Forum Polityka, aktualnościKraj

Kredyt we frankach. Odbył się pierwszy protest w tej sprawie

Kredyt we frankach. Odbył się pierwszy protest w tej sprawie

Wyświetlaj:
rembert2 / 2013-10-10 18:15 / Tysiącznik na forum
A jak sie placilo duzo mniej niz kredyty w zlotych ci sami ludzie uwazali sie za zaradnych i sprytnych-teraz robia z siebie ofiary?
edek z krainy kredek / 194.242.62.* / 2013-10-09 09:10
Trzeba jeszcze napisać ile Ci ludzie "frankowcy" zaoszczędzili w czasie kiedy frank kosztował 2 - 2,50 zł w stosunku do ludzi którzy wzięli kredyt w PLN i na początku spłacali znacznie wyższe raty ?? Odpowiedź jest jasna - nikt tu nie jest poszkodowany, w grę wchodzi ewentualnie chęć płacenia niskich rat (po co płacić wyższe w PLN) na początku kredytowania, co teraz się kumuluje i wychodzi na to samo. To że wartość nieruchomości jest znacznie niższa niż wartość zadłużenia to już inna sprawa !!!
fsdghtrjudtyjity / 87.205.236.* / 2013-10-09 08:49
Cala sytuacja jest zabawna:)
Ulzenia frankowiczom domaga sie glownie PiS.
Znam jednego kretyna co to codziennie placze jak go zrobiono w konia z frankami i ile pieniedzy musi oddac.
Jednoczesnie najbardziej nienawidzi Kaczynskiego i jest milosnikiem po, pojdzie glosowac przeciw PiS.
Gdzie tu logika?:)
I to jest chyba prawdziwy LEMING!
K@K / 195.72.148.* / 2013-10-08 23:55
Ja mam w złotówkach -i myślę- że powinniśmy iść tym tropem i protestować - na kredyt we frankach nie było mnie stać:)
amargas / 89.74.126.* / 2013-10-08 22:45
Jakaś bzdura, jak mogły raty wzrosnąć dwu lub trzykrotnie jeśli dziś kurs franka to 1,7 krotność najniższego kursu przy którym zaciągano kredyty. No i jeszcze LIBOR wynosi prawie 0% więc oprocentowanie jest minimalne. Ja mam kredyt we franku i płacę dokładnie taką samą ratę jaką miałem wyliczoną w momencie gdy zaciągałem kredyt - a był to wrzesień 2008 roku.
wychudzony / 62.21.31.* / 2013-10-09 22:55
A u mnie wychodzi + 250 do 270 PLN miesięcznie więcej przez skok 1,5 % wartości franka do pln.
To mało? a w porywach było nawet + 700 PLN
To czysta rynkowa spekulacja, a nie kredytowanie nieruchomości w moim przypadku jedynej w której mieszkam i nie zarabiam na wynajmie.Za to banki mają w Polsce rocznie + 8 mld PLN zysku, fajnie co nie?

Najnowsze wpisy