Forum Forum finansoweBanki

kredyt na nową spółkę jednoosobową

kredyt na nową spółkę jednoosobową

angelikagierak / 2013-08-05 11:48
witam, chcę dowiedzieć się jakie warunki mają banki dla spółek szczególnie tych jednoosobowych, tzn. ile musi działać na rynku spółka (średnio), żeby móć uzyskać kredyt i czy osoba właściciela jest w tym wypadku weryfikowana. co w sytuacji kiedy historia kredytowa właściciela jest nie korzystna? czy lepiej założyć spółkę jednoosobową czy w tym konkretym wypadku stac się tylko udziałowcem spółki kilkuosobowej?
i przy okazji jeszcze jedno co do spółek jakie są faktyczne koszty załozenia spółki jednoosobowej przez interent? i czy kapitał zakładowy (5000 tyś. )należy wpłącić jednym rzytem czy można go wpłacać w częściach (spotykam się z różnymi opiniami) i czy jest on wybieralny? może to pytania oczywiste, ale ja nie mogę znaleźć informacji. proszę więc przynajmniej o miejsca i linki gdzie mogę sobie to doczytać.
Wyświetlaj:
MichalOstrowski / 2013-10-31 15:49
Witaj! Zapraszam do zapoznania się z oferta kredytową Idea Banku "Kredyt na start + Rok bez ZUS". To oferta, która przeznaczona jest dla nowo powstałych firm. W tej ofercie można uzyskać nawet 350.000zł kredytu. Po szczegóły zapraszam na nasza stronę internetową.

http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Michał Ostrowski
___________________________________________
Online Ekspert Idea Bank
Finasowiec / 195.234.40.* / 2013-10-31 15:55
limak.ebrokerpartner.pl
A. Kozuń / 178.42.72.* / 2013-10-12 16:01
Idea Bank ma dobre oferty kredytowe dla firm ,nawet tych małych. Sam brałem u nich kredyt na moja firme .

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: