Forum Polityka, aktualnościKraj

KRRiT: Media związane z o. Rydzykiem przekroczyły granice

KRRiT: Media związane z o. Rydzykiem przekroczyły granice

Wyświetlaj:
weterynarz dla POmyleńców / 83.28.234.* / 2013-01-03 03:43
Ci w garniturach będą mogli jeść i chlać, a ci w samych koszulach będą na garniturowców pracować i służyć im. Dworak będzie prezesem prawomyślnych a ci w samych gaciach pozbawi sie wszelkich praw. [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
.
(@) / 89.70.214.* / 2013-01-03 04:56

a ci w samych gaciach pozbawi sie wszelkich praw.

Coś mi się zdaje że Polacy teraz walczą z reżimem właśnie o te gacie. Bo jak nas już gaci POzbawią, toż to dopiero będzie zgorszenie i obraza moralności.
Kobiety na golasa to akurat dobra wiadomość, ale faceci z bambusowymi rurkami na " wacku " ? to nie zadziała, bo w Polsce nie ma bambusów.
weterynarz dla POmyleńców / 83.28.234.* / 2013-01-03 03:30
Dworak dworuje z rozumu czy tylko udaje mądrego?
Każdy ma prawo do takiej telewizji jakiej chce słuchać. Dlaczego Dworak czy inny normalny inaczej za słuchaczy i widzów chce decydować kto ma prawomyślne poglądy i co komu wolno?
pola989930 / 178.183.249.* / 2013-01-03 03:14
Mam nadzieję,że NSA przed wydaniem decyzji przyjrzy się treściom, jakim częstuje ludzi telewizja Trwam.Dziwi mnie tylko,jak niegłupi facet,jakim jest Rafał Ziemkiewicz,potrafił na wysłuchaniu publicznym w Brukseli,przedstawiać telewizję dyrektora Rydzyka,jako stację religijną i w tym kontekście udowadniać,że w Polsce zagrożona jest wolność słowa.TO NIE JEST TELEWIZJA RELIGIJNA.Telewizja Trwam kipi od polityki.To coś zaprasza do swojej stacji ludzi,którzy walą na odlew w Rząd i personalnie w polityków.Specjalnie po występie p.Ziemkiewicza wyszukałam na YT , filmy związane TV Trwam.To samo powinien zrobić SN.Można nie kochać rządu, ale dlaczego trzeba tak łgać, jak telewizja Trwam, czy Ziemkiewicz w Brukseli.Rydzyk w swojej twierdzy nie dopuści do siebie żadnego dziennikarza,ma za uszami sporo spraw,z których powinien się wytłumaczyć,ale wyciska od ludzi kasę ile wlezie.Kto tego biznesmena o wątpliwej reputacji wprowadził do Sejmu RP.Myślę,że SN powinien najpierw temu się przyjrzeć,zanim zdecyduje się wydać wyrok.
podstawowy / 2013-01-25 20:07
że oglądasz telewiję trwam to akurat dobrze, nie można się ograniczać
weterynarz dla POmyleńców / 83.28.234.* / 2013-01-03 03:35
A ty pewnie masz monopol na Prawdę i wolność? Teraz wszystkim nakażesz siebie słuchać i swoich wypocin. Wzorując się na Putinie wysadzisz parę bloków mieszkalnych i zmusisz wszystkich aby się bali Rydzyka? Bo te bloki to wysadzili siepacze Rydzyka? A na koniec zostaniesz prezydentem. Przez 5 kadencji.
(@) / 89.70.214.* / 2013-01-03 01:36

KRRiT gotowa jest nadal wyjaśniać wszystkie wątpliwości, lecz w sposób i w zakresie, który nie naruszy zasad konkursu.

Będą wyjaśniać tak jak ruscy katastrofę w Smoleńsku, czyli na święty nigdy.
andzia1243 / 93.208.205.* / 2013-01-02 23:57
Zlikwidowac calkowicie TV TRWAM oraz Radio maryja.... zlikwidowac te stacje aby nie prowokowaly do grzechu i nie buntowaly prawdziwych katolikow ktorzy nie przystaja do klamcy i zlodzieja i hohsztaplera Rydzyka.
weterynarz dla POmyleńców / 83.28.234.* / 2013-01-03 03:37
Gdybyśmy mieli cienką blachę produkowali byśmy konserwy ale nie mamy mięsa
utyututrutyu / 89.70.214.* / 2013-01-03 01:40

przystaja do klamcy i zlodzieja i hohsztaplera Rydzyka.

Chyba ty jesteś "kłamcą,złodzieję i hohsztaplerem, skoro ubliżasz uczciwym ludziom.
m-53 / 95.49.180.* / 2013-01-03 01:05
andzi odbiło. Delikatnie rzecz ujmując.
Wypowiedź żywcem wzięta z Trybuny Ludu albo Sztandaru Młodych.
andzi się w główce PO...ło.
Bo możesz, jeżeli tak uważasz, nawoływać do bojkotu, nieoglądania ale nigdy do likwidacji. Bo to śmierdzi zamordyzmem, totalitaryzmem, jedynie słuszną opcją. Bo następnym etapem jest zsyłka na Sybir myślących inaczej, mających inne przekonania.
Bądź tak uprzejma i pozostaw mi wybór między Tusk Vision Network a TRWAM.

Po prostu przekonaj mnie, że oglądam i słucham niewłaściwych stacji, opinii.
Edek niemiec / 83.25.33.* / 2013-01-02 23:56
To jest kopia tematu prywatyzacji szpitali podczas wyborów.
Pan prezydent wygrał proces a prywatyzacja postepuje.Typowe Działanie wyprzedzające.Trzeba być idiotą aby nie widzieć intencji biorąc pod uwagę historię działań.

Najnowsze wpisy