Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt na mieszkanie-jak dostać?

Kredyt na mieszkanie-jak dostać?

Rozbójnik / 2012-05-07 11:30
Żeby dostać kredyt na mieszkanie trzeba mieć naprawdę szczęście... pomimo tego że banki notują spadek sprzedaży kredytów hipotecznych , w dalszym ciągu trudno jest dostać kredyt hipoteczny... w jaki sposób można zwiększyć nasze szansę na ażeby bank się zgodził przyznać nam kredyt?
Wyświetlaj:
Teresa Domaniec / 185.161.93.* / 2019-08-10 21:27
Można, ale na pewno nie za darmo. W sensie, można wziąć porządną pożyczkę szybko, takie dają np. w Financial home, ale żadne to chwilówki, tylko normalne zapożyczenia pod zastaw. Poza tym oni już tam każdego sprawdzą, czy tę pożyczkę mu/jej w ogóle dawać. Nie zmienia to faktu, że firma godna polecenia.
Ignaś $$$ / 185.161.93.* / 2019-08-04 23:27
Polecam zapoznać się z Financial Home - firma bardzo dba o klientów, a pozwala na zaciagnięcie hipoteki bez dużych problemów później. Natomiast oczywiście spłacać trzeba, nierzadko podobne sumy albo i nawet większe niż w banku, ale tym rzadzi się prawo tzw. parabanków. Sam nie wiem co lepsze.
Veloncz / 185.161.93.* / 2019-07-07 15:59
No trzeba mieć odpowiednie zabezpieczenie, to chyba jasne i nie ma co tu za wiele w temacie dyskutować. Jedyne co powinno nam zajmować głowę to kwestia znalezienia banku albo odpowiedniej firmy, która nie zrobi z nas bambuko. Biznesowo super działa Financial Home, myślę że gracz, który stanowi coraz większą alternatywę dla banków.
big_ben683 / 188.33.104.* / 2012-08-16 18:00
nie powiedziałabym, że trzeba mieć duże szczęście, żeby dostać taki kredyt. Jeśli się spełni określone warunki to nie powinno być tak źle, jak masz historię kredytową, pracujesz na etat to nie powinno być większego problemu. To tak w telegraficznym skrócie, ale jeśli jest coś co jeszcze cię nurtuje związanego z otrzymaniem kredytu możesz napisać te pytania tutaj http://zapytania.dom.eu/ myślę, że jak pytaniami zajmą się specjaliści dokładnie poznasz odpowiedź na pytanie.
mark02 / 2012-05-07 22:00
ostatnio tez mój kumpel miał jakieś problemy, ale zadzwonił do Skoku Wołomin i tam po krótkich rozmowach dostał kredyt
kobieta pracująca / 2012-05-07 15:46 / Bywalec forum
dobrze mieć jakąś historię kredytową, bo ja nigdy nie brałam nic na raty i teraz bank się o to pzryczepił, że jestem za mało wiarygodna niby

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: