Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt w DOM BANKu - czy to dobry wybór??

Kredyt w DOM BANKu - czy to dobry wybór??

Zabydwie / 2007-02-10 14:05
Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się za kredytem hipotecznym. Odwiedziłam chyba już większość banków. Jak do tej pory najkorzystniejsze warunki przedstawił mi DOM BANK. I tu moje pytanie. Czy ktoś z Was może ma kredyt hopoteczny właśnie w tym banku?? Jaką macie opinię na ten temat?? Z góry bardzo dziękuję za Wasze posty
Wyświetlaj:
pikolo / 81.15.148.* / 2007-03-13 10:36
Regulamin forum
ziut19 / 2007-02-16 16:23
Ciekawe jak nietypowa sytuacje musisz miec, skoro Dombank jest dla ciebie najkorzystniejszy. Moze napisz cos wiecej. Dombank to dosc drogi bank zarowno pod wzgledem oplat poczatkowych jak i marzy. Ma jednak kilka swoich plusow.
rybka / 2007-02-16 16:34 / Tysiącznik na forum
Jakie to "opłaty poczatkowe" są w Dom Banku?
rybka / 2007-02-20 19:43 / Tysiącznik na forum
Prowizja 0,5% za co Klient otrzymuje na 1 rok ubezpieczenie OC dla całej rodziny. Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego jest w każdym banku. Przy wysokim LTV może dojść ubezpieczenie od utraty wartości nieruchomości, co chroni Klienta przed ogromnymi kosztami na wypadek, gdyby w ciągu pierwszych 5 lat okazało się, że nie jest w stanie spłacać kredytu. Brak konieczności ubezpieczenia na życie (w niektórych bankach obligatoryjne w przypadku, gdy kredytobiorca jest jedynym żywicielem rodziny). Poza tym są liczne możliwości ubezpieczenia (na życie, od utraty pracy) ale ich wybór zależy tylko i wyłącznie od Klienta.
Dom Bank sam sobie trochę "zapracował" na markę drogiego z powodu kredyty "na gębę", który rzeczywiście jest drogi, ale takich możliwości nie daje nikt inny. Dla statystycznego Kowalskiego uzyskującego dochód jest to na prawdę dobra oferta.
Niezależny DK / 83.25.130.* / 2007-02-12 16:09
Proszę sprawdzić wszystkie oferty,
Postaram się przedstawić zawsze ofertę konkurencyjną i najtańszą.
Trójmiasto i okolice.
Pozdrawiam,
KN / 83.25.83.* / 2007-02-12 09:08
Źle nie jest.
Jednak tam gdzie brałem kredyt dostałem o WIELE lepsze warunki.
Przedstawiciel Dom banku, któremu powiedziałem jakie warunki otrzymałem juz nigdy więcej do mnie nie zadzwonił a ja przynajmniej mam tani kredyt...
rybka / 2007-02-10 15:18 / Tysiącznik na forum
Polecam!
Wszystkie koszty jasno wymienione, dokładnie sprecyzowana umowa, która normuje zasady na cały okres kredytowania.
bampik / 195.212.29.* / 2007-05-03 03:47
A ja odradzam. Jedyne na plus to to że było szybko a teraz jest koszmarnie.
No tak i jeszcze trzeba dodać że nie zwracali zbytnio uwagi na historię w BIKu.
Jednak kredyt brany tam jest jak wyrok bo inne banki niechętnie patrzą na osobę
z kredytem w dombanku.
Co do jasności umowy pozostawia ona wiele do życzenia.
Szczególnie jeśli idzie o kwestię opłat za rezygnację z kredytu lub wcześniejszą jego spłatę. Po kolejne możliwość zmiany terminu spłaty raty nawet o jeden dzień jest praktycznie niemożliwa. Zawieszenie raty, odroczenie płatności .. cokolwiek obarczone jest masą opłat procedur i ustawione jedynie na to by złapać klienta. Obiecywanie złotych gór czy to w reklamach czy też przez doradców jest w tym banku wzorowe.
A konkretniej to zaczynałem z poziomu 7% teraz płacę 9,75% a wszystko pod solidne zabezpiecznie mieszkaniowe w CHF.
rjezewska / 2008-02-09 12:43
Zamierzamy walczyć z Dombankiem i stosowanymi przez nich praktykami ( rażące korzyści bankowe-kara za wcześniejszą spłatę) Szukamy niezadowolonych klientów którzy się do
nas przyłączą. Im nas więcej, tym mamy większe możliwości renegocjowania warunków umowy,a
nawet zniesienia pewnych zapisów w umowach. Prosimy o kontakt rjezewska@yahoo.com
blackvelvet / 87.207.130.* / 2008-08-05 16:36
wystarczyło sobie wynegocjowac dobre warunki prz podpisaniu umowy ja dzisiaj tam byłam i Pani powiedziała że załatwi mi zniesienie prowiziji za zniesienie spłaty i przewalutowanie kredutu. więc nie jest tak xle wszystkie warunki są negocjowalne
ignacyna / 213.158.196.* / 2008-07-29 15:50
Witam, ja polecam kredyt w dombanku. Sama wzięłam tam kredyt 2 miesiące temu i jestem zadowolona. Wszystko bardzo PROFESJONALNIE, idą na ustępstwa. Polecam serdecznie.
Katrinna / 194.146.120.* / 2008-07-30 13:49
A za kolejne dwa miesiące przyjdzie podwyżka stóp i rata pójdzie do góry,w związku z tym jak każdy normalny człowiek, bedziesz chciała znależć bank, i zrefinansować kredyt na tańszy, i wtedy np zobaczysz jaką masz prowizję za wcześniejszą spłate... ostatnio refinansowałam klientowi kredyt z Dom banku i za kwotę ok 220 000 musiał zapłacić prowizję ponad 21 tysięcy....ponadto w umowie jest zapis o wcześniejszej spłacie i raczej niech klienci Dom banku go czytaja żeby potem się nie zdziwili...
tom 1000 / 88.156.135.* / 2009-11-14 19:20
ja tez polecam.trzy miesiace temu wziolem konsolidacje pod hipoteke i oni jako jedyni maja uproszczona procedure narazie jest ok
GALL ANNONIM / 78.151.240.* / 2008-10-31 09:21
Jeszcze raz .MAFIA.Pierwsze slysze zeby nie wolno bylo wczesniej spacic KREDYTU.To mozliwe jest tylko - oczywiscie- w DOM BANKU!!!!
cosmo / 195.164.255.* / 2009-11-16 16:47
Przecież można spłacić wcześniej, tylko że są opłaty za to, podobnie zresztą jak w Polbanku przez cały okres kredytowania. Z tą tylko różnicą, że dom ma większe koszty ale dopuszczają też gorszy portfel klientów, co przekłada się na to że jak ktoś nie ma wyjścia, bo nie ma dochodów albo jest w bik-u to się tam po prostu kieruje. W innym wypadku nie ma sensu.
Ewwwwwww / 85.232.233.* / 2008-09-24 14:26
Mogę także dodać, że ta wcześniejsza spłata jest do negocjacji z bankiem. Trzeba próbować przed podpisaniem umowy, aby odstąpili od tego zapisku. Bo prowizje mają naprawdę koszmarne....Pozdrawiam Doradca finansowy ( 609 967 139) Warszawa
asia nik / 82.30.176.* / 2008-10-24 19:19
w kazdym banku jest prowizja jak chcesz splacic szybciej kredyt ,ja mam kredyt w dom banku i powiedzieli ze po 10 latach moge splacic calosc bez prowizji natomiast wczesniej nie oplaca sie bo jest ta prowizja
Beata74 / 62.111.233.* / 2008-11-21 11:15
O ile wiem DomBank uchwala usunal prowzje od wczesniejszej splaty kredytu
I tak maja tak fantastyczny sperad w kredytach walutowych, ze CHF stoi u nich zawsze jkosc co najmiej 1.5 zl. za 1 CHF wyzej niz w NBP, dzieki czemu splata kredytu wychodzi karkolomnie drogo...
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: