Forum Forum finansoweKredyty

kredyt hipoteczny zasady od nowego roku

kredyt hipoteczny zasady od nowego roku

centka / 2011-12-12 10:19
Od nowego roku mają zmienić się zasady w związku z przyznawaniem kredytów hipotecznych, krótko mówiąc będzie dużo trudniej, duża grupa osób, która dziś dostałaby kredyt w przyszłym roku zostanie po prostu odrzucona! właśnie dlatego zależałoby mi na otrzymaniu kredytu jeszcze w tym roku, bo niestety jestem w tej grupie osób, których od 2012 nie stać będzie na pożyczkę mieszkaniową :/ powiedzcie mi ile czeka się na rozpatrzenie wniosku o kredyt mieszkaniowy w banku? czy jakbym złożyła taki wniosek z niezbędnymi dokumentami jeszcze w tym tygodniu, to mam szanse na jego rozpatrzenie i ewentualne przyznanie kredytu jeszcze w tym roku?
Wyświetlaj:
Kasia B-k / 93.105.96.* / 2011-12-18 09:54
Rozpatrywanie wniosku o kredyt mieszkaniowy liczy się od dnia dostarczenia bankowi wszystkim wymaganych dokumentów. Do tego czasu, gdy brakuje nawet jednego dokumentu, procedura nie jest wdrażana. W związku z nowymi przepisami, które wchodzę w nowym 2012 roku, aby skorzystać ze starych przepisów, należy złożyć wniosek do końca br. Ofertę kredytów hipotecznych można wyszukać i porównać na www.InvestPuls.pl - jest to porównywarka kredytów według własnych parametrów. Pozdrawiam!
wirrr / 2011-12-12 12:44 / -
bank zwykle potrzebuje dwóch tygodni na przyznanie kredytu, także masze jeszcze szansę otrzymać go na starych zasadach

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: