Forum Forum finansoweKredyty

kredyt hipoteczny a nieuregulowany stosunek.. ...do służby wojskowej

kredyt hipoteczny a nieuregulowany stosunek.. ...do służby wojskowej

Karolek30 / 2007-12-07 15:00
Witam, jest tu na forum pytanko dot. kredytu na samochód i problemu z nieuregulowanym stosunkiem do służby wojskowej. Mam podobne pytanie ale chodzi mi kredyt hipoteczny. Otóż czy kwestia wojska jest brana pod uwagę przez banki w tym wypadku?? Może wiecie czy są banki, które nie zwracają na to uwagi???
Wyświetlaj:
ziut19 / 2008-04-06 13:49
W ogole nie zwracaja uwagi mBank, Multibank, GE.
Inne zycza sobie dodatkowego zabezpieczenia w postaci poreczenia, blokady srodkow na koncie lub podwyzszonego oprocentowania.
Jagulka / 83.20.54.* / 2008-04-06 10:20
Polbank ma rozwiązanie następujące: zabezpieczeniem dla Pana i banku, w momencie gdy w trakcie trwania kredytu zostaje Pan powołany do wojska jest zdeponowanie na koncie przed wypłatą kredytu 12 rat. Deponujemy na koncie 5,5% . Po przedłożeniu dokumentu że służba uregulowana - środki są zwalniane, natomisat jeśli zostanie Pan powołany - nikt nie będzie miał problemu, z tytułu niespłacanego kredytu.
waski / 157.25.137.* / 2007-12-08 12:48
napewno w GE money bank-u z tego co wiem, ale ponąć oferta banku nie jest najlepsza
pink80 / 2007-12-08 13:47 / Bywalec forum
a czemu jest nie najlepsza ? ciezko tak uogolnic zlaezy co kto chce ...jesli chodzi o GE i stosunek wojskowy to rzeczywiscie podchodza na tyle elastycznie do zarobkow i wlansie sluzby wojskowej nie powinno byc z tym problemu... ogolnie spro bankow w tej chwili idfzie w tym kierunku polecam w watkach poszukac bo byl bardzo podobny juz o tym i bylo sporo ciekawych opini

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: