Forum Polityka, aktualnościKraj

Kredyty hipoteczne. Klientów czeka duża zmiana

Kredyty hipoteczne. Klientów czeka duża zmiana

Wyświetlaj:
guru122 / 83.22.83.* / 2012-10-03 11:00
PAMIĘTAJ POLAKU! Z KREDYCIARZA JEST DOSKONAŁY NIEWOLNIK! Z KREDYCIARZA JEST DOSKONAŁY PRACOWNIK! KREDYCIARZ MA DOSKONAŁĄ MOTYWACJE ABY TYRAĆ PO 12H DZIENNIE, MA DOSKONAŁĄ MOTYWACJĘ ABY ZOSTAWAĆ PO GODZINACH! KREDYCIARZ TO NAJLEPSZY PRACOWNIK, O PRZEPRASZAM, NIEWOLNIK NA ŚWIECIE!!! A DLACZEGO? NO BO MUSI SPŁACAĆ KREDYT!!!!!
PO TO WŁAŚNIE TEN BANKSTERSKO-DEWELOPERSKO-KAPITALISTYCZNY SYSTEM ZOSTAŁ STWORZONY!!! ABY ZNIEWOLIĆ ZWYKŁEGO CZŁOWIEKA!!! KAPITALISTOM TYLKO W TO GRAJ!!! LUDZIE, OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!! NIE RÓBCIE Z WAS I WASZYCH RODZIN NIEWOLNIKÓW TEGO SYSTEMU!!! IM MNIEJ KREDYTÓW WEŹMIECIE, TYM SPOKOJNIEJ BĘDZIECIE ŻYĆ!!! BYĆ MOŻE SKROMNIEJ, ALE SZCZĘŚLIWIEJ!!! NO I NIE BĘDZIECIE NAPĘDZAĆ GALOPUJĄCYCH CEN!!! TO PRZEZ MASOWE BRANIE KREDYTÓW I ŁATWY DO NICH DOSTĘP, CENY NIERUCHOMOŚCI TAK POSZYBOWAŁY W GÓRĘ!!! TO PERPETUUM MOBILE, KTÓRE ZATREZYMAĆ MOŻE TYLKO LUDZKI ROZSĄDEK, ROZSĄDEK WAS, DRODZY POLACY!!! I WŁAŚNIE ROZSĄDKU WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ.
małyMotyl / 2012-10-03 14:41 / Bywalec forum
największą zmianą będzie to, ze nie będzie nas na nie stać! oo i tyle w sumie. już jest gozrej, co ztego, ze są tańsze, jak to nic nie zminia dla nas
stodoła wolna / 82.210.153.* / 2012-09-27 22:50
a tak na poważnie to Państwo niszczy nas najbardziej, to oni rządzą tak by nas zniszczyć. Ja obecnie mieszkam w Warszawie, wynajmuję mieszkanko, razem z dziewczyną pracujemy w zasadzie od 8:30 do 20:00, zarabiamy razem od 7.000 do 10.000 zł (przedstawiciel handlowy)i tak naprawdę nie czuję się bezpiecznie finansowo. Opłacam wynajm, paliwo, jedzenie, opłaty i tak naprawdę przez 3 lata pracy dorobiłem się samochodu za 15.000 zł i kredytu na kwotę 25.000 zł. Dziwię się ludziom, którzy mając budżet 5.000 zł i oni biorą kredyt na 30 lat. Ja bałem się wziąść 25.000 zł a 350.000 to jest strzelenie sobie w stopę. A dzisiaj w wiadomościach słyszę, Rodzina na Swoim się kończy, ludzie biegnijta do banków, bierzcie kredyty bo już od nowego roku nie będzie. Media nami rządzą, robią z nas Jeleni, a my Jelenie robimy jak oni nam zagrają. A gdyby wszyscy Polacy powiedzieli nie kredytom hipotecznym, to mieszkania by spadły w ciągu 2 lat o 70%. Ale w Polsce mało jest ludzi myślących tak więc będzie pewnie tak jak w mojej poprzedniej opinii, czytaj niżej
stodoła wolna / 82.210.153.* / 2012-09-27 22:39
Ja wolę DOM. Jak mam gniezdzić się w pudełku 53 m2, otworzyć balkon i wąchać spaliny, a poza tym płacić całe życie raty i modlić się żeby na zbyty ryj mnie niewywalili to ja dziękuję. Wolę sobie wybudować dom 120 m2, w ciągu 8 lat odkładając z pensji z dziewczyną mam domek, bez kredytu z małą pomocą rodziny (wujek elektryk) i mam splecioną swoją własną chałupkę. A najbardziej to mnie śmieszą tzw. małobogaccy, którzy myślą że są a tak naprawdę to oni są ale w D...pie i to głęboko. Mają wszyskto na kredyt i myślą że są lepsi od tych ze wsi. Ale wieśniok będzie miał co do gara wsadzić jak nastąpi konkretny kryzys i załamanie gospodarki, a taki mieszczuch będzie Swojego psa na obiad wpier...d...lał by z głodu niezdechnąć. Tak więc zobaczymy za 5 może 7 lat. Wtedy to blokowiska w miastach będą puste, bo wszyscy mieszczuchy na wsi po stodołach będą się chować przed bankami hehe ale jaja będą....CDN
Texas / 95.178.43.* / 2012-09-25 18:11
a to dopiero początek - ja niezle zarabiam ale widze jak koszty poszly do gory i to strasznie.
Zaczelismy oszczedzac na wszystkim , a duze samochody wymienilismy na mniejsze oszczedniejsze. Koszty koszty i podatki coraz wieksze, a k........wa gdzie te zlodzieje z PO co im zawierzylem 5 lat temu ???? PiS tez ch.....ja zrobil wiec i tak nie ma na nikogo glosowac - jedna sitwa ! Pozdrawiam Czytelnikow,
ananalityk / 77.254.76.* / 2012-09-25 19:16
ordynacja wyborcza musi się zmienić! trza głosować na człowieka a nie na partie i ich pieprzone klucze i układanki ! tylko jaka świnia od koryta odejdzie jak im ta ordynacja pasuje ?!zmiana ordynacji była by reformą na skalę Konstytucji 3-Mja.do tego brylujące 20 lat mordy z naszych ukochanych partyjek nie dopuszczą bo wiedzą że może być po korycie - a tak jak uczciwy człowiek wejdzie miedzy wrony to musi krakać jak wszystkie .
adadasdasfasf / 77.254.76.* / 2012-09-25 15:37
banki przejrzały na oczy i wiedza że rynek został wydrenowany i z kredytami na hipoteki trzeba ostrożnie bo bańka spekulacyjna pękła i balonik cię kurczy a i kredytobiorca jest coraz mniej wydolny bo mu koszta życia rosną szybciej od wypłaty

Najnowsze wpisy