na naszej stronie internetowej lub udać się do oddziału Idea Banku i przedstawić swój pomysł na działalność. I oczekiwać na naszą decyzję.

Pozdrawiam,
Michał Ostrowski
__________________________________________
Online Ekspert Idea Bank
dietotenhosen / 89.76.55.* / 2013-09-27 18:50
Czy może Pan w telegraficznym skrócie określić wymagania dla firmy, która się stara o startup kredyt w Idea Banku, dzięki serdeczne! :)
jorisv / 89.76.55.* / 2013-09-26 21:38
Przejrzy ofertę Idea Banku, tyle Ci powiem na początek ;) U nich w miarę łatwo jest dostać kredyt dla firmy.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: