Forum Polityka, aktualnościGospodarka

KRRiT: Coraz mniej pieniędzy z abonamentu

KRRiT: Coraz mniej pieniędzy z abonamentu

Money.pl / 2008-06-17 22:03
Komentarze do wiadomości: KRRiT: Coraz mniej pieniędzy z abonamentu.
Doc... / 212.244.82.* / 2008-06-17 22:03
No i bardzo dobrze! O ile Polskie Radio ma całkiem przyzwoity poziom i szeroką ofertę(jeszcze płace ten haracz zwany abonamentem) tak TV to żenada! Jak mój abonament którego nie płacę (bo nie mam TV!) by był nadal przeznaczany na pensje dyr. poszczególnych programów, które są rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie to chyba bym musiał być nie normalny!!! Ja rozumiem że zniesienie tego haraczu było by katastrofom dla tych mediów ale niestety nie dlatego że zostanie zniesiony tylko dlatego ze nieuki i nieudaczniki nami rządzą! Przecież wystarczy odpowiednio uregulować mechanizm dotowania odpowiednich mediów np nie kierować się dobrem publicznym takim jakim jest rzekomo jakaś katolicka rozgłośnia itp... A kasa się znajdzie bez problemu wystarczy tylko w końcu przestać okradać Mnie jako obywatela np dotacjami dla Rydzyka dla fundacji pochodzenia kościelnego dla szkół które są pralniami kasy dla Czarnej mafii i wiele innych "programów" temu służących. Niech płacą podatki jak Ja i każdy normalny zwykły człowiek!!! A jak chcą kasę to wystarczy płacić procent od swoich poborów na Kościół jak w każdym normalnym kraju! I skończy się "co łaska min 500zł za ślub itp) Czy wiele innych przykładów zakłamanego Kościoła! Czarni okradają mnie jak niby "uczą" religii w szkołach!!! Przecież to nie jest kraj wyznaniowy Ludzie!!! Już pomijam to jakiej obłudy i zakłamania uczą. Na szczęście większość tych księży to łamagi pedagogiczne i niczego nie potrafią nauczyć ani przekazać, bo jest tam tylko po kasę a z powołaniem to nie ma nic wspólnego niestety. I w ten oto sposób można zatoczyć takie szerokie koło ale jak widać kasa jest i to bardzo dużo tylko że w złych rękach! Podobno finanse kościoła poza podatkami i kontrolom to wartość od 1,5 do 5 mld zł rocznie!!!!

Najnowsze wpisy