Forum Forum inwestycyjneFundusze

Krótkoterminowe odbicie w górę?

Krótkoterminowe odbicie w górę?

wojtek1966 / 83.3.87.* / 2008-03-06 09:11
Nie ma ekonomicznych danych, które by potwierdzały fakt, że idziemy w stronę recesji. Silne wskaźniki świadczą o ciągłym wzroście, a globalna gospodarka ma się dobrze - mówi David Frigstad, prezes Frost & Sullivan.
I co Wy na to? Pan Jurus przewiduje w najbliższym czasie krótkoterminowe gigantyczne wzrosty . Ciekawe co na to Pan P.
Wyświetlaj:
miki3d / 2008-03-10 23:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
O takich wzrostach się mówi dużo, wielu ich oczekuje, więc mają szansę na ziszczenie. Co do trendu długoterminowego - recesja czy tylko mocne wyhamowanie - jakie to ma znaczenie? Kryzys jest i się rozlewa, poprawa nie nastąpi szybko. Dotychczas, w ciągu ostatnich 100 lat było kilkanaście dużych kryzysów finansowych (i instytucji finansowych). Każdy powodował bessę trwającą ok. 2-5 lat.
weisse111 / 2008-03-10 17:46 / Bywalec forum
Wydaje mi się, że do recesji (dosłownie) to jeszcze nam brakuje. Większość wskaźników makroekonomicznych jest na plusie. Zobaczymy, co przyniesie nam najblizsze pół roku na giełdzie, chociaż wydaje mi się, że będzie tak jak teraz, czyli nadal pozostaniemy w strefie spadkowej z okresowymi korektami wzrostowymi (o różnym stopniu).
max1224 / 2008-03-11 01:35 / Tysiącznik na forum
jutro a właściwie dziś przekonacie się jak bardzo krótkoterminowe :-))))
10MM / 212.106.191.* / 2008-03-06 10:13
Śmierdzi mi tu przekrętami z daleka.
j230 / 89.101.242.* / 2008-03-06 13:14
musi być recesja i musimy ograniczyć swoje zakupy Tylko to sprowadzi spekulantów na ziemie bo innego wyjścia nie ma Zobacz jak srają w gacie jak tylko amerykanie ograniczają zakupy lub wzrasta poziom zapasów paliwa Tylko ludzie mogą tych przekrętów sprowadzic na ziemię bo nie wyobrażam sobie azeby surowce szły nieskonczenie w górę Nie z samych milionerów składa sie społeczeństwo
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy