Forum Polityka, aktualnościKraj

"Król dopalaczy" zatrzymany w Łodzi. Premier ostro: Będzie siedział

"Król dopalaczy" zatrzymany w Łodzi. Premier ostro: Będzie siedział

Wyświetlaj:
arteeek / 70.18.0.* / 2010-10-06 16:07
Smiac mi sie chce z tego co pokazuja media! Dali mu smieszny tytul "krol dopalaczy" zeby lepiej sie sprzedawalo, pokazuja smieszna akcje zatrzymania go i robia szum tam gdzie jest to malo istotne! Otwieram wiadomosci i na portalu gdzie powinno zajmowac sie glownie sprawami gospodarczymi widze to co wszedzie - glupia sensacje! A ciemny lud to kupuje i pozniej dyskutuja: slyszales zamkneli krola dopalaczy - dobrze mu tak! Ludzie, wezcie sie za wazne sprawy!!!!
Piqś / 87.206.199.* / 2010-10-06 16:17
cyt:.."Premier ostro: Będzie siedział "
Nasz (?, uchowaj Panie) Premier jest mistrzem czasu przyszłego niedokonanego!
Ile już tych obietnic było.
pała w łeb / 79.163.33.* / 2010-10-06 16:03
Dlaczego uznano że tzw. "DOPALACZ" potrzebny jest do życia człowiekowi tak bardzo, jak rybie woda, że handel tym stał się tak legalny jak nasz chleb powszedni. Widać że komuś na tym zależy aby wszyscy chodzili na haju. Może chodzi o to, że takie "zhajowane" społeczeństwo łatwo jest zniewolić bez jednego wystrzału ? Ktoś kto to popiera niech mi uzasadni swoją rację że to jest potrzebne i dostępne dla dzieci. Moim "dopalaczem" w dzieciństwie było mleko i wyszło mi to na dobre, ponieważ mogę teraz dostrzec zło tego świata. Jak by ktoś się jednak upierał, to mogę dać przepis na tzw. DOPALACZ na sranie. Po zastosowaniu nie trzeba by trzymać się klozetu, bo po wyrżnięciu w sufit będzie też poczucie że się jest na haju.
kyle2323 / 94.254.240.* / 2010-10-06 18:07
hmm... gościu, chyba jakiś niedorozwinięty jesteś... nie rozumiesz tego co czytasz i piszesz totalnie od czapy...
pała w łeb / 79.163.33.* / 2010-10-06 19:02
UZASADNIJ ! Ja też mogę sobie napisać że ty gościu jesteś na pewno niedorozwinięty bo sam nie rozumiesz co napisałeś.
kyle2323 / 109.243.192.* / 2010-10-06 19:30
nie chce mi się, ale dobra... przecież nikt nie pisze, że to jest potrzebne do życia... ale jak ktoś chce to niech sobie kupuje i marnuje sobie życie, nie moja sprawa... a dzieci swoich każdy rodzic powinien pilnować sam... człowieku zrozum, że uszczęśliwianie ludzi na siłę nie jest dobre... tylko nie pisz, że państwo będzie leczyć używających... ja tego nie popieram... "państwowa służba zdrowia" to porażka... sprywatyzować wszystko i będzie lepiej...
taki tam / 62.152.158.* / 2010-10-06 15:44
Jest wiele udokumentowanych przypadków zgonów po spożyciu popularnych środków chemicznych takich jak np. denaturat. Rozumiem że następny ruch słońca Andów i naszego to zamkniecie sklepów z chemią gospodarczą i aresztowanie sprzedawców. Pod pozorem bezpieczeństwa i ochrony zamienia się społeczeństwo w stado ogłupiałych baranów żeby władza mogła robić co zechce i bezkarnie nas okradać. A ludzie jeszcze klaszczą. Żenada
nie taki sam / 83.27.148.* / 2010-10-06 17:02
Nie rozumiesz istoty problemu.
Sprzedawcy dopalaczy oficjalnie głoszą wersję, że jest to produkt kolekcjonerski nie przeznaczony do spozycia, a przecież doskonale wiedzą, że małolaty nie kolekcjonują tego tylko łykają. Ci sami sprzedawcy nieoficjalnie zachęcają małolatów do spozycia tego świństwa obiecując atrakcyjne wrażenia. Poza tym ci sami sprzedawcy tak naprawdę nie wiedzą nawet dokładnie co to jest za świństwo. Językiem prawnym ujmując zachęcają innych do czynności zagrażających ich zdrowiu i życiu i wprowadzają ich w błąd, że zagrożenia nie ma. To jest przestępstwo.
W odróżnieniu od sprzedawców dopalaczy, sprzedawcy środków piorących lub denaturatu nie nakłaniają nikogo do spożywania tych produktów, a na każdym z nich jest wypisany skład chemiczny i zgodna z prawdą informacja do czego są przeznaczone. Na denaturacie to nawet chyba jest namalofana trupia czaszka.
Moim zdaniem premier ma rację, że należy tępić kanalie, które gotowe są narazić kogoś na śmierć byle tylko zarobić parę złotych
pewnik / 84.10.158.* / 2010-10-06 15:39
PYTANIE.KTO POWINIEN PŁACIĆ ZA LECZENIE I ŚMIERĆ PRZEZ DOPALACZE ?Ja uważam że sprzedający,nie społeczeństwo.
grau / 195.150.63.* / 2010-10-06 21:54
Na znanym środku do rur też stoi napisane, że nie do spożycia. I od czasu do czasu są przypadki, że ktoś to jednak zje. Proponuję żeby za leczenie tych nieszczęśników zapłacili Żydzi i cykliści, no i oczywiście król dopalaczy.
edeq / 178.182.75.* / 2010-10-06 15:48
A ja, że debile, którzy to spożywali. Było wyraźnie napisane, że nie do spożycia, prawda?
Fors84 / 2010-10-06 15:39 / Bywalec forum
Tusk znalzł kolejny zastępczy temat , społeczeństwo i opozycja to łykneło więc jest ok .Alkohol pije połowa społeczeństwa , a tylko tysięczna procenta się od niego uzależnia , tak samo jest z dopalaczami wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. Trzymaj się Bratko pełen szacun za niezły biznes!!!!!!!!!!!
xxyyzz / 82.160.38.* / 2010-10-06 15:30
do puszki z nim niech nie uposledza spoleczenstwa i niech nie liczy, ze ja podatnik bede placil dla niego odszkodowanie. Nauczyc gowniarza porzadku spolecznego.
Agnen / 151.13.237.* / 2010-10-06 16:19
Widzisz, nie rozumiesz o co chodzi. Nie chodzi o to, ze dopalacze sa szkodliwe i powinny byc zakazane (wedlug mnie powinny), chodzi o metode walki. Policjant stosujacy bandyckie metody walki z bandytami sam jest bandyta tylko z odznaka. Jesli dopuscimy do lamania prawa w imie "wyzszych" idealow to kiedys moze sie okazac, ze tym wyzszym idealem jest wsadzenie do paki ciebie, a ustawe na mocy, ktorej bedziesz siedzial dorobi sie pozniej.
zzyyxxx / 193.41.230.* / 2010-10-06 15:51
Boli, że ktoś potrafi wykorzystac upośledzone prawo i zrobić dobry biznes, zazdrość zazdrość
krzysiekxxxx / 57.66.70.* / 2010-10-06 15:23
O ile dobrze pamiętam, to przez coś takiego miał problemy Ziobro, chodziło wtedy o tego lekarza. Stanowisko Tuska chyba nie pozwala na takie oświadczenia, bo Polska to niby państwo prawa i wyroków sądom szef rządu nie powinien sugerować
Agnen / 151.13.237.* / 2010-10-06 15:19
Panie Tusk, rozumiem, ze to kolejny temat zastepczy. Problem krzyza rozwiazany, trzeba dac tlumowi inne igrzyska.
edeq / 178.182.76.* / 2010-10-06 15:00
Teraz tylko czekać aż się powiesi w celi lub będzie miał zawał serca. Stawiam, że nastąpi to przed procesem.
jalud / 83.17.191.* / 2010-10-06 14:56
Najwyższy, ukochany przywódca osądził. Wymiar sprwiedliwości-wykonać!
Natter / 2010-10-06 18:48 / Tysiącznik na forum
Nic z tego nie rozumię .piszecie o sklepach i o tych co kupują przecież ktoś to produkuje i rozprowadza a Tusk o tym nawet nie wspomniał Przedewszystkim należy zwalczać producentów albo importerów..
Napal Leon / 80.55.107.* / 2010-10-06 19:36
no ale ich trudniej złapać i jeszcze trudniej to pokazać w tv
walless / 89.101.10.* / 2010-10-06 20:18
wladza nie chce ludzi na haju bo tacy ludzie maja w d-pie wladze i ciezko wladzy cokolwiek kontrolowac, natomiast z drugiej strony spoleczenstwo znerwicowane, sfrustrowane dzialajace pod wplywem naglych emocji to juz masa ktora wladza 'lubi' (je--ac!) i tak np: redbull - to jest niezly dopalacz; kilka mocnych kaw dziennie - lol! kto nie probowal!?; o kawie z tussipect-em tez slyszalem, alkohol - wiadomo ... jakos legalne srodki odurzajace to dopalacze: ambicji, ego, szybkosci i sily a nielegalne to te ktore relaksuja, spowalniaja czy poteguja wyobrazie i kreatywnosc ...

a tak mi wyglada ze w PL akcja na smartszopy przyszla z IE tez mieli akcje likwidowania, zdelegealizowali i efekt taki ze zaczynaja odnajdywac hodowle prawdziwej marihuany bo po co sie bawic w nieznane ziola skoro i tak jest nielegalnie wiec prawdziwego towaru jest wiecej niz bylo w smartszopach nawet jak sobie co jakis czas cos odnajda .. pozdro.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy