Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kredyty we frankach. Sąd oddalił pozew zbiorowy przeciw Getin Noble Bankowi

Kredyty we frankach. Sąd oddalił pozew zbiorowy przeciw Getin Noble Bankowi

Wyświetlaj:
musagetes / 85.222.111.* / 2015-03-09 13:44
I bardzo dobrze. Ja mam w złotówkach i nie piszczę! Pozwolę sobie zacytować słowa innego internauty. Widziały gały co brały! Jak było tanio to się śmieli a jak podrożało to lamenty. W każdy kredyt jest wpisane ryzyko!
ad126 / 83.3.44.* / 2015-03-09 14:19
To sobie popiszcz skoro tak bardzo zazdrościsz, nikt ci nie zabrania. I daruj sobie swoje "światłe" mądrości w rodzaju "widziały gały co brały". Nie dość, że kiepsko to świadczy o twojej kulturze, to na dodatek nie masz racji. Niestety "nie widziały gały co brały". Większość kredytobiorców nie jest z zawodu finansistami i nie miel oni pojęcia o tym, że kurs franka jest sztucznie zaniżany przez bank szwajcarski. Jednak świetnie o tym wiedziały zarządy banków. Wiedziały też, że kiedyś to zaniżanie się skończy i wtedy się obłowią. Oczywiście żaden bank nie informował o tym klientów, bo wtedy kredytów bankowych byłoby niewiele. Twoim zdaniem jest to uczciwe i "widziały gały co brały", tak?
slaw76 / 194.78.37.* / 2015-03-09 14:17
Dokładnie tak Ryzyko. Gdyby frank był teraz tańszy o 50% to co uczciwi kredytobiorcy wyrównali by stratę bankom ?
ad126 / 83.3.44.* / 2015-03-09 15:14
O jakich stratach banku mówisz? Gdy wzięłam kredyt frank BYŁ o 50% tańszy i jakoś bank nie tylko nie ponosił straty ale zarabiał na tym kredycie. Mniej niż zarabia teraz ale zarabiał, a nie tracił i ostrzył sobie ząbki na sowite żniwa które zacznie zbierać w momencie uwolnienia kursu franka przez bank szwajcarski.
NIEWOLNIKgnb / 83.6.101.* / 2015-03-09 13:43
Byłem świadkiem wydarzeń 28.02,2015r w SO XXV Wydział Cywilny I-szej rozprawy,kiedy Sąd w Majestacie wyrzuca z sali człowieka za uśmiech(terror i zastraszanie).Następnie Sąd nie jest w stanie (rok czasu pozew leżał w Sądzie), podjąć decyzji o przyjęciu Pozwu lub Odrzuceniu.Zarzuty Banku absurdalne , naruszony został WAŻNY INTERES SPOŁECZNY ART.5 KC tj. podstawa Prawa Cywilnego , prawomocny wyrok SN , naruszenia dotyczą kilkudziesięciu przepisów.Otrzymaliśmy kolejny policzek , tak wygląda Sprawiedliwość czy sygnał dalej możemy kraść i oszukiwać wg. swojego Prawa.Do dzisiaj słyszę słowa i wrogą barwę głosu sądu.Bezduszność i obojętność na los i dramaty ludzkie jest szokująca.Życie w Polsce kraju Bezprawia staje się nie do zniesienia.Dzisiejsze odrzucenie Pozwu wpisuje się w Machinę Przemocy Finansowo-Prawnej,ale mam nadzieję , że prędzej czy później zostaną ujawnieni i przykładnie ukarani wszyscy uczestnicy ZMOWY O ZNAMIONACH MAFIJNYCH.
salwatore / 80.145.13.* / 2015-03-09 13:42
Teraz dobre kredyty sa w Zanzibarze. Waluta: Szyling Tanzański (TZS) USD 1 = 1,400 TZS. Tylko brac inteligenci.
polak prawy / 85.222.124.* / 2015-03-09 13:41
jak dojdzie do rządów nowa władza to nowe sądy już niezawisłe i prokuratura stwierdzą przestepstwa obecnych rządów PO , sadów i prokuratur zaleznych od PO i PSL. I wtedy trzeba wywalic na zbity pysk wszystkich urzędasów przestepców z sądów i innych urzędów które sprzedały sie PO i wysłać na ciezkie roboty na Sybir do Putina. Wtedy bedziemy swietowac odzyskanie pełnej niepodległosci od tej przestepczej PO i PSL.
BACA19 / 217.33.19.* / 2015-03-09 15:03
Tak jest, brawo!!!

Zobaczycie jeszcze Kaczka i jego kumpel Duda przywrócą honor polskiej rodzinie.
Nie chcę ale muszem i wy też tak powinniście w kolejnych wyborach.
dzik64351 / 89.72.196.* / 2015-03-09 13:39
Czy przykładowo, jeśli kupie jakieś auto od kogoś za 1000zł, to co - mam go do sądu podać,że wziął za drogo, bo dopatrzyłem się po miesiącu jazdy tym samochodem, że takie samo auto ktoś inny sprzedawał za 500 zł, a generalnie były w takim samym stanie , roczniku itp.itd.
auwmen / 192.176.1.* / 2015-03-09 13:45
haha dokladnie ci co kupuja w biedronce lub lidlu (a to podkreslam nie są polskie firmy ) zamiast w lokalnych , osiedlowych sklepach niech oddają do skarbu panstwa to co zarobili i niech rozliczą sie z tego co zarobili w PIT:) tu jest problem z tym ze banki wyczyniają tutaj co chcą , nigdzie nie mają takiej swobody a to tego rządzą w kraju i mediach bo wszyscy siedzą w ich kieszeniach , a stare prawo nie reguluje do tego prawdziwych zasad dzialania kredytu hipotecznego- tu zero reform od czasu Gomułki
niekwalifikowalny na kredyt we frankach / 213.135.36.* / 2015-03-09 13:39
Słusznie, że odrzucił. Widziały gały, co brały. Jak zarabiali na tym, że kredyt był we frankach a nie w złotówkach, to wszystko było cacy.
ad126 / 83.3.44.* / 2015-03-09 13:57
do: niekwalifikowalny na kredyt we frankach. Zrozum wreszcie człowieku, że na kredycie zarabia jedynie bank. Kredytobiorca czy to frankowy, czy złotówkowy nie zarabia na kredycie. Przecież oprócz kapitału musi jeszcze zapłacić odsetki. Te płacone przez kredytobiorcę odsetki to według ciebie zarobek?
plushack / 80.202.174.* / 2015-03-09 13:38
Kto uczył języka polskiego autorów piszących teksty dla WP? Ledwo da radę to przeczytać ze zrozumieniem...
Stan 39 / 89.76.226.* / 2015-03-09 14:12
No właśnie - kto uczył..., dać radę to możesz własnemu synowi lub przyjacielowi jak postąpić w konkretnej sytuacji, a zrozumienie tekstu może ci przychodzić tylko z trudnością - głupcze.
obywatel832 / 5.60.159.* / 2015-03-09 13:38
trzeba wziąść sprwiedliwość we własne ręce...
ja tam szukam co nasi dziadowie zakopali w 45r.
obywatel832 / 5.60.159.* / 2015-03-09 13:37
trzeba wziąść sprwiedliwość we własne ręce...
ja tam szukam co nasi dziadowie zakopali w 45r.
opo1199 / 83.7.89.* / 2015-03-09 13:33
takie rzeczy tylko w Polsce, byle obywatel czół się upodlony i teraz ciekawe ilu z nich by broniło tej POLSKI przy konflikcie o jakim to tak szumnie rozpisują się media
mały jasio / 109.231.20.* / 2015-03-09 13:32
Frankowicze... Potrzebne są wasze wypasione mieszkanka... Czekają na nie bracia z Tel aviwu i okolic... Tam im bardzo dokuczają...
Polak w UK / 82.132.227.* / 2015-03-09 13:32
Ej franki kowalskie a nie lepiej było by wziąć taki mały kredycik w rublach putinowskich , dzisiaj byli byście milionerami.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
salwatore / 80.145.13.* / 2015-03-09 13:30
Bardzo dobrze.
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.
LLL11 / 91.216.125.* / 2015-03-09 13:29
Połowa tych mądrali siedzi w komunałkach które dostali od Państwa za damski ch**, a co cwańsi wykupili potem za 10% wartości, a druga dostała mieszkania i domy w spadkach po rodzinie, ale dowalić komuś na forum i się dowartościować to są pierwsi. Oddajcie najpierw co dostaliście
lijkalij / 194.29.130.* / 2015-03-09 13:36
może rodzina cię nie lubi że nic ci nie zapisali... od naszych mieszkań i domów otrzymanych w spadkach WARA!!! my mamy cokolwiek oddawać???? z jakiej racji?! u swoich się upominaj o spadek - od naszych WON!
Apolloblue / 5.172.188.* / 2015-03-09 13:27
I bardzo dobrze - niech nie udają skrzywdzonych przez los dobrze wiedzieli, że wiąże się to z ryzykiem - zyskiwali tyle lat a teraz jak się zmienio to afera. To jak ja bylem mądrzejszy i wziąlem w PLN to za mądrosć mam być poszkodowany...
Daljana / 109.232.30.* / 2015-03-09 15:00
Problem z niektórymi ludźmi polega na tym,że nie widzą niczego poza własnym nosem i własnym interesem i "nie chcą" obiektywnie spojrzeć na całość. A nie chcą m.in. z powodu zawiści, że komuś może się poprawić i może np. wygrać z bankiem.Zawiść jest podstawową motywacją i nie pozwala na sprawiedliwe osądzenie wszystkiego - pali jak ogień i to tym ogniem ludzie się zajmują przede wszystkim, ale to tylko pokazuje ,jakie jest ich serce.Sprawiedliwość nie ma względu na osobę i nie kieruje się uprzedzeniem.
Chciałabym bardzo, żeby nasz naród i państwo kierowało się sprawiedliwością.Przy tak olbrzymiej ilości chrześcijan w Polsce dziwi bardzo, że nie można wśród ludzi w praktyce zobaczyć słów Jezusa Chrystusa, aby miłować swego bliźniego, jak siebie samego, i żeby czynić innym to, co byśmy chcieli, żeby oni nam czynili.
Pamiętam jak rządy D.Tuska zaczęły się od mszy, gdzie większość członków rządu modliło się i żegnało i tak zapadło mi to w pamięć.
No ale niestety modlić się publicznie, a prawdziwie słuchać i wykonywać słowa Jezusa, to dwie zupełnie inne rzeczy.
Smutne to okrutnie, bo jesteśmy taką wydmuszką bez treści w środku(a naprawdę to ze zbukiem w środku), a jak wiele mogłoby się zmienić, gdybyśmy wszystko ułożyli tak jak trzeba!
auwmen / 192.176.1.* / 2015-03-09 13:39
temat kogos nie dotyczy a traci swój drogocenny czas na forach ktore mają sie nijak do jego problemów, ale doceniam i podziwiam - to tak jakbym siedziala na forum dotyczącego matek karmiących piersią albo sztucznym mlekiem lub komentowala czy dzieci 6 czy 7 letnia mają isc do szkoly - swoja drogą ten ostatni przyklad pokazuje w jak dyktaroskim kraju zyjemy , zebrali podpisy pod projektem obywatelskiej ustawy a sejm od razu odrzucil - niby p******* ale sejm wyraznie dal sygnal ze zadna , potwarzam zadna grupa i zaden problem nie ma szans rozwiazania w sposób demokratyczny

Najnowsze wpisy