Forum Forum finansoweKredyty

kredyt w Polsce

kredyt w Polsce

25filip / 2013-02-12 08:29
chciałbym wziąć kredyt rzedu 100tys zł na zakup mieszkania. Jestem stanu wolnego wiec kredyt chciałbym wziąć tylko na siebie. Jakie wogóle mam szanse na uzyskanie takiego kredytu ? Pensje mam około 3tys. Mam 25 lat
Wyświetlaj:
olka17 / 2013-06-11 13:05
a dlaczego nie korzystac z doradcow finansowych? ja jako osoba nie znajaca sie na prawie oraz na systemie funkcjonowania kredytów w polsce nie mam pojecia np, na co zwracac uwage przy braniu kredytu wiec wolabym zapytac osobe znajaca sie na tym i dizeki temu moge wybrac np korzystniejsza opcje. dlaczego tak wsztstc w naszym kraju odradzaja korzystanie z doradcow finansowych ?? czy osoba doradzajaca w banku tez jest podciagana pod taka osobe jak doradca finansowy czy jest ona jako reprezentant banku?
Anna951 / 87.246.195.* / 2013-06-05 22:46
Masz szansę, ale musisz sobie rozłożyć na wiele rat to, abyś wydolił ze spłatą. Jakbym miała Ci polecić jakiś preferencyjny bank, to wskazałabym na Invest Bank. Mają jedne z najtańszych kredytów na rynku, dużo promocji (np. teraz przy zakładaniu Invest-Konta Plus dostaje się punkty gratisowe, a przy kredycie Invest Plus ma się szanse na wygranie iPadów i smartfonów). Ogólnie możesz zapoznać się z ofertą na ich stronie - myślę, że są w stanie zaproponować Ci coś sensownego, jest to bank z tradycją, więc uczciwie powinno być.
namawiacz / 2013-06-04 14:40
teoretycznie masz szanse, ale wszystk ozalezy od tego jak bank zinterpretuje twoja zdolnosc kredytowa i czy bedziesz mial jakiekolwiek na osiagniecie konkretengo zalozenia kredytowego przez ciebie. moze byc ciezko z otrzymaniem az tak wielkiego kredytu wiec orazu mowie zeby sie nie anstawil bo mozesz potem byc rozczarowany
Ewelina.global / 91.196.30.* / 2013-02-13 15:06
Jeżeli Pan chce to mogę pomóc w sprawdzeniu oferty różnych banków dla Pana. Proszę o kontakt ewelina.biuroglobal@onet.pl
Pintek01 / 2013-02-13 15:27
Ja wiem jedno...nigdy nie wezmę kredytu w tym kraju... nie chce być niczym związany. Ten kraj już dawno rpzestał być miejscem dla Polaków... niestety taka jest gorzka prawda... podziękujmy naszym politykom , któ¶zy po prostu schrzanili sprawę...
asonikk / 2013-02-12 10:53
Najlepsze kredyty na mieszkanie oraz ogolnie na hipoteke dostanie pan w ING Banku Slaskim. Niech pan nie korzysta z zadnych doradcow finansowych w tej kwestii

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: