Forum Forum finansoweKredyty

kredyt poza bankiem

kredyt poza bankiem

ludwik11 / 2012-12-27 10:50
Czy myślicie, ze warto brać kredyt poza bankiem jakiś? chodzi mi o jakieś spółki, które się zajmują właśnie tym? wiem, ze najbardziej korzystny jest bank, ale raczej nie mam co liczyć na kredyt od nich, bo nie mam stałej umowy i zarobki najniższe.
Wyświetlaj:
arkzawiercie / 2013-07-02 13:17 / Bywalec forum
Przedstawiamy Państwu pełną ofertę pożyczek pozabankowych dostępnych na naszym rynku. Oferta jest codziennie aktualizowana.
Wnioski można składać bezpośrednio przez internet, co znacznie przyspiesza ich rozpatrywanie (nawet kilkanaście minut!).
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:
dolinku.pl/pozabankowe
Levante / 31.174.10.* / 2013-01-01 23:38
Jak potrzbujesz to bierzesz, proste. Tylko wybieraj renomowane firmy, np. Profi Credi, a nie jakieś krzaki. W dobrej firmie dostaniesz porządną ofertę i będziesz miał spokojnągłowę.
kuma / 62.61.45.* / 2013-07-02 12:41
Chyba zartujesz! Akurat ta firma ma zlodziejskie oprcentowanie, i nieuczciwe umowy, podstepnie wyludzajace od klientow horrendalne kwoty. Np. za pozyczke 1300 zl na krotki czas chcieli splate w wysokosci 3000 zl.
Wszedzie sa ostrzezenia przed Profi Credit !!! Uwazajcie i unikajcie!
bilka23 / 2012-12-27 13:32
polecam Ci pozyczko-kredyt w firmie provident, tam obojetnie jaka mas zumowe czy pracujesz czy nie i tak dostaniesz kredyt:)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: