Forum Forum finansoweKredyty

Kredyty i pożyczki bankowe

Kredyty i pożyczki bankowe

agata_zielinska2 / 2017-09-08 13:07
Oferujemy kredyty i pożyczki bankowe bez pośredników. Szybki i rzetelny proces wnioskowania. Wstępna weryfikacja zdolności i ocena sytuacji finansowej, doradztwo finansowe. Przyjdź do nas albo umów się z doradcą na wizytę w domu, firmie itp. W ofercie mamy: pożyczki i kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty ratalne. Honorujemy: umowę o pracę lub zlecenie, renta lub emerytura, działalności gospodarcze, wolne zawody, rolników, kontrakty.
Wystarczy, że wyślesz nam e-mail lub SMS (785 808 185 - oddzwonimy. Zapraszamy
Wyświetlaj:
krzysiek03 / 185.100.86.* / 2017-09-15 14:39
Do rejestru Biura Informacji Kredytowej informacje wpisują wierzyciele, którzy udzielili nam kredytu. Pozostają w rejestrze nawet po spłacie zobowiązania (dobre i złe wpisy dotyczące regularności spłat). Po spłacie istnieje możliwość usunięcia negatywnych zapisów. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w banku, w którym mieliśmy kredyt. Polecam generator takich wniosków, który znacznie ułatwi zadanie: czyszczeniebiku.pl/g/generator-wnioskow
deloy / 37.47.6.* / 2017-09-09 20:29
lepiej wziąć na szybkakasa.biz.pl. Polecam, bez zbędnych pytań, szybko dostałem pieniądze i mogłem kupić to co chciałem

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: