Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Krótkotrwała korekta na GPW

Krótkotrwała korekta na GPW

Pablo / .* / 2005-09-14 20:31
Komentarze do wiadomości: Krótkotrwała korekta na GPW.
Wyświetlaj:
Pablo / .* / 2005-09-14 20:31
Nie chcę was zanudzać moją Amicą ale na tygodniowym wykresie kurs dzisiaj dotknął długookresowej linii wsparcia na poziomie 25zł i jeśli jutro nie odbije to chyba rzucę tą całą zabawę z giełdą w kąt i zajmę się kopaniem ogródka.
strokuś / .* / 2005-09-14 23:31
jutro to może odbije na chwilę (STS, RSI), ale co dalej?jakby co to mogę pokopać z Tobą ;)
Pablo / .* / 2005-09-14 23:39
mam 600m2 ogródka więc pracy nie zabraknie.a tak poważnie to gdzieś czytałem, że Amica ma mieć lepsze wyniki w II półroczu 2005. Tylko żeby EUR trochę wzrosło. Ale z drugiej strony chyba taka firma jakoś zabezpiecza się przed spadkiem kursu.
orzeł / .* / 2005-09-14 23:37
może to pójście na łatwiznę ale podpisuję się obiema rękami pod tym co rzecze Stroke! mamy ostatnio nie jeden nie dwa lecz więcej przykładów tkz odbić. Owszem mają one miejsce tylko że jak się odbije to potem można się już tylko pożygać:(Ps przepraszam bo to trochę niesmaczne ale dzieci już śpią (przynajmniej moje) a ja biorę się do pracy ... och jaki ciężki to dla mnie miesiącpapa
orzeł / .* / 2005-09-15 00:35
nigdy wcześniej nie rzygałem na papierze, stąd ten błąd....;-)
S-s / .* / 2005-09-14 21:05
eee, ... nie poddaj sie tak szybko. glowa do gory. Jesli juz to zapomnij o Amice, ale nie o gieldzie. Gielda to potega. Wystarczy w najblizszych dniach sprzedac troche kontraktow. i 100 pkt nizej je odkupic. ::) Good luck! S-s
strokuś / .* / 2005-09-14 22:49
sprzedać to nie problem, ale z odkupieniem 100pkt niżej może już nie być tak łatwochoć jeszcze nie tak dawno bym się z Tobą zgodził :)
S-s / .* / 2005-09-14 23:31
Racja, ale cóż, trzeba mieć jakąś strategię. Pożyjemy, zobaczymy.
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy