Forum Polityka, aktualnościKraj

Krokodyle łzy i niedźwiadki w Brukseli

Krokodyle łzy i niedźwiadki w Brukseli

Money.pl / 2011-12-10 16:57
Komentarze do wiadomości: Krokodyle łzy i niedźwiadki w Brukseli.
Wyświetlaj:
LaVega / 2011-12-12 16:48 / portfel / Bywalec forum
Gdy czytam te komentarze z Po i PiS oraz wszelkich innych opcji czy nurtów zachwyca mnie ilosc czystej energi i konsekwencji w bronieniu swoich pogladów w wirtualnej rzeczywistosci...
Zadam kazdemu tysiecznikowi na tym forum pytanie
- Ile razy byłes człowieku na sesji swojej rady gminny/miasta
Ile razy dałes do zrozumienia swojemu posłowi ze obserwujesz i oceniasz jego działania w parlamencie i poza nim??Ile razy dałes do zrozumienia swojej władzy ze Ty tez ich pilnujesz i ich rozliczysz??

Podejrzewam ze odpowiedz bedzie taka jak moja 0 razy
Gdybysmy energie skierowana na działalnosc na forach internetowych przełozyli na prawdziwa działalnosc obywatelska ...
Moze władze dwa razy by pomyslały ni nas wpakuja w jakis kompot...
i to by było na tyle / 83.5.254.* / 2011-12-11 14:44

Stosując tę logikę można dojść do wniosku, że każdy sympatyk PiS, korzystając z prądu, musi mieć w domu krzesło elektryczne

Czy to jeszcze mozna leczyć ???
Amerykanin / 178.37.246.* / 2011-12-11 08:28
Jak kogos Pan Bog chce ukarac to mu rozum odbierze, podobnie jak tych na Forum. Bo kiedy gosc napisal Fakty, prawde to nic a nic nie zrozumieli.
Oszolomowaty / 79.255.81.* / 2011-12-11 13:10
Akurat ten artykuł Pana Płaskonia jest historycznym ewenementem, przejawem "faszystowskiej" wręcz obiektywności, nagłym zwrotem - czego nie omieszkałem podkreślić. Proponuje poczytać wcześniejsze wypowiedzi Pana Plaskonia i potem skorygować swój komentarz ...
ruc / 188.47.3.* / 2011-12-11 01:06
mogę Go nie czytać i wiem że to same bzdury do mega kwadratu. Gdzie oni Go znaleźli ? No po prostu czad
ruc / 188.47.3.* / 2011-12-11 01:08
Nie no przeczytałem -zaczął myśleć .Niesamowite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
scorpion1 / 195.74.79.* / 2011-12-10 22:28
"Stosując tę logikę można dojść do wniosku", że każdy pismak pokroju Plackunia, mający młotek w garażu se nim w głowę uderzył.....
Oszolomowaty / 79.255.81.* / 2011-12-10 17:33
Niesamowite!!!! Cud jakiś Tuskowy się stal - Płaskoń coś o Tusku napisał!! Cale zdanie po 5 latach rządów Tuska!! Bo już myślałem , ze mu POmatrix zawieche zafundował i panu redaktorowi zegarek zatrzymał się w 2007. Ale żeby nie było tak słodko - w PIS tez trzeba było uderzyć, prawda?I to dwukrotnie, żeby "robota była zaliczona i opłacona". Jak to w kąciku opluwanie PIS-u na stronie Money.pl ...
Lorunia / 188.47.35.* / 2011-12-10 17:03
Panie redaktorze nie omieszkał Pan jak zawsze dodać coś o PiS to u Pana normalne aby kogoś opluć ! Pisze Pan zręcznie o Atlantydzie , która faktycznie istniała ! choć niefortunnie daje Pan przykład ! bo też niefortunnie założyciele tego państwa miasta posadowili go w niespokojnym tektonicznie miejscu ! Rząd chce też coś budować tylko jest taki szkopuł , że nie wiadomo dokładnie co jest pod tymi fundamentami ,co to jest za grunt ! i jak się to wszystko może potoczyć . Pis jest bardziej ostrożniejszy ! i tyle . Najpierw integracja póżniej dominacja a na koniec kapitulacja .oby to były tylko czcze gadki .........
fhjhg;l / 31.11.217.* / 2011-12-10 16:57
fantazje Płaskonia też mijają się z rozumem i nikt ich nie stopuje. Stosując jego logikę można dojść do wniosku, że każdy pismak ma wściekliznę.

Najnowsze wpisy