Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

KRJ Partner - Trójmiasto - prośba o opinie

KRJ Partner - Trójmiasto - prośba o opinie

BartWrok / 83.24.148.* / 2011-02-27 19:23
Witam, planuję zakup mieszkania w Gdańsku i mocno zainteresowałem się ofertą KRJ - osiedlem Cztery Kąty. Oglądaliśmy z żoną poprzednie realizacje tej firmy i wygląda to naprawdę dobrze, ale będę wdzięczny za jakieś komentarze, najchętniej mieszkańców.
Wyświetlaj:
GD06464marian / 89.64.40.* / 2018-09-23 23:06
Lepiej nie walczyć i trzymać się z daleka od tego developera
hF / 89.73.57.* / 2012-11-18 19:13
Witam,mieszkam na tym osiedlu od 3-ech miesięcy
po otrzymaniu kluczy byliśmy mile zaskoczeni tak dobrym wykończeniem deweloperskim/ściany,posadzki/.
Mieszkanie jest bardzo ciepłe.
Jak na razie mieszka się dobrze.
GD06464marian / 89.64.40.* / 2018-09-23 23:11
Ja też byłem zaskoczony ale niezgodnością z projektem, brakiem dokumentacji, brakiem kontaktu z kimkolwiek z zarządu KRJ. sp. z o.o.. Wynik sprawa z powództwa Wspólnoty "Cztery Kąty II" w Sądzie. Ilość wad i niedoróbek zastraszająca. Osoba która pisze tak dobrze o tym developerze jest osobą albo podstawioną albo nie mającą żadnej wiedzy o sprawach budowlanych. Aż przykro to mówić, że takie osoby są na świecie.
AaAa111 / 213.108.114.* / 2011-08-31 14:24
Zdecydowanie odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. 3 lata temu kupiłem od nich mieszkanie na osiedlu "Zacisze" w Rumi i do tej pory żałuję tej decyzji. Błędy w sztuce budowlanej, niezgodność budynków z projektem i umową. Porażka! Mieszkańcu szykują pozwy do sądu.
Proponuję zapoznać się z opiniami o tej firmie:
http://www.trojmiasto.pl/KRJ-Partner-o26220.html
http://www.mtk.pl/forum/read.php?14,40601#
Dantysta / 93.89.192.* / 2011-04-04 23:09
Mam znajomych z os. Gryfa, w Wejherowie i na razie nie skarżą sie na nic, a to ten sam developer.
Co do wyboru mieszkania to przede wszystkim radze "ogarnąć" sąsiadów - najcześciej z nimi jest największy problem. Mnie osobiscie przeszkadzają dzieci i głosni studenci. Zwróc tez uwagę na ruch uliczny, korki i sprawy parkingowe.
DawidDawid / 93.105.164.* / 2011-04-02 17:32
Przede wszystkim chcąc kupić mieszkanie warto wcześniej zobaczyć je, i popytać ludzie tam mieszkających (o ile jest taka możliwość) jak się tam mieszka. Co do Osiedla "Cztery Kąty" to mzapowiada się naprawdę bardzo fajnie. Jest z tamtąd bardzo dogodny dojazd praktycznie w większość miejsc w trójmieście. Także ze swojej strony moge Ci polecić bardzo to osiedle.
Mariusz B. / 83.24.147.* / 2011-03-23 17:16
Mój brat z żoną kupili mieszkanie na tym osiedlu właśnie. Wcześniej zrobili pełen zwiad dotyczący dotychczasowych realizacji developera i wygladalo to na tyle dobrze, że się zdecydowali. Mają znajomych na osiedlu w wejcherowie i tamci właśnie bardzo sobie chwalili, więc jeśli podobało ci się to, co sam obejrzałeś to chyba warto kupić. Pozdrawiam.
Krystian0_o / 2011-03-29 10:15
Mój kolega mieszka w Rumi na os Zielone Ogrody. Ostatnio byliśmy u niego i mieszkanie nawet całkiem ładnie wykończone. Okolica bardzo fajna, spokojna. Nie żałuje, że się tam przeprowadził. Ma dalej do pracy ale jakby miał wybrać drugi raz to przeprowadziłby się od razu :) Mieszkanie w b dobrym stanie bez żadnych architektoniczych wpadek. Nie skarżyli się na developera więc warto pomyśleć nad tymi czterama kątami:)

Najnowsze wpisy