Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt hipoteczny 50tys zł - gdzie najlepiej??

Kredyt hipoteczny 50tys zł - gdzie najlepiej??

MarWas / 83.144.70.* / 2006-11-22 10:23
Witam, mam okazje przekształcic mieszkanie "funkcyjne" mojego ojca na wlasnosciowe za jakies 35% wartosci calego mieszkania. I aby je wykupic potzrebuje jeszcze 50tys zł . Interesuje mnie kredyt hipoteczny, jako ze jestem zupelnie zielony w temacie to zupelnie nie wiem do ktorego banku sie udac, gdzie maja najkorzystniejsze warunki, czy brac kredyt w zlotowkach czy w CHF?? Z tego co sie zorientowalem do tej pory to wiem ze mam unikac GE money Bank i Millenium. Acha i ile ewentualnie kosztuje doradztwo w sprawie kredytu hipotecznego np. w OpenFinance?Prosze o pomoc w wyborze
Wyświetlaj:
KamilaKowalczyk / 2020-03-10 10:38
Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
Paulina298 / 31.0.41.* / 2018-09-05 07:04
Polecam zglosic sie tutaj http://e-m2m.pl/5b8ec0840833f
nikon55 / 176.113.198.* / 2018-06-26 14:21
bank PKO BP ma teraz chyba najbardziej korzystne warunki kredytowe jeśli chodzi o mieszkaniowy. choć szczerze innych ofert nie przeglądałam aż tak skrupulatnie. Tutaj wiele przydatnych informacji znajdziesz http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/
Bearta / 164.127.8.* / 2015-04-14 11:05
Radziła bym po pierwsze w złotówkach, a po drugie w pko bp. Najszybciej będzie przejść się do banku, i tak wszystko ogarną.Powiedzą jaka jest zdolność kredytowa, jakie dokumenty są potrzebne itp
nfinansepl / 37.248.254.* / 2015-04-13 22:34
Kredyt Hipoteczny lub Mieszkaniowy przez Internet dla każdego!
- Bogaty wybór różnych pożyczek gotówkowych
- kredyty bez zaświadczeń w 15min
- Porównywarka kredytowa wyliczysz ratę kredytu
- najlepsza strona kredytowa w Polsce!
zobacz tutaj http://nfinanse.pl/oferta/pozyczki-hipoteczne
kredyt / 87.206.244.* / 2007-03-16 21:05
idx najlepiej do Kredyt banku oprocentowanie 5,12, do tego zadnych ukrytych opłat i bezpałatne ubezpieczenie na życie
Kosiorek krzysztof / 213.158.196.* / 2007-03-22 22:14
Brałem ostatnio kredyt mieszkaniowy. profesjonalnie zostałem osłużony w Nordea Bank al Jan Pawła 25 przez Pana Zbigniewa Żelazka.
Brałem kredyt ok 200 tys w Pln - bardzo dobre warunki, szybka decyzja

polecam
siaa / 212.76.37.* / 2007-02-14 12:40
Jako była klientka GE Money Banku potwierdzam, że bank beznadziejny i odradzam jakichkolwiek z nim kontaktów, które są miłe lub poprawne tylko do czasu magicznego podpisu pod umową, potem magia znika natychmiast i zaczyna się niemiła rzeczywistość... bank wirtualny, zero kontaktu, już nie mówiąc o opiekunie kredytowym, którego nie ma, opłaty natomiast pobierają za wszystko i za nic... no i za nic mają już złapanego klienta na haczyk. Natomiast polecam Nordea Bank.
Mat28 / 83.27.36.* / 2007-03-22 14:33
Zgadzam się już nigdy nie wezmę kredytu w tym Ge Money banku: Bank –nie to dla nich zbyt wielkie słowo. Moja sytuacja wyglądała następująco , dokonałem wpłaty grudniowej raty w dniu 12.12.07 która jak się później okazało została zaksięgowana dwa dni później. Jakież to ogromne zdziwienie mnie zaskoczyło, gdy otrzymałem wezwanie do zapłaty raty grudniowej. No to patrzę na rozliczenie a tam jak byk napisane wpłata kwoty w dniu 14.12.07 Dziękujemy!!! No wiec dzwonie do tego banku i pytam pani, o co chodzi ….?
A pani mi odpowiada, że nie dokonałem wpłaty grudniowej i z tego powodu wysłali mi upomnienie i naliczyli sobie odsetki 25 zł za list.No wiec proszę ja o podanie kwoty i daty ostatniego wpływu pieniędzy, a ona mi na to odpowiada kwota wpłynęła w dniu 14.12.07.
I W tym monecie pomyślałem ze mam do czynienia z osobami ograniczony umysłowo.Zapytałem się tej Pani czy siebie usłyszała,pierw mówi, że nie wpłynęła rata grudniowa i zaraz po tym,że kwota została zaksięgowana w dniu 14.12.07. Aby już nalej nie przeciągać powiem w skrócie chodziło o to, że moja wpłata dotarła do nich 14.12.07 A nie po 16.12.07
I tłumaczyła mi ze ich system zaksięgował wpłatę jako,wpłatę za Listopad,chociaż musze dokonywać wpłat do końca każdego miesiąca!!!!!!!!
Jak dla mnie to jest oszustwo kolejne kruczki bankowe nie polecam Ge Money banku!!!!!
Mat28 / 83.27.36.* / 2007-03-22 14:32
Zgadzam się z kolegą już nigdy nie wezmę kredytu w tym Ge Money banku: Bank –nie to dla nich zbyt wielkie słowo. Moja sytuacja wyglądała następująco , dokonałem wpłaty grudniowej raty w dniu 12.12.07 która jak się później okazało została zaksięgowana dwa dni później. Jakież to ogromne zdziwienie mnie zaskoczyło, gdy otrzymałem wezwanie do zapłaty raty grudniowej. No to patrzę na rozliczenie a tam jak byk napisane wpłata kwoty w dniu 14.12.07 Dziękujemy!!! No wiec dzwonie do tego banku i pytam pani, o co chodzi ….?
A pani mi odpowiada, że nie dokonałem wpłaty grudniowej i z tego powodu wysłali mi upomnienie i naliczyli sobie odsetki 25 zł za list.No wiec proszę ja o podanie kwoty i daty ostatniego wpływu pieniędzy, a ona mi na to odpowiada kwota wpłynęła w dniu 14.12.07.
I W tym monecie pomyślałem ze mam do czynienia z osobami ograniczony umysłowo.Zapytałem się tej Pani czy siebie usłyszała,pierw mówi, że nie wpłynęła rata grudniowa i zaraz po tym,że kwota została zaksięgowana w dniu 14.12.07. Aby już nalej nie przeciągać powiem w skrócie chodziło o to, że moja wpłata dotarła do nich 14.12.07 A nie po 16.12.07
I tłumaczyła mi ze ich system zaksięgował wpłatę jako,wpłatę za Listopad,chociaż musze dokonywać wpłat do końca każdego miesiąca!!!!!!!!
Jak dla mnie to jest oszustwo kolejne kruczki bankowe nie polecam Ge Money banku!!!!!
Tomekdomek / 83.6.89.* / 2007-02-28 19:11
Chętnie dodam swoje niezadowolenie - oferowane kredyty są bardzo ciekawa ale niestety klient traktowany jest jak przedmiot - w moim przypadku opóźnienie 3 dni przy spłacie ostatniej raty (w tym terminie opcja nie przewidywała odsetek) spowodowało naliczenie odsetek za cały okres kredytu... tak więc można być uczciwym klientem ale w systemie jest się tylko pozycją
NIE POLECAM
paulinkaaa / 83.24.19.* / 2007-02-09 15:26
www.kredytline.pl
Konsultant Money.pl / 2006-11-22 13:18 / Specjalista Money.pl
Zapraszam na nasze strony do działu Produkty finansowe:
http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/0/0/ gdzie można kolejno zapoznać się z ofertami
poszczególnych banków oraz wysłac zapytanie bezpośrednio do doraców Money.pl, którzy pomogą w wyborze kredytu.

Skąd przeświadczenie o konieczności unikania GE Money Banku i Banku Millenium?
MarWas / 83.144.70.* / 2006-11-22 14:08
Na tym forum przeczytałem kilka niepochlebnych opinii na temat tych bankow. Pracuje takze w instytucie zajmujacym sie badaniem rynku i opini publicznej i nie tak dawno realizowalismy badanie na temat uslug bankowych. Osoby poproszone o wyrazenie swojej opini na temat banku z ktorego korzystaja albo korzystały zgodnym tonem wieszali psy na GE Money Bank mowiac ze to oszusci, ze ich praca polega na tym zeby naciagnac klienta. Przyklad kobieta wziela maly kredyt i byla przekonana ze dostanie ksiazeczke ratalna i bedzie mogla normalnie splacac. A tu sie okazalo ze GE money bank bedzie jej przesyłal co mieisac jedna rate do splaty. Iwszystko byloby dobrze gdyby nie fakt ze dostaje ona je na 2 dni przed uplywem terminu platnosci raty i nie ma szans oplacic w terminie bo bank liczy od daty zaksiegowania a nie od daty oplacenia na poczcie czy gdzie indziej. I za kazde opoznienie naliczana jest kara w wysokosci 25zł. Ten przypadek utkwil mi w pamieci. Inne osoby nie zaglebialy sie w szczegoly ale zgodnie okreslali ten bank mianem oszustow. takze ja jestem juz uprzedzony do tego banku i napewno nie skorzystam z jego uslug.
Mat28 / 83.27.36.* / 2007-03-22 14:34
Zgadzam się już nigdy nie wezmę kredytu w tym Ge Money banku: Bank –nie to dla nich zbyt wielkie słowo. Moja sytuacja wyglądała następująco , dokonałem wpłaty grudniowej raty w dniu 12.12.07 która jak się później okazało została zaksięgowana dwa dni później. Jakież to ogromne zdziwienie mnie zaskoczyło, gdy otrzymałem wezwanie do zapłaty raty grudniowej. No to patrzę na rozliczenie a tam jak byk napisane wpłata kwoty w dniu 14.12.07 Dziękujemy!!! No wiec dzwonie do tego banku i pytam pani, o co chodzi ….?
A pani mi odpowiada, że nie dokonałem wpłaty grudniowej i z tego powodu wysłali mi upomnienie i naliczyli sobie odsetki 25 zł za list.No wiec proszę ja o podanie kwoty i daty ostatniego wpływu pieniędzy, a ona mi na to odpowiada kwota wpłynęła w dniu 14.12.07.
I W tym monecie pomyślałem ze mam do czynienia z osobami ograniczony umysłowo.Zapytałem się tej Pani czy siebie usłyszała,pierw mówi, że nie wpłynęła rata grudniowa i zaraz po tym,że kwota została zaksięgowana w dniu 14.12.07. Aby już nalej nie przeciągać powiem w skrócie chodziło o to, że moja wpłata dotarła do nich 14.12.07 A nie po 16.12.07
I tłumaczyła mi ze ich system zaksięgował wpłatę jako,wpłatę za Listopad,chociaż musze dokonywać wpłat do końca każdego miesiąca!!!!!!!!
Jak dla mnie to jest oszustwo kolejne kruczki bankowe nie polecam Ge Money banku!!!!!
Konsultant Money.pl / 2007-02-01 11:17 / Specjalista Money.pl
Niestety nie można jednoznacznie określić, który kredyt jest najlepszy. Wszystko uzależnione jest od potrzeb i warunków kredytobiorcy. Banki podchodzą do każdego klienta indywidualnie i przygotowują specjalną ofertę w zależności od jego oczekiwań.
Najlepiej w takiej sytuacji porównać oferty kilku banków przygotowane indywidualnie dla siebie i wybrać najkorzystniejszą, bądź negocjować z bankiem warunki ewentualnej umowy.
Tomasz W. / 87.207.116.* / 2007-02-01 01:30
Jako pracownik GE Money Banku mogę powiedzieć jedno, czytajcie ludzie umowy!!!

MarWas -- kobieta co kobieta wzięła 'mały kredyt' została 'oszukana' przez pracownika sklepu, który wcisnął jej kredyt odnawialny a nie zwykły ratalny/gotówkowy (a robią to dlatego, bo mają dzięki temu prowizje znacznie wyższa niż przy tradycyjnych) - wystarczy zwrócić pracownikowi uwagę, iż nie chce się takiego wariantu umowy i po sprawie. A to że klienci nie mają nawyku czytania umowy to już nie nasza wina. Racja, przy kredytach odnawialnych nie ma harmonogramu spłat tylko miesięczne rozliczenia gdyż jest to jak nazwa wskazuje kredyt ODNAWIALNY czyli klient dobierając pieniądze z dostępnego salda zwiesza podstawę od której naliczane są miesięczne spłaty minimalne. Jak widać raty wtedy nie są równe. A z tymi 2 dniami przed terminem to też skrajny przypadek, wyciągi są wysyłane z odpowiednim wyprzedzeniem, a za opóźnienie odpowiada już nasza kochana Poczta Polska. Tak samo proszę nie mieć pretensji o to iż bank rozlicza wg daty zaksięgowania środków na koncie - żyjemy w Polsce, kraju oszustów i kanciarzy, którzy nadużywaliby 'luksusu' jakim jest data stempla.
rybka / 2006-11-22 15:51 / Tysiącznik na forum
Ze spłatą kredytów walutowych (a to głównie hipoteczne) jest związana pewna specyfika, o czym wielu klientów nie wie, lub nie pamięta. Otóż przy zwykłej pożyczce gotówkowej bank wyznacza nam termin, do którego pieniądze powinny być na końcie w banku. Przy kredytach walutowych jest to konkretny dzień spłaty, ponieważ wiąże się to z kursem walutowym. Wygląda to w ten sposób, że jeśli bank wyznacza termin spłaty kredytu na dzień np. 30 każdego miesiąca, to tego włąśnie 30 powinniśmy złożyć przelew lub dokonać wpłaty w banku na kwotę, będącą iloczynem ilości waluty do zapłaty i kursu z tego konkretnego dnia. Operacje pomiędzy bankami zwykle trwają jeden dzień i nie ma wówczas problemu. Problem rodzi się, kiedy kredytobiorcy zapominają, że poczta służy przede wszystkim do doręczania przesyłek. Pieniądze do banków mogą "iść" nawet kilka dni. Na pewno winą ze strony banku kredytującego jest brak jasnego wytłumaczenia tego mechanizmu klientowi.
Tomasz W. / 87.207.116.* / 2007-02-01 01:44
System jest doskonale objaśniony w umowie, której nikt nie czyta. Przy kredytach gotówkowych i ratalnych jest wyznaczony konkretny termin zapadalności rat (który zresztą można sobie dowolnie ustawić pod wypłatę z pracownikiem BOKu). Na kredytach odnawialnych (czyli na kartach Non Stop oraz wszystkich Visa'ch) jest wyznaczony bodajże 2 tygodniowy (nie pamiętam teraz, to nie mój dział ;p) okres w którym pieniądze powinny trafić na konto. Jeżeli wplata nastąpi przed wygenerowaniem wyciągu, wpłacone pieniądze pójdą w poczet zwiększenia dostępnych środków na saldzie karty.

A co do Poczty, zdarza się że kasa idzie nawet 2-3 tygodnie, no ale skoro skąpstwo bierze góre i klienci wolą "zaoszczędzić" te 1,5zł to ich sprawa. Jak dla mnie to Pocztę Polską mogliby w ogóle zlikwidować, to zakala naszego kraju.
JANEK BOND / 88.199.79.* / 2007-03-06 23:46
SWIETE SLOWA DO DIABLA Z POCZTA POLSKA
paulus82 / 2007-02-07 19:58
oj Kolego trochę ostrożniej z opiniami ponieważ właśnie naraziłeś się 100tys. pracowników Poczty Polskiej:))
fiu / 2007-03-05 13:49
znalazałem ostatnio ciekawą stronę porównawczą ofert kredytowych i innych propozycji w zakresie usług bankowych. może komuś pomoże:

http://www.poradnikfinansowy.pl/kredyty-mieszkaniowe/

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: