Forum Forum finansoweBanki

KREDYTY HIPOTECZNE

KREDYTY HIPOTECZNE

http://www.finaregroup.pl/ / 212.14.9.* / 2010-09-08 10:52
Który bank oferuje najkorzystniejsze kredyty hipoteczne??? Proszę o opinie!
Wyświetlaj:
calicja / 2010-09-09 11:07
Pytanie dość ogólne i ... retoryczne, bo to, co dobre dla jednego, będzie kiepskie dla innego. Moja rada - jeśli bierzesz kredyt na zakup mieszkania od dewelopera to dowiedz się, czy nie ma on umowy z jakimś bankiem. Zwykle jest to bank finansujący inwestycję i często ma ofertę specjalną dla kupujących. Do tego ominie cie dostarczanie do banku całego mnóstwa dokumentów związanych z inwestycją bo są one już w banku.
Natomiast jeśli bierzesz kredyt na zakup na rynku wtórnym lub jeśli deweloper nie ma takiej umowy - idź do jakiegoś pośrednika typu open finance - nic nie płacisz za znalezienie ofert. Aby jednak skutecznie skorzystać z takiej oferty przygotuj / spisz sobie warunki progowe kredytu, które musi spełniać oferta - poproś, aby znaleziono ci taką ofertę, która pasuje.
Trzecia droga to wizyta w kilku bankach i rozmowa indywidualna - to tylko jeśli masz bardzo dużo czasu no i znasz się trochę na finansach, umiesz czytać umowy (ze zrozumieniem :)) i masz wiele cierpliwości.
majkajez / 212.14.9.* / 2010-09-08 11:53
Brałam kredyt w PKO BP, ale nie do końca jestem zadowolona. Za dużo odsetek!
smerfos / 212.14.9.* / 2010-09-08 11:14
moim zdaniem najlepszą ofertę ma ING. Ostatnio wprowadzili dobrą ofertę kredytową. Millenium Bank też nie odstępuje :)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: