Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt hipoteczny w Multibanku

Kredyt hipoteczny w Multibanku

Phelippo / 193.41.230.* / 2007-07-03 18:02
Jesteś zainteresowany zaciągnięciem kredytu hipotecznego w Multibanku?
Umów się z doradcą i dowiedz się o swojej zdolności kredytowej, warunkach i oprocentowaniu.

(...) regulamin forum
Wyświetlaj:
artlon / 2007-07-03 19:58 / portfel
Czy ktoś już zaciągnął kredyt hipoteczny w tym banku? Zastanawiam się nad takim krokiem.
Kobylasty / 212.120.157.* / 2007-11-14 11:04
A jak wrecz odwrotnie. Mialem dwa duze minusy a jednak decyzje dostalem najszybciej. Bylo kilka papierow do uzupelnienia, ale to normalne jak sie nie ma historii. Warunki tez konkurencyjne. Moze dlatego tak fajnie, bo przez posrednika?
doradora / 87.248.69.* / 2007-07-10 14:15
Ja jestem w trakcie zaciągania kredyty, i mam już dosyć! Co róż mają jakiś problem . Sprawa się ciągnie od trzech meiesięcy, prześiwetlają człowieka na wylot! Pomimo spełnienia wszystkich warunków, ktoś skutecznie zniechęca nas do wzięcia kredytu w tym banku. A to sie coś przeterminowało, a to znowu trzeba napisać, a to poprawić bo jeden expert porawia drugiego, normalnie skandal! I tak w kóło, ciekawe jak długo, kto pierwszy przerwie tę idiotyczna sytuację. Ja nie wiem czy nie zależy im na klientach???Drugi raz juz bym w tym banku nie brała kredytu...
dgrala3 / 79.186.203.* / 2008-07-02 21:36
Ja mam podobne odczucia. Mimo, ze decyzja kredytowa byla bardzo szybko. Moja sprawa także ciagnęła się trzy miesiące. Dziś kiedy tam poszłam okazało się że zaświadczenia o dochodach straciło ważność, ale niestety nikt nie raczył mnie o tym powiadomić. Mam dość tego banku i ludzi , którzy nie wiedzą czego od człowieka wymagać.dziś odebrałam swoje dokumenty i zrezygnowałam z usług tego banku. ODRADZAM WSZYSTKIM MULTIBANK, a zwłaszcza oddział w kujawsko-pomorskim.
Wiesław 09 / 156.17.207.* / 2007-09-11 11:09
Najbardziej zabawne jest to, że bankowcy potrafią zakwestionować np. dokumenty Starostwa Powatowego (zgłoszenie budowlane butli gazowej i oczyszczalni ścieków). Dziennik budowy został w całości skopiowany (pieczątki uprawnionego kierownika budowy z oświadczeniem czytelne) i zakwestionowany - tylko po to, aby przeciągnąć procedurę, która w rzeczywistości trwa 3 miesiące.
pink80 / 2007-11-14 18:59 / Bywalec forum
czyli w takim razie bo z powyzszych waszych opinii widze ze odradzacie mutibank to w jakim banku polecilibyscie kredyt hipoteczny?
Kaz69 / 81.219.101.* / 2008-07-02 21:41
Polbank, najlepszy kredyt hipoteczny!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: