Forum Forum finansoweKredyty

kredyt hipoteczny 2012

kredyt hipoteczny 2012

Tomasz P. / 2012-02-24 09:42
Czy starał sie ktoś już w tym roku o kredyt hipoteczny, bo podobno miało być trudniej w nowym roku. Sam chcę wziąc taki kredyt, mam umowę o pracę na czas nieokreślony, sporo zarabiam, myślę że nie powinieniem mieć problemu, a które banki polecacie, które dają najlepsze warunki?
Wyświetlaj:
Ania..S.. / 83.4.21.* / 2012-02-26 17:14
Rzeczywiście wejście w życie od 01 stycznia 2012 rekomendacji S wpływania niekorzystnie na zdolność kredytową osoby, która chce wziąć kredyt. Na przykład zdolność kredytową liczona jest zgodnie z założeniem, że okres kredytowania jest nie dłuższy niż 25 lat. Całkowicie bezpłatnie mogę udzielić Panu porady. Będę jednak potrzebowała szczegółowych danych, wtedy porównam i wybiorę najlepszy kredyt dla Pana oraz pomogę w przygotowaniu wniosku kredytowego. Współpracuje z 23 bankami dzięki czemu wynegocjuje dla Pana korzystne oraz bardzo często indywidualne warunki. Poniżej podaję dane kontaktowe.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
Murator Finanse -Doradca ds kredytów
Anna Sienkiel
+48 728 370 172
asienkiel@muratorfinanse.pl
MarjuszRajch / 87.96.58.* / 2012-02-24 12:14
Najlepiej idź do pośrednika typu Global Audit and Finance - porównasz sobie oferty kilku banków a przede wszystkim zajmie Ci to zdecydowanie mniej czasu. Dość szybko działają, więc ogarniesz kwestię kredytu w 3 tygodnie.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: