Forum Forum finansoweBanki

Kredytowe turbulencje w USA

Kredytowe turbulencje w USA

Money.pl / 2007-11-12 12:14
Komentarze do wiadomości: Kredytowe turbulencje w USA.
Wyświetlaj:
otoja / 85.128.68.* / 2007-11-13 09:03
No i może upadną i nie będą mi wciskać kolejnej karty kredytowej przy kupowaniu chleba :)
s. / 2007-11-13 08:05 / Bywalec forum
Jeszcze kilka lat temu nie potrafiłem zrozumieć, dlaczego jako magister ekonomii rozumiem funkcjonowanie rynku finansowego lepiej niż np. cieszący się bardzo dobrą oprawą medialną Balcerowicz, czy inny Gronicki. Okazało się to jedynie iluzją - ci panowie może nie rozumieli co czynią (taki mamy "sprytny" system kształcenia), ale z pewnością ich mocodawcy spod ciemnej gwiazdy wiedzieli doskonale, a chyba nie przesadzę twierdząc, że w pełni kontrolują sytuacje, a wszelkie "kryzysy gospodarcze", czy inne "krachy na giełdzie", są już bardzo dobrze przygotowane i nastąpią w bardzo bliskiej przyszłości, tak by do roku 2012 wywołać chaos i ustanowić światowy totalitarny faszystowski reżym, znany również pod nazwą "New World Order". Zainteresowanych prawdziwą sytuacją na świecie, jak również najbliższą przyszłością, odsyłam do książek Davida Icke, a bardziej leniwym polecam film Alexa Jones "ENDGAME".
wiara w nieśmiertelność / 195.117.28.* / 2007-11-12 16:27
Coraz wiecej głosów, że tym razem problem kryzysu finansowego dotyczy nie jakiegoś tam kraju z peryferiów gospodarki rynkowej ale samego centrum kapitalizmu. Bo takim centrum są (jeszcze) Stany. Tam, gdzie oczekiwalibysmy zdrowego rozsądku, pragmatyzmu i uporządkowania świata finansów coraz więcej kreowania polityki tuszującej istotne problemy.
Wiele z aktywności (np. wojna w Iraku) Stany finansują rosnacym długiem. Póki globalni inwestorzy wierzą w nieśmiertelność USA (i dolara) wszystko się kręci. Ale nic nie trwa wiecznie. Mozliwe, że czeka nas w związku z tym kryzys jakiego znamy, jakiego historia nie zna...
DOZ / 2007-11-12 16:19 / Ciemno widzę
Coś mi się wydaje, że niebawem wybuchnie jakaś nowa wojna...
leberał / 83.12.226.* / 2007-11-12 14:40
Argentyna w USA?
wolny człowiek / 83.27.26.* / 2007-11-12 12:27
Efekt hasła: Zafunduj sobie odrobinę luksusu, bo jesteś tego wart.
sokol / 2007-11-12 12:14
W USA aż 19% odsetek, przecież w Polsce płacimy więcej już po 51 - 54 dniach

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: