Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt hipoteczny w BOŚ

Kredyt hipoteczny w BOŚ

hubione / 46.113.45.* / 2010-11-25 23:44
Witam, Mam mały kłopot z BOŚ. Jestem posiadaczem kredytu hipotecznego w owym Banku. Do kredytu zostało założone konto avista w Euro do jego obsługi. Musiałem również założyć u nich ror. Miesiąc temu z ror ( złotówki ) zaczeli mi pobierać pieniądze na spłatę kredytu, jak również z konta do tego przeznaczonego czyli avista ( EUR), czyli z tego właściwego. Zorientowałem się niestety dopiero w tym miesiącu, że proceder ten trwa i zgłosiłem to do banku, że pobierają mi kredyt z dwóch kont. Z miesiąca bieżącego pieniądze mi zwrócili. Więc pytam co z poprzednią błędnie pobraną kasą. W odpowiedzi dostałem, że pieniądze zostały pobane w złotówce i nie można ich wyksięgować. Oczywiście zostały też pobrane Euro z poprawnego konta. Czy ktoś z Was jest mi w stanie pomóc w tej sprawie. Będę bardzo wdzięczny.
benjaminfranklink / 217.76.123.* / 2012-12-17 11:37
Jak masz pecha to masz kłopoty. Póki wszystko wychodzi jest dobrze, ten bank jest raczej chwalony. Ale jak coś idzie nie tak to owszem, możesz mieć racje ale raczej pozew do sądu trzeba złożyć. WYdać 10 000 na prawnika i poczekać 3 lata na rozstrzygnięcie sporu.
Więcej o tym banku i tym konkretnym kredycie dowiesz się ze strony:
https://keszker.pl/kredyty-hipoteczne/kh-bos
odpowiedzi na wszystkie pytania.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: