Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt na wakacje

Kredyt na wakacje

Agatka12 / 2012-03-01 12:28
Moim marzeniem zawsze było żeby wybrać się do Ameryki Południowej, Brazylia, Gwatemala, Peru. Obliczyłam że najdrożej nie wyjdzie mnie życie tam, ale sama podróż, bo to wydatek na około ponad 2000 zł , rzecz jasna plus szczepionki, ale to koszt około 200 zł. Chciałabym wziąć kredyt żeby sfinalizować moje marzenie... który bank najchętniej daje tego typu kredyty, tak do około 5000 zł?Co możecie mi polecić?
Wyświetlaj:
Kasia B-k / 93.105.96.* / 2012-03-01 14:03
Witam Panią serdecznie!

Gratuluję marzeń - wyprawa imponująca! Aczkolwiek mam nadzieję, że sama Pani w taką podróż się nie wybierze :)

Banki chętnie udzielają kredytów, bo jest to jedna z wielu form zarabiania pieniędzy. Aczkolwiek głównym wyznacznikiem udzielenia kredytu jest zdolność kredytowa klienta.

Proszę skorzystać z porównywarki kredytów na stronie www.InvestPuls.pl gdzie może Pani wyszukać i jednocześnie porównać kredyty według własnych parametrów szukania. Istnieje również możliwośc, wypełnienia formularza kontaktowego do doradcy, z prośbą o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie i życzę realizacji marzeń!
Bazyl 14 / 2012-03-01 14:37 / Bywalec forum
W zasadzie możesz jeszcze bardziej zejść z ksoztów na bilety, o ile zaczniesz teraz już szukać tanich połączeń!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: