Forum Polityka, aktualnościKraj

KRRiT chce działać "bez ideologicznej presji"

KRRiT chce działać "bez ideologicznej presji"

Wyświetlaj:
zygmunt.bl / 37.47.8.* / 2013-01-17 20:23
Głównym grzechem TV TRWAM jest to że nie daje się podporządkować cenzurze PO.
Pomysł Dworaka czyli konkurs na prawach przetargu jest niedorzecznością i nadużyciem KRRiT. Polski przetarg to ogłoszenie a zainteresowani przedstawiają swoje oferty . W myśl tego prawa ogłoszeniodawca może wybrać ofertę która jemu odpowiada a wcale nie musi być najlepsza!.
Multipleks jest dobrem ogólnonarodowym a więc nasze a nie Dworaka . Dostęp do tego dobra w pierwszej kolejności muszą mieć najważniejsze instytucje Państwa Polskiego i to bez łaski Dworaka ! Taką potężną instytucją jest kościół i jego katolicy (to kilkadziesiąt milinów obywateli )
Śmieszne jest że jakiś Dworak dyktator wyraża opinie za katolików i proponuje jakiś konkurs. Owszem o pozostałą przestrzeń na multipleksie niech konkuruje ITI AGORA oraz inne koncerny obcego pochodzenia i obcego kapitału .
Dworak z całą KTTiR bezwzględnie już dawno powinni być odwołani za to że TV TRWAM jeszcze nie jest na multipleksie ba powinni być obciążeni w procesie cywilnym za poniesione straty przez TV TRWAM miejmy nadzieje że wkrótce ten rząd zostanie obalony i przyjdzie czas rozliczyć się z takimi przykrymi funkcjonariuszami typu Dworak
Osoby które już obejrzały Anatomie Upadku nie mają złudzeń że rządy PO w tym roku się skończą
http://www.youtube.com/watch?v=lS8TjdrjTas
debos / 95.49.116.* / 2013-01-17 21:03

Głównym grzechem TV TRWAM jest to że nie daje się podporządkować cenzurze PO.

Głównym problemem TV Trwam jest to, że jest marginalną telewizją której programy ogląda minimalna ilość widzów. Z tego bierze się problem braku możliwości spełnienia warunków dzięki którym KRRiT mogłaby przyznać koncesję.Piszę mogłaby bo oni chętnie dla świętego spokoju koncesję by przyznali. TV Trwam większy ma zasięg społeczny dlatego, że nie ma koncesji i można drzeć japy niż wtedy gdyby miała koncesję.
A o cenzurze to Ty skąd się dowiedziałeś? Jeśli z TV Trwam to uważaj. Ona ci szkodzi. Przenosi cię w świat którego nie ma. Bo cenzury kolego nie ma. Chociaż jakaś jej forma by się przydała aby powsciągnąć ten plebejski naród który szkaluje i obraża i oskarża bez żadnych powodów kogo im się żywnie podoba.
PycIik / 2013-01-17 21:45
Kolego źle to wszystko rozumiesz a argumenty których używasz są nieprawdziwe. Znasz mnie z forum i chodź jestem ateistą uważam że nikomu cenzura nie będzie służyć dlatego zgadzam się że jedynym powodem nie dać TV Trwam to cenzura PO
Oglądałem film Anatomia Upadku i jest mi wstyd za moje poprzednie wpisy na tym forum myślę że jak oglądniesz ten film zmienisz zdanie.
Ludzie zawsze będą mieli różne zdania ale to co zrobiło PO jest dziś powodem abyśmy wspólnie walczyli o nasz dom Polskę
debos / 95.49.116.* / 2013-01-18 07:56

Oglądałem film Anatomia Upadku i jest mi wstyd za moje poprzednie wpisy na tym forum myślę że jak oglądniesz ten film zmienisz zdanie.
Ludzie zawsze będą mieli różne zdania ale to co zrobiło

Powinieneś się raczej przejmować tym, że jeden film, który oddaje sposób myślenia i widzenia świata przez takiego czy innego rezysera, nie wiadomo nawet czy kierującego się uczciwością w realizacji swojego przesłania i uczciwymi intencjami potrafi zamącić ci w głowie i o 180` odwrócić twoje myślenie. Odrócic w niwecz wszystki twoje dotychczasowe doświadczenia życiowe. Jestes idealnym odbiorcą dla wszelkiego rodzaju kłamców, demagogów i prowokatorów.
ale to co zrobiło PO jest dziś powodem abyśmy wspólnie walczyli o nasz dom Polskę


Mimo, że jesteś ateistą to przeżegnaj się chłopie.
FIoyd / 2013-01-18 11:23
debos robisz wpis bo jest wpis ! robisz wpis o czymś czego nie oglądałeś! Bo gdybyś oglądnął film Anatomia Upadku to byś zrozumiał że dokonując takiego wpisu możesz być podejrzany przez innych użytkowników że występuje u Ciebie niedorozwój umysłowy bądź że jesteś opłacanym funkcjonariuszem czarnego pijaru .
Oglądnij sobie a potem pisz
http://www.youtube.com/watch?v=lS8TjdrjTas
debos / 79.185.134.* / 2013-01-18 12:50

Oglądnij sobie a potem pisz

Obejrzałem drobny fragment. I mam kłopot. Bo rzeczywiście trudno jest oceniać film na podstawie kilku minut ale z drugiej strony on trwa ponad godzinę. A jeśli w kilka minut w filmie zawartych jest tyle kłamstw i bredni to jaki jest sens dalej te bzdury ogladać? W takiej sytuacji zrozumiałe jest, że lepiej wyjść z kina. Bo co my tam mamy. Ano chyba Merta mówi, ze dziwi ją, że Polska nie wystąpiła o przejęcie śledztwa jakby nie wiedziała, że śledztwo prowadzi panstwo na terenie którego nastąpiła katastrofa. czy to sie komuś podoba czy nie.Zona gen. Gągora mówi, że odnosi wrażenie, czyli mowa jest o wrazeniu pani generałowej że raport polskiej komisji jest dopasowywany do raportu MAK. Pani Gągor zapomina, że obydwa raporty dotycza tej samej katastrofy więc z jakiego powodu miały by być diametralnie różne? Ale jest jeszcze ordynarnie zakłamujący rzeczywistość komentarz w którym słyszymy, że raporty zawierają liczne sprzeczności. Więc z jednej strony dopasowanie a z drugiej sprzeczności. To co nie udało się dopasować? Taka to wielka byłaby sztuka? W komentarzu jest równiez powiedziane, MAK twierdzi że samolot uderzył w brzoze a polska komisja to powieliła. To jest ordynarne kłamstwo. Nasza komisja to ustaliła na podstawie danych zawartch między innymi w skrzynkach. W komentarzu jest jeszcze wierutne kłamstwo, ze swój raport nasza komisja wydała nie przeprowadzając zadnych badań i, że np. nie badali możliwości zamachu. A prawda jest taka, że te badania zostały przeprowadzone a raport został wydany na podstawie wyników badań przeprowadzonych i instytutach i laboratoriach naukowych. W filmie jest też, powiedziane, ze ruscy oraz Tusk od razu przyjęli rosyjską wersję, ze winni sa piloci którzy doprowadzili do katastrofy. Ruscy mówili to głosno Tusk nie. Chociaż dzisiaj zastanawiam się czy nie powinien. Może trzeba było od pierwszego dnia mówić całą prawdę, nie oszczedzając szczególnie Kaczynskiego i Błasika pod okiem którego jego podwładny, pilot złamał wszystkie procedury doprowadzając do tragedii. Tylko kto się mógł spodziewac, że katastrofa któej przyczyny sa tak jasne, oczywiste i banalnie proste do wyjasnienia bedzie w tak haniebny sposób wykorzystywana do celów politycznych przez pisowska sforę. I, że znajdzie sie w Polsce tak liczna rzesza biedaków którym pisiaki ogłupią. Trzeba samego siebie nie szanować zeby coś takiego jak ten film oglądać. I jeszcze ten biedak ~Pyclik gotowy jest wyruszać na bój o wolność, o niepodległość naszej kochanej Ojczyzny. Gdybym nie przeczytał to bym nie uwierzył. Ale cała nasza historia pelna jest przypadków kiedy szumowiny i pospolita hołota z patriotycznymi hasłami na japach( do której to grupy Pyclika oczywiście nie zaliczam ) posługując się ciemna masą prowadzili do niszczenia ojczyzny naszej kochanej. Ja wierzę, ze wyciągając wnioski z historii nie pozwolimy na zadne zawieruchy. Że znikanięcie Polski z mapy świata juz nam nie grozi.
FIoyd / 2013-01-18 14:45
Wejść się w garść co Ty wypisujesz sam już nie wiem co mam o tobie myśleć , naprawdę nie rozumiesz? Co się dzieje i w jakim to kierunku idzie ? Jak będziesz takie rzeczy wypisywał to nie dziw się że co pomyślą ludzie . Zostaliśmy wszyscy oszukani ten film jest potwierdzeniem tego , chcesz mieć tu ZSRR ? Też nie cierpię Kaczorów ale dziś jeszcze więcej tych co rządzą
debos / 79.185.134.* / 2013-01-18 15:03

sam już nie wiem co mam o tobie myśleć

Tylko, że to mało kogo albo w ogóle nikogo nie obchodzi. A mnie na pewno. Gdybys potrafił wyrazić swoją opinię, daj Boże nawet jakąś mądrą i którą jeszcze mógłbyś poprzeć argumentami to owszem. Chetnie bym podyskutował. A tak to o czym?
antyleming / 93.157.70.* / 2013-01-17 18:24
prawa do decydowania o multipleksie.

TV z podpisami 2,5 mln osób koncesji nie dostaje, a dostają ją stacje, które na nie nie stać, a Dworak łamiąc prawo daje im raty w spłacie.

To jest bezczelne działanie polityczne i wszyscy o tym wiemy.

Na bzdety KRRiTV, kłamstwa i bajeczki opowiadane publicznie nikt, kto potrafi myśleć się nie nabierze.

Miejsce Dworaka i KRRiTV jest najpierw na bruku, a później przed sądem.
debos / 95.49.116.* / 2013-01-17 21:12

TV z podpisami 2,5 mln osób koncesji nie dostaje

Podpis nic nie znaczy. Jak ksiądz w kosciele każe podpisać to lud nie ma wyboru. Musi podpisać. Tylko, że telewizja jest raczej do ogladania. A z tym jest gorzej albo bardzo żle. Dla tej telewizji oczywiście. Bo dla ludzi dobrze, ze nie ogladają tej bezczelnie zakłamanej, kpiącej z ciemnych starych ludzi będących jej odbiorcami, ziejącej nienawiścią, obrazajacej przedstawicieli władz i instytucje demokratycznego państwa telewizji.

Najnowsze wpisy