Forum Forum finansoweKredyty

Kredyty hipoteczne w obcych walutach są coraz mniej dostępne

Kredyty hipoteczne w obcych walutach są coraz mniej dostępne

Wyświetlaj:
seba_x1 / 78.131.222.* / 2012-03-02 09:47
- Przed takimi konsekwencjami chce klientów uchronić Komisja Nadzoru Finansowego poprzez zniechęcenie banków do kredytowania w walutach - dodał Krasoń.

Teraz to chce uchronić, a tych co już mają to wyłoić z kasy ile się da ??
bynio NIE SPEKULANT / 193.108.194.* / 2012-03-02 09:58
Trzeba było nie brać. A nie teraz płakać. Proste. Żyj bogato albo umierj jak BIEDAK
grzesiek_pac1 / 2012-03-02 10:09 / Bywalec forum
branie w tych obcych walutach jakoś mnie nie pzrekonuje, to trochę taka ruletka, albo zarobimy na tym albo stracimy. Bezpieczniej wg mnie jest branie w złotówkach, nie będzie zaskoczenia i wiadomo co i jak na samym pcozątku
bez sensu / 77.254.163.* / 2012-03-02 19:35
dla mnie to jest działanie na niekorzyśc polaków. mam w frankach kredyt i ok nie narzekam. ale jakby szło to własnie teraz brałbym franki bo jest to moment na to aby zyskac na spadku franka.

jak frank kosztował 2 zeta dawali jak opętani nie dlatego ze to korzystne dla ludu ale dlatego ze wiedzieli ze jak urosnie to banki nabijaja sobie kiese dodatkowo róznica kursową... a teraz nagle nie można... wszystko to działania na korzysc instytucji finansowych nie na naszą..

teraz nabijaja ludzi w PLN z ubezpieczenie na zycie, marzy niby nie ma ale samo ubezpieczenie potrafi kosztowac z 30-50 tys w trakcie trwanai umowy hehe
amici / 83.27.122.* / 2012-03-06 12:11
Oczywiście że to na korzyść instytucji, bo chcą jak najwięcej zarobić na nas! Wiem co mówię bo spłacam kredyt w chf i przez lata banki na samej wymianie tyle na mnie zarobiły.. ale teraz wymieniam waluty w kantorze internetowym fritzexchange.pl gdzie chf wychodzi najkorzystniej. Wcześniej korzystałem z walutomatu, jednak ceny i szybkość działania jest bez porównania

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: