Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt hipoteczny- PYTANIA od obcokrajowca:)

Kredyt hipoteczny- PYTANIA od obcokrajowca:)

_V_ / 62.233.163.* / 2008-02-05 13:16
WItam wsyztskich obecnych na forum !

Zamierzam wziąć kredyt na mieszkanie w najbliższe3 miesięca i mam sporo pytań dla ludzi, którzy już to mają ze sobą....

Wszystkim od razu dziękuję za odpowiedzi.

Korzystałem z doradztwa niektórych doradców,ale mam mieszane uczucia co do nich...

No to właśnie pytania:
- co jest najlepiej- wziąć kredyt na 30 lat i płacić większą ratę albo na 40 lat i placić mniej....Jakie są plusy/minusy?
- jeżeli wezmę kredyt na 30 lat- czy bede mogl splacic kredyt za 10 lat? czy duże są prowizję od banków?
- zastanawiam się czy oferty u pośredników i doradców są lepsze, niż na przykład sam przejdę sie po bankach i dowiem się o ofertach na kredyt?
Wyświetlaj:
Informator_Kredytowy / 2008-02-21 09:53
Witam

Okres kredytowania to indywidualna sprawa każdego klienta jedne woli płacić mniej ale dłużej drugi wręcz odwrotnie. Osobiście polecam okres 30 lat gdyż rata miesięczna jest niewiele wyższa, a perspektywa spłacania kolejne 10 lat mało ciekawa. Co do oferty pośredników to powinny one być troszkę lepsze niż standardowe w banku, w końcu to oni musza bezpośrednio pozyskiwać klienta a co za tym idzie jakoś ich przyciągać

Co do warunków kredytu dla Pana mógłbym zaproponować coś interesującego:
0% prowizji
0% za przewalutowanie
0% za wcześniejszą spłatę po 3 latach (do 3 lat 1,5%)

Szczegółową ofertę z chęcią prześle na malia jeśli będzie Pan zainteresowany proszę o kontakt
Informator_Kredytowy / 2008-02-21 12:20
W dniu dzisiejszym mam problemy z serwerem pocztowym i żadne wiadomości do mnie nie docierają, ewentualny kontakt pod nr gg4941572

Pozdrawiam
gosikon1 / 87.105.190.* / 2008-02-06 13:24
Osobiście radzę na 40 lat. Z reguły w umowie jest zapisane (należy to sprawdzić), że kredyt można spłacić wcześniej po 3 lub 5 latach w zależności od banku i oferty.
Prowizje zależą od banku i wahają się od 1%-2,9%
Korzystając z usługi doradcy nie będziesz miał ani drożej ani taniej - no chyba że doradca wynegocjuje Ci lepszą ofertę ale to zależy od wielu czynników między innymi od kwoty kredytu. Jeśli masz jakieś konkretne pytania dzwoń - współpracuję z kilkudziesięcioma bankami więc postaram się pomóc.
Pozdrawiam
Małgorzata Konowałek
+48603291301
Karolek30 / 2008-02-21 15:56 / Bywalec forum
Co by nie okazało się ostatecznie lepsze, przed wizytą u doradcy przeszedł bym się sam po kilku bankach w poszukiwaniu jaknajkorzystnieszych ofert:) Pozdrawiam.
pink80 / 2008-02-23 11:07 / Bywalec forum
dokladnie wybrac ze 3 banki z czolowki rankingow i zobaczyc co oferuja po takim krotkim rekonansie mozna bardziej rzeczowo rozmawiac z doradca...

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: