Forum Forum finansoweKredyty

kredyt gotówkowy przez Internet

kredyt gotówkowy przez Internet

kazimierz68 / 2012-05-09 09:07
Do tej pory żeby uzyskać jakąkolwiek pożyczkę trzeba było udać się do banku teraz możliwa jest już gotówka przez internet, tylko nie wiem czy to jest do końća bezpieczne, trochę się obawiam, że moje dane mogą być pzrechwycone i wykorzystywane później. Jakie macie zdanie?
Wyświetlaj:
Adella / 89.72.185.* / 2012-05-13 19:56
Twoje dane są przechowywane w systemach informatycznych bez względu na to, czy skorzystasz z placówki, czy z pożyczki przez Internet, a skorzystanie z kredytu internetowego jest bez wątpienia wygodniejsze. Możesz spróbować np. w Profi Credit - po prostu wypełniasz prosty wniosek. Sam czasem korzystam z takich niewielkich pożyczek i nie miałem żadnych kłopotów z tego tytułu, każda instytucja musi chronić Twoje dane, masz prawo do wglądu i ich poprawiania. Na stronie wniosku znajdziesz informacje o polityce prywatności, gdzie znajdziesz wiarygodne informacje na ten temat.
arkzawiercie / 2012-05-10 07:17 / Bywalec forum
Łatwo i wygodnie, a oprócz tego na spokojnie porównujesz oferty wielu banków, sprawdź:
http://kredytyonline.hpu.pl
adamRocznik91 / 2012-05-09 14:27 / Bywalec forum
chyba jakby bezpieczne to nie było, to banki by takiej usługi nie wprowadzały, weź pod uwagę, że jeżeli coś by wyciekło przy takiej transakcji, mówię o jakichś wykradzionych danych, to bank ponosi olbrzymie straty związane z czarnym PR

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: