Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt w DOM BANKu - czy to dobry wybór??

Kredyt w DOM BANKu - czy to dobry wybór??

Zabydwie / 2007-02-10 14:05
Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się za kredytem hipotecznym. Odwiedziłam chyba już większość banków. Jak do tej pory najkorzystniejsze warunki przedstawił mi DOM BANK. I tu moje pytanie. Czy ktoś z Was może ma kredyt hopoteczny właśnie w tym banku?? Jaką macie opinię na ten temat?? Z góry bardzo dziękuję za Wasze posty
Wyświetlaj:
GALL ANNONIM / 78.151.240.* / 2008-10-31 09:14
Przepraszam,Gdzie sie podzial bardzo ciekawy a przydatny komentarz i warty uwagi kontakt TELEFONU GDZIE SKLADAC ZAZALENIA????CTo jest bardzo przydatne dla NAS poszkodowanych?Czy ta strona jest niezalezna?To byl jeden z najwazniejszych wypowiedzi a zarazem bardzo pomocnych?Czy moderator strony moze odpowiedziec na to pytanie?
Pierzasty / 212.76.37.* / 2008-10-28 20:30
Jest kilka możloiwości żeby skutecznie "przymusić" bank do dotrzymania warunków zawartej umowy (oczywiście o ile została ona zawarta skutecznie, tj. jeśli klient banku dochował wszelkich żadanych przez ten bank formalnośći i tym samym sam nie stwarzał mu pola do przeciągania procedur związanych z wypłatą środków. Bezwględnie ważna jest treść umowy (+ wszystkich załączników jakie się podpisało, bądź oświadczyło że się z nimi zapoznało), często w umowie bank tak kreuje swoje prawa i obowiązki aby miec możliwość "ucieczki" od odpowiedzialności... Nigdy jednak klient banku nie jest na zupełnie straconej pozycji, jest co najmniej kilka "instrumentów" w oparciu, o które można skutecznie powalczyć! Chętnie pomagamy w takich sprawach (synerga.consulting@gmail.com).
GALL ANNONIM / 78.151.240.* / 2008-10-25 10:43
Piszecie ze czekacie na wyplate kredytu przez DOM BANK -- 2 tygodnie. Ja juz czekam 1 MIESIAC!!!!!!! Warunki zostaly spelnione ,, tylko przyklad ,,, 1.01.2008 ( data jest tylko przykladem) a potem zadzwonilem i powiedzieli ze na dzien 10 .01.2008 warunki zostaly spelnione dodali sobie , dla wlasnych korzysci 10 dni.Lepiej niech nie mydla ludziom oczu , bo jezeli powiedza ze sa niewyplacalni w tym momencie i kredyt udziela za 2 miesiace np. to wowczas sa inne Banki l, laski nie robia.DOKLADNIE -- NIe udzielaja informacji, Chialem porozmawiac z kims kto przyznaje kredyty ,-- lub porozmawiac z dyrektorem niestety - to jak proszenie o rozmowe z BOGIEM prawie.Z nikim Pani -- ktora informuje nie laczy.Mam nadzije ze TVN sie tym solidnie zajmie.Nie sa wiarygodni zupenie .
GALL ANNONIM / 78.151.240.* / 2008-10-28 02:00
WITAM SERDECZNIE.Oglaszala sie osoba z TVN,Czy moze Pan/Pani napisac na moij mail.chetnie przylacze sie do osob poszkodowanych przez DOM BANK.Juz czekam ponad 1 miesiac na kredyt.Umowe tez przygotowali z opoznieniem,Obecnie mieszkam za granica i wydalem kupe kasy na przelot .2 razy w jednym miesiacu bo oczywiscie 1 raz przyjechalem do Polski na darmo.Umowa nie byla gotowa a bilet kosztowal mnie 380 euro.Powinni mi teraz wrocic ta kase.
piotrgda / 83.14.56.* / 2010-08-08 06:23
Dombank to absolutne dno, niestety wpakowałem się w to dziadostwo. Załatwienie czegokolwiek graniczy z cudem, dodzwonienie się na infolinię jest jeszcze trudniejsze. Od 6 miesięcy staram się zmienić przedmiot zabezpieczenia kredytu wielokrotnie podkreślając, że jest to dla mnie ważna sprawa. Jak widać po tych 6 miesiącach bardzo poważnie traktują klienta. Na dodatek drożyzna, za wszystko kasują jak za zborze i mają masę ukrytych kosztów (ubezpieczenia, jakieś śmieszne monity bez żadnych przyczyn wysyłane). Zdecydowanie odradzam i podpiszę się pod każdym zażaleniem na ten "bank".
GALL ANNONIM / 78.151.240.* / 2008-10-25 10:35
Dzien Dobry.ODRADZAM DOM BANK!!!!Staram sie obecnie o kredyt w Dom Banku jeszcze umowa podpisana zostala ,, OSTATECZNA ,, prze pojawieniem sie kryzysu , we rankach szwajcarskich,Ciagle byly jakies opoznienia w wyplacie , nie podawali przyczyny.wszystkie warunki spelniona, dkumenty podpisane , jednak jak dzwonilem to nikt nie udziela informacji.Jedynie PANI MOWI -- kredyt nie zostal jeszcze wyslany i tak w kolko.Do dnia dzisiejszego nie mam kredytu-proponuja w polskich zlotowkach , wyplate mojego kredytu .Wywinduja na pewno w gore oprocentowani pomimo ze umowe podpisalem miesiac temu.SA PODOBNO NIEWYPLACALNI NA DZIEN DZISIEJSZY.Wszystko pieknie wygladalo na poczatku , wydzwanial doradca , namawial , a teraz jak mowi ze bedzie chcial z Bankiem uzgodnic date wyplacty, umawia sie ze zadzwoni i cisza.Nie oddzwania.Juz kilka krotnie to sie zdzarzylo.NIE POLECAM DOM BANKU -----MAFIA..Nie doczekanie na kredyt.Moze oferte maa dobra troszke korzystniejsza niz inne BANKI, ALE CZY WARTO ???Prosze sie zastanowic bo moze Pan sie nie doczekac na wyplate kredytu .
aniaeg / 78.88.209.* / 2008-10-22 16:40
odradzam dombank!!! byc moze wczesniej nie bylo wiekszych problemow, jednak teraz to jest jeden wielki koszmar!!! umowa podpisana, wszystkie dokumenty ok, a bank spoznia sie ponad 2 tyg z wyplata pieniedzy!! i to nie jest pojedynczy przypadek, takich jak ja jest wielu, bylo o tym glosno na forum ( gazeta.pl) jednak pewne wypowiedzi byly niewygodne dla banku i je zablokowali! mase ludzi czeka na przelewy i jedyne , co bank jest w stanie powiedziec, to "sa pewne opoznienia"! a ludzie, ktorzy wzieli tam kredyt, tak jak ja, nie maja teraz gdzie mieszkac, i nie wiadomo co bedzie dalej! sprawa zajelo sie tvn, zbieraja materialy, radio zet tak samo, niech ten bank nie mysli, ze jest bezkarnhy! przeciez to jest ewidentne zlamanie umowy! tylko ze przez bank!
agnesg / 78.88.207.* / 2008-10-22 16:27
DomBank to jedna wielka lipa!!!!!!!!!!! Ja sprzedaję mieszkanie i moi kupcy tylko tam dostali kredyt! Umowa kredytowa już dawno podpisana, alt notarialny też, kasa miała być już dwa tygodnie temu u mnie na koncie i co? i nic! wielkie nic! Ale to nie jest pojedynczy przypadek! Takich ludzi jak ja czyli OSZUKANYCH prze DOMBANK jest wielu! Bank każe czekać, spławia nas ciągle i nic konkretnego nie mówi! ja już w ogóle zaczynam wątpić w to, że dostanę jakieś pieniądze! Mają nas w D....! Jak oni nas to my ich też! Jutro przyjeżdżają do nas z tvn robić reportaż. Ja się zastanawiam czy ten bank jest jeszcze wypłacalny!
kalasz / 83.175.191.* / 2008-10-19 21:20
ODRADZAM ten KOSZMARNY bank. Otrzymałem zgodę na kredyt; byłem umówiony na podpisanie umowy aż tu nagle awaria i kredytu nie ma. 5 tyś zł za rezerwcje mieszkania też już nie ma. ZERO ETYKI Niby kryzys, jakaś awaria?! a Ciebie w d... mają. Powinienem był się już przeprowadzić, a teraż muszę wynajmować mieszkanie za chore pieniądze. Na kredytb w innym banku znów będę czekał miesiąc czasu :(
KONWALIA313 / 91.200.92.* / 2008-10-16 20:56
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Umowe kazali sobie w D.............. wsadzić i pieniędzy nie wypłacili!!! bo kryzys!!!!!!!!!!!BANK TRAGEDIA- CHCESZ BYĆ Z 15 TYS W PLECY TO WAL DO NICH ŚMIAŁO
mariosxxxxx / 79.163.207.* / 2009-08-10 19:50
dostałem kredyt w dom baku najbardiej h*****...0ym banku jaki moze byc wiec moze sie zrewanzujemy wynajmijmy jakies biuro prawnicze
agnesg / 78.88.207.* / 2008-10-22 16:32
A miała Pani już umowę notarialną? My niby jeszcze czekamy, w banku twierdzą, że wszystko idzie, tyle, że wolniej! Nikt nam jeszcze nie powiedział, że pieniędzy nie dostaniemy!
ostry / 83.21.21.* / 2009-08-28 20:42
staralem sie w dom banku o kredyt hipoteczny doradca traktowal mnie jakbym prosil o jalomuzne puzniej po zorientowaniu sie jaka to lichwa to sie modlilem w tajemnicy przed zona zeby go nam nie przyznali zdolnosc kredytowom uzyskalismy i co najsmisniejsze wydalem 7 paczek na zeczoznawce a oni mi na to ze to nie moze byc zabezpieczeniem oni ci madrusie w garniturkach chcieliby za te pare groszy pod zastaw palac namiestnikowski mam nadzieje ze niedlugo beda s*****..... zza biurek jak w usa no i chu..... im w dup...............!
mumi / 89.76.169.* / 2008-03-12 19:52
Szczerze odradzam kredyt hipoteczny w Dom Banku!!!
Dwa lata temu oszalałam i zdecydowałam się właśnie na ten Bank. Nie są wiarygodni a ich pracownicy nie udzielają wszystkich informacji dotyczących kredytu.Ostrzegam wszystkich przed DOM BANKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeżeli mogę zaproponować ale nie wiem skąd gościu jesteś to proszę spróbować Bank śląski, Nordea lub Millenium. Powodzenia.
basza / 77.114.119.* / 2009-05-27 20:17
odradazam millenium....!!!!!!!!! Ja przeniosłam kredyt z millenium do dom banku...dużo lepiej nie zrobiłam...ale millenium to też totalna porażka!!! Zastanawiam sie znowu na zmianą banku...ale muszę to dobrze policzyc...czy mi się opłaci.
dagamit / 87.207.173.* / 2007-09-21 17:03
Powiem jedno: w grudniu zaczynaliśmy od 3,43% w CHF - dziś, po 9 miesiącach spłaty mamy już 4 podwyżkę i oprocentowanie 4,51!!! Z bankiem kompletnie nie da się rozmawiać - na wszelkie listy odpowiadają "nie bo nie", jakakolwiek negocjacja warunków po podpisaniu umowy jest niemożliwa!! Na dodatekprzelicznik walutowy mają okropnie wysoki porównując z NBP. KATEGORYCZNIE ODRADZAM - wszystko tylko nei DOM BANK. Niestety my jesteśmy ugotowani na 10 lat - nie możemy od nich odejść bez prowizji....
rjezewska / 2008-02-09 12:40
Zamierzamy walczyć z Domabankiem i stosowanymi prze nich praktylkami ( rażoce korzyści n\bankowe-kara za wcześniejszą spłatę) Szukamy niezadowolonych klientów którzy się do nas przyłączą. Im nas więcej mamy większe możliwości renegocjowania waurnków umowy,a nawet zniesienia pewnych zapisów w umowach. Prosimy o kontakt rjezewska@yahoo.com
szarki / 83.6.211.* / 2007-05-06 21:43
teraz przenoszę 120 tys kredytu z dom banku i muszę zabulić 5500 zetów dodatkowych kosztów.
Niezależny doradca / 194.106.193.* / 2007-05-06 15:27
DomBank z pewnością nie spodoba sie wszystkim. Oferta na kredyty mieszkaniowe jest nieco droższa niż w kilku innych bankach, ale za to warunki otrzymania o wiele mniej surowe. Krótko mówiąc, jak kogoś przycisnęło (problemy ze zdolnością itp), to do DomBanku. Pozdrawiam i zapraszam na swoją stronę www.optimumfinanse.pl
ziut19 / 2007-05-06 20:39
Akurat problem ze zdolnoscia to nie jest argument za Dombankiem.
Zdolnosc licza dosc ostro.
wojteczek / 83.24.123.* / 2007-05-08 11:06
nie wiem, co to znaczy ostro, ale fajnie by bylo, gdyby w kazdym banku tak ostro liczyli. Gdzie indziej wychodzilo, ze z kredytem to srednio, ciagle donoszenie jakichs dokumentow, a tutaj jakos prosciej poszlo
mateczka / 81.18.217.* / 2007-05-05 14:16
a ja polecam kredyt w dombanku, byc moze sa odrobine drozsi niz inne banki, ale za to wszystko profesjonalnie, z odpowiednim liberalnym podejscie do klienta
GALL ANNONIM / 78.151.240.* / 2008-10-25 10:49
POWIEM TAK,,,DOLICZYLI MI 2,5 tysiaca kosztow za niewiadomo co- czowiscie mowa o DOM BANK .!!!!!! POLCAM DORADCOW EXANDER , podobno sa solidni- kolezanka jest zadowolona z ich uslug
Konsultant Money.pl / 2007-03-23 13:39 / Specjalista Money.pl
Odczucia każdego klienta są bardzo indywidualne. Wszystko uzależnione jest od potrzeb i warunków kredytobiorcy. Bank podchodzi do sytuacji każdego klienta indywidualnie i
przygotowują specjalną ofertę w zależności od jego oczekiwań.

Zapraszam na nasze strony do działu Produkty finansowe:
http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/0/0/ gdzie można kolejno zapoznać się z ofertami poszczególnych banków oraz wysłać zapytanie bezpośrednio na czacie do doradców Money.pl lub mailowo na adres: konsultanci@money.pl, którzy pomogą w wyborze kredytu.

Rozwiązaniem jest także wysłanie zgłoszenia zainteresowania ofertą kredytową, jakie znajduje sie po lewej stronie w menu. Przygotujemy ofertę i wyślemy ją mailowo.
Dom bank / 87.206.244.* / 2007-03-16 21:03
katastrofa.....najlepiej omijac ten Bank szerokim łukiem

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: