Forum Polityka, aktualnościGospodarka

KRRiT nie ma wstydu w wyciąganiu pieniędzy

KRRiT nie ma wstydu w wyciąganiu pieniędzy

Anty-WANIEK / .* / 2005-05-25 09:45
Komentarze do wiadomości: KRRiT nie ma wstydu w wyciąganiu pieniędzy.
Wyświetlaj:
kac / .* / 2005-06-22 19:33
No nie ma. A kto się temu sprzeciwi. Psycholowi odbije a ty płać. Interes psychola - rozumiem, ale tej Misji nie. 60 000 Pln podstawowo + obrywki miesięcznie dla Durczoka, też nie.
Krzysiek / .* / 2005-06-04 00:02
Mam drukarkę!!! Jaki będzie od tego w przyszłym roku podatek????
Przemo315 / .* / 2005-06-02 16:19
Faktycznie zero wstydu! Jeśli o mnie chodzi, to nie wiem czemu coś takiego jak KRRiT istnieje. Powinna być odpowiednia komórka w Ministerstwie Infrastruktury i koniec. A już umiszczenie tej instytucji w Konstytucji, to już kompletne nieporozumienie! P*********łki są w konstytucji, a taka instytucja, mająca wpływ na funkcjonowanie całego państwa, jaką jest prokuratura - już nie. Typowo polskie zadęcie na p*****łami i zero dbałości o sprawy kluczowe.
jarek / .* / 2005-05-30 11:47
Ostatnio podano, iz Polska i Grecja to najwieksi piraci w Unii. Dzieki takim chorym pomyslom jak Wankowski sposob na internet bedziemy piersi w piractwie. Natomiast Waniek pierwszym PIRATEM RP.
adamssson / .* / 2005-05-30 10:21
...tylko o "poszezenie bazy podatkowej" czyli akcje "Wiecej kasy dla swojaków - urzedasów". Cala ta akcja ma na celu ratowanie polskiej "czarnej dziury" czyli np. ZUS-u. Jak zabraknie pomysłow na uzasadnienie, to zawsze KRRiT moze powiedziec ze u Unii... to tak i tak sie robi (czyli poprostu tam jest drozej). Tylko do dzis nie rozumiem dlaczego z unii biezemy tylko te zle pomysly...
stachu / .* / 2005-05-29 00:03
Zacznijmy od tego że abonament telewizyjny jest formą podatku, to stwierdził trybunał konstytucyjny. Więc wprowadzenie tego typu obciązenia finansowego dla internautów, musi być uchwalone przez sejm. KRRiT, może ogłaszać takie swoje pomysły, które ja uważam osobiście za poronione, ale obciązać za wprowadzenie tego abonamentu możemy za to tylko urzędujący parlament i to bez znaczenia czy to będzie prawicowyy, czy lewicowy.
Shawman / .* / 2005-05-28 19:37
W Internecie trwa akcja mająca na celu likwidację KRRiT! Zapraszam na stronę http://www.likwidacja.rox.pl !
Greg / .* / 2005-05-28 09:11
Nie ma jeszcze abonamentu na radia samochodowe. A samochodów przybywa. Już żałuję, że kupiłem radio.
Billy / .* / 2005-05-29 00:45
Wedlug obecnych przepisów za radio w samochodzie tez musimy placic tak jak musza placic firmy za radia w samochodach sluzbowych.
g / .* / 2005-05-28 13:23
JEST SYNU,JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moja firma płaci-po kontroli debilnego urzędasa.
karl / .* / 2005-05-27 16:45
Częste słuchanie radia przez internet, to śpiew przyszłości - po co katować uszy taką jakością? Jeszcze przez lata ludzie posiadający komputery będą słuchać audycji przez radioodbiorniki, za które płacą abonament. Dlaczego więc ich dodatkowo obciążać? Polacy w Polsce nie powinni płacić "internetowego" abonamentu. Jeśli już, to polonia powinna płacić. Przecież to oni głównie słuchają polskiego radia przez internet, bo nie mają innego wyjścia i nie płacą żadnego abonamentu! Dlaczego my mamy płacić za nich? Czy KRRiT ma pomysł na opodatkowanie polonii? To byłoby trudne. Łatwiej strzyc nas tutaj na miejscu.
Lenin / .* / 2005-05-26 21:32
Towarzysze! Towarzyszki!Nowo wybrani czlonkowie KRRiT z ramienia PSLD maja bezwzglednie racje. Jest niedopuszczalne aby burzuazyjne dzieci ktore stac na komputery ogladaly jakies strony (np. kontrrewolucyjne) a proletariat nie mial na kawior jedzny ustami swoich przedstawicieli. Oczywiste jest ze nalezy wprowadzic oplaty od posiadania komputerow i to mozliwie wysokie - najlepiew w wysokosci 100% wartosci komputera dziennie.Konieczne jest tez aby powstrzymac zalew prawicowej demagogi nie jest bowiem dopuszczalne aby publicznie pojawialy sie zarzuty wobec szczegolnych zasluzonych na polu czlonkow Partii. Dlatego trzeba wprowadzic koncesje ktore wykosza kontrrewolucyjny pomiot z internetu.
zdzis kwasiborski / .* / 2005-05-26 13:57
Drogi Panie/Pani KK w Polsce jest wiele sposoboww jaki tzw Liberalowie wyrazaja swoaj solidarnoscmiedzyludzka . Jedna z nich jest 45 i 50 % prog podatkowy . I jeszcze jedna . Dlaczego upiera sie Pan/Pani , zejezeli ktos zarabia pieniadze to musi byc od razuliberalem . Czy wszyscy konserwatysci sa biedakami ?
KK / .* / 2005-05-26 18:32
Oczywiście, że zarabiający pieniądze nie musi być liberałem, a zarabianie pieniędzy uważam za rzecz bardzo chwalebną. Ostatnio można było wiele poczytać np. w internecie na temat rozwiązań gospodarczych głoszonych przez UPR i na podstawie tych propozycji i głoszonych przez nich poglądów moje skojarzenia. Nie znam innej partii która tak stanowczo przeciwstawiała by się wszelkiej ingerencji państwa w życie publiczne niż UPR. Jak sama nazwa wskazuje solidarność międzyludzka, to taka działalność której rozwiązania się akceptuje. O ile wiem, to liberałowie z UPR nie akceptują progów podatkowych, a nawet jakichkolwiek podatków, a zatem trudno tu mówić o "solidarności..." oni sami określają to raczej jako kradziez ich pieniędzy.
KK / .* / 2005-05-26 13:34
Moja osobista i smutna refleksja na temat abonamentu. Otóż tak się składa, że przeciwko abonametowi protestują najbardziej nie ci których nie stać na jego opłacenie, ale ci którzy się określają jako liberałowie i nie należą do najbiedniejszych, a protestują dla zasady.Otóż wyjaśniam, że abonament jest wyrazem tzw. "solidarności międzyludzkiej". (Liberałom na dźwięk tych słów ukazuje się piana na ustach.)Przy dzisiejszych możliwościach technicznych nic nie stoi na przeszkodzie by programy np. kodować i ogląda ten tylko kto chce po wykupieniu dekodera. Koszt dekodera byłby z całą pewnością większy, ale liberałom to nie przeszkadza, że niektórzy byliby wręcz odcięci od mediów publicznych. Z pewnością wszyscy oni takie dekodery by wykupili, ale ile satysfakcji można by zobaczyć w ich oczach mowiących: Patrzcie mnie stać na dekoder, a ciebie żebraku nie. Z postawami takimi coraz częściej spotykam się w internecie i nie tylko. Patrzcie jaki ja mam samochód, jaki sprzęt, na jakie luksusy mnie stać i pogardliwe spojrzenie na tych których na to nie stać. Jak tak dalej pójdzie, to nie podam ręki żadnemu liberalowi bo pogardzam tego typu prymitywnymi postawami, a niestety widzę je również wśród swoich niektórych znajomych.
KK / .* / 2005-05-26 10:53
Czy naprawdę w Posce nikt już nie umie czytać ani słuchać?To nie jest żaden nowy podatek czy nowy abonament. Ktoś kto opłaca dotychczasowy abonament telewizyjno radiowy nie będzie obarczony dodatkowymi kosztami. Chodzi tylko o to aby zabezpieczyć się przed cwaniaczkami którzy nie płacą abonamentu, a po zakupieniu karty rtv do komputera oglądaliby programy rtv a ich argumentem byłoby to, że nie mają odbornika tv tylko komputer.Przedstawiciel KRRiT powiedział też wyraźnie, że ich propozycje wybiegają też w przyszłość i są do dyskusji. Dziś większość tłumaczy się, że nie ma szybkich łączy do odbierania programów rtv przez internet, ale przy tak szykim rozwoju tej dziedziny techniki to za parę lat można śmiało przypuszczać, że takie możliwości będą.Osobiście jestem zdania, że jeżeli już mamy opłacać abonament rtv to wszyscy i bez żadnych obejść, które w tej chwili są możliwe.Odnośnie koncesji dla nadających programy rtv przez internet to sprawa bardziej skomplikowana i do dyskusji, a w każdym bądź razie nowa sytuacja, także prawna z którą dotychczas nie mieliśmy doczynienia. Przy szybkim rozwoju techniki i przekazu przez internet tacy ndawcy mogliby stanowić nawet zagrożenie dla prywatnych nadawców programów rtv funkcjonujących dzisiaj i płacacących przynajmniej podatki.Oczywiście dla liberałów sprawa jest prosta, żadnych ograniczeń w żadnej dziedzinie to ich hasło podstawowe, ale nie każdy jest liberałem, a ja napewno nie.
darekms / .* / 2005-05-27 11:21
Tylko dlaczego w ogole mam placic podatek od TV ? Telewizor i radio kupilem placac nalezne podatki i jest on moja wlasnoscia. Dlaczego mam wiec placic tak jak gdyby panstwo mi go wypozyczylo ? Placimy i tak duze podatki PIT zeby z nich nie starczylo na publiczna TV
zdzis kwasiborski / .* / 2005-05-26 13:51
Drogi Panie / Pani KK . Nic nie stoi na przeszkodziezeby sie Pani lub Pan opodatkowal dobrowolnie naKRRiT . Jako konserwatysta moge jedynie dodacze jest absolutna arogancja ze strony ustawowdawcy przemilczec fakt , ze KRRiT zdaje sobie sprawe z tego , ze chetnych do ogladania / sluchania panstwowej produkcji jest tak niewielu , ze z oplat za ogladanie od faktycznych widzow/sluchaczy w necie nie utrzymaliby sie . Dlatego tez KRRIT chce poszerzyc baze tych , ktorzy beda placic za ciezar nieudacznictwa szanownej KRRIT i naklada podatek zbiorowy .
KK / .* / 2005-05-26 18:03
Przykro mi, ale jeżeli chodzi o oglądalność, to jak wynika ze wszystkich badań, telewizja publiczna cieszy się największą popularnością. Dla mnie telewizje prywatne to dopiero chłam ze swymi programami typu "Bar" czy "Big brother", ale to oczywiście moja prywatna sprawa i ktoś może mieć inny gust. Oczywiście jest jeszcze inne wyjście niż abonament, czyli po prostu zarabianie na dużej ilości reklam, tak jak telewizje prywatne, wiąze się to jednak z pewnymi zmianami profilu nadawanych audycji, zgodnie z życzeniami reklamodawców.Wydaje mi się, że KRRiT w sprawie abonamentu postąpiła podobnie jak chyba wszystkie kraje Europy, chyba ze dla kogoś cała Europa to bagno.O ile wiem, to tak negatywny stosunek do gospodarczych rozwiązań europejskich ma np. UPR.
jj / .* / 2005-05-27 23:00
czlowieku,chlam?!?! A co powiesz na to do czego SLD wykorzystywalo TVP1 podczas pierwszych miesiecy kadencji i przed wyborami?? KOMPLETNIE UPOLITYCZNIONE!!! SRAM NA TAKA TELEWIZJE! A jezeli chodzi o "Bary" i inne glupoty,nikt Panu nie kaze tego ogladac!!! A co, moze "Moda na sukces" to madrzejsze?????
Anonim / .* / 2005-05-26 01:12
Czytałem na onetcie iż takie coś jak wprowadzenie pomysłu naszej KRRiT w życie to złamanie praw europejskich i międzynarodowych. KRRiT żeby coś takiego wprowadziła MUSI mieć na papierze zgodę autorów danych przekazów wideo i audio, a oni to nadają w internet jako programy "free". Z tego wynika krótko że jak nasza KRRiT wprowadzi opłaty internetowe zostaną zaskarżeni do trybunału międzynarodowego o złamanie prawa. Ciekawe czy radę krajową stać na pokrycie wszystkich odszkodowań firmom które udostępniają takie programy w internecie i zarabiają więcej miesięcznie niż oni przez cały rok. Najlepiej aby nasza KRRiT przeprowadziła u siebie redukcje etatów i pensji niż wymyślała debilne pomysły , które dobijają ludzi głupotą rządzącyh w tymkraju.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy