Forum Polityka, aktualnościKraj

KRRiT rozsyła wezwania do zapłaty abonamentu

KRRiT rozsyła wezwania do zapłaty abonamentu

Money.pl / 2011-11-16 08:57
Wyświetlaj:
hmmh / 82.115.70.* / 2013-03-12 15:31
TO ZNÓW ŁYSEJ PALE VINCENTOWI BRAKUJE W KASIE,ŻE OKRADA BIEDNYCH POLAKÓW DZIEKI ABONAMENTOWI.A GDZIE JEST RUDZIELEC DONALD KTÓRY JASNO MÓWIŁ,ŻE ABONAMENT TO HARACZ.PAŃSTWOP POLSKIE ZA RZĄDÓW PO TO PAŃSTWO ZAKŁAMANIA,ABSURDÓW,KOLESIOSTWA I DOPROWADZANIA LUDZI DO SKRAJNEJ NĘDZY I BIEDODTY. A ZASTANOWAIAŁEŚ SIE ŁYSY Z RUDYM SKĄD LUDZIE MAJĄ MIEĆ PIENIĄDZE NA PŁACENIE ZA REKLAMY KRRIT SKORO WY DOPRAOWADZILIŚCIE DO 24% BEZROBOCIA I TO W CIĄGU 2-UCH LAT.
Ja807 / 78.8.182.* / 2012-07-05 13:45
Mam pytanie dostałem wezwanie do zapłaty grożą o egzekucji należności itd. i co tu zrobić zapłacić nie uśmiecha mi się gdyż program telewizyjny to chłam.
Ja807 / 78.8.182.* / 2012-07-05 13:48
A co oni mogą komornika nasłać, wejść na wypłatę? Jak myślicie?
Bartuś12 / 2012-07-05 14:48 / Bywalec forum
Kolejna próba ściągnięcia długu od ludzi... ok ja mogę płacić abonament, ale jeżeli TVP1 zacznie w końcu reprezentować jakąś jakość!! A nie to co teraz nam serwują!!
xDD / 193.243.147.* / 2012-01-18 10:30
Ja posiadam PC z kartą telewizyjną i co... i mogą mi naskoczy.
kita1305 / 83.24.107.* / 2012-01-06 22:26
To jest haracz za posiadanie telewizora lu radia,niedługo będziemy płacić haracz za posiadanie pralki,lodówki lub żelazka. Jest rozwiązanie na abonament,niech telewizja zakoduje sobie programy tak jak zrobili Francuzi,tylko kto będzie chciał oglądać powtórki powtórek.A winni wszystkiemu są PISowcy
Andrzej1000 / 89.74.10.* / 2011-11-17 13:30
Chyba pusty śmiech mnie ogarnie. To ja mam płacic podatek od tego, że sobie kupiłem telewizor ???
Nie . nie kolego-koleżanko (@. To jest zly pomysł.
Nie płacę tego abonamentu od dnia 13 grudnia 1981 roku i placic nie zamierzam, dlaczego ?? : ano dlatego że :
- nie będę płacił haraczu na instytucje, ktora na swoich 6 czy 7 programach wykorzystuje po 30 / 60 minut czasu na reklamy - głupkowate reklamy -
- nie bede placił haraczu firmie, ktorej jeden z wiceprezesów twierdzi że należy im sie jeszcze wyższy abonament bo sie należy, ale i tak zwiększą czas reklamowy, bo to nie trzeba się napracowac a kasa sama łatwo przychodzi,
- nie będę płacił haraczu firmie, która emituje kretyńskie programy typu: Voice of Poland, kłótnie gadających głów, programy Pospieszalskich i jemu podobnych,
- nie bdę płacił haraczu firmie, która stawia sobie wypasione siedziby, patrz gmach główny TVP - najbrzydszy budynek w rankingu europejskim, a najbardziej wypasiony na polskie warunki.

Owszem powinno byc tak, że KRRiT powinna ogłosić konkurs na działalność misyjną w którym to konkursie powinni brac udział wszyscy nadawcy o zasięgu ogolnopolskim : TVP, TVN, POLSAT , Tow. Rydzyk z TV Trwam , oraz radiowi o zasięgu ogólnopolskim tylko :PR, ZET, Radio Maryja, i inne.
Po roztrzygnięciu konkursu abonament przysługiwałby tylko takiemu nadawcy telewizyjnemu i radiowemu, którzy przedstawili by najlepszy pomysł telewizji i radia misyjnego, z dodatkowym warunkiem że nadawcy tacy ograniczyli by czas reklamowy do max. 10 % czsu antenowego oraz telewizje kablowe i platformy satelitarne pobierając opłaty od swoich abomnentów rozliczali się za nich (płacili abonament r i tv). Reszta abonentów nie korzystających z kabla albo platformy satelitarnej musiałaby płacić na starych zasadach, ale beneficjentem tych opłat abonamentowych wszystkich nie byłaby Poczta, tylko bezpośrednio KRRiT, lub dla unniknięcia przekrętów bezpośredio telewizja lub radio, ktorzy otrzymali miano radia lub telewizji misyjnych. Nie może być tak, że Polskie Radio i TVP - które dawno już przestały nimi być dzięki reklamodawcom i wątpliwej rputacji dziennikarzom - ma monopol na haracz nam zabierany.
Natomiast odgrażanie się KRRiT oraz Poczty , że będą sądownie i skarbowo nas obciążać jest typowym przykładem działań kraju totalitarnego i przeczy zasadom demokracji. Czyżby Polska znów była krajem policyjnym ???? Ba w takowym stosuje sie takie metody. Nie poprawia się systemu , bo po co , tylko nasyła sie na ludzi komorników cele złupienia i wyegzekwowania wątpliwie należnej kasy. I to wina Tuska, tylko lraetyńskiego lobby w tym przypadku złożonego z darmozjadów nikomu nie przydatnej KRRiT oraz zarzadów niby polskiej telewizji i radia z epoki komunistycznych prezesów.
(@) / 89.79.218.* / 2011-11-17 04:24
Abonament radiowo-telewizyjny jest podatkiem od posiadania telewizora lub radia. Dlatego należy go płacić tak samo jak każdy inny podatek nawet wtedy, kiedy nasz telewizor jest miedzy rupieciami w naszej piwnicy. Jedynym sposobem na pozbycie się problemu, jest oddanie sprzętu RTV do utylizacji i wyrejestrowanie odbiornika na poczcie.
Ob-Server / 178.36.177.* / 2011-11-16 17:54
Czy Media Markt płaci abonament za wszystkie telewizory i radioodbiorniki znajdujące się w jej sklepach i magazynach? Co z Saturnem, Media Ekspertem i innymi; czy wszyscy oni płacą abonament? I jak się to oblicza?
Ob-Server / 178.36.177.* / 2011-11-16 17:48
Czy gdy kupuję auto z radioodtwarzaczem zintegrowanym z deską rozdzielczą auta; już praktycznie nie produkuje się aut z "szufladą" na radio, to jeśli zapłaciłem za auto wraz z należnym podatkiem, czy mam wyrwać to radio z deski rozdzielczej, gdyż jest ono zawsze gotowe do odbioru programu radiowego? Czy nie mam prawa sobie kupić auta które akurat mi się podoba ale producent wyposażył je w radioodtwarzacz? Co z moimi prawami konstytucyjnymi? Mam Nokię N-96 z tunerem tv. Jak mam wyłączyć ten tuner skoro jest zintegrowany z płytą główną telefonu? To samo z radiem!
Kupa idiotów siedzi w tej radzie. A ta posłanka co to ją pijaną sfilmowano w Sejmie? Ona była w tej radzie czegoś tam.
CiociaStasiazKlanu / 178.36.5.* / 2011-11-16 14:51
Ja nie mam tiwi, więc nie mam problemu. Czy, jeśli kupię sobie odtwarzacz mp4 i będzie w nim radio, to powinnam płacić abonament? Czy to jest urządzenie wielofunkcyjne? Bo jeśli muszę, to nie kupię i będę radia słuchała w telefonie. To jest trochę nie fair, bo mp4 kupuję przede wszystkim dla muzyki i nauki (podcasty).
mś / 78.156.162.* / 2011-11-16 14:38
Właśnie, zbliża się czas na wypłacanie nagród. A tu "plebs" opiera się od daniny. Brzydko tak, uniemożliwiać ludziom wypłacenia pieniędzy za nienaganną pracę.
T. / 81.190.72.* / 2011-11-16 12:58
Reklamy w polskiej TV emitowane są prawie na okrągło i TVP pieniędzy nie ma ???
Ja mam płacić za to , że zmuszony jestem oglądać do znudzenia w TVP reklamy i badziewiaste tańce z gwiazdami albo prymitywne kabarety na poziomie występów na zakończenie szkoły podstawowej ??? Zaś tanie filmy , gdzie tylko mordują się nawzajem i strzelają do ludzi to "telewizja " chyba kupuje po 2 $ za sztukę.
- Jeśli o mnie chodzi to włączam telewizor tylko wtedy ,kiedy kładę się spać . Jest to doskonały środek usypiający i tylko za to płacę obowiązkowy haracz abonamentowy.
ajhbergen / 2011-11-16 12:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jesli w jednym kieszkaniu mieszkaja dwie lub wiecej osob fizycznych, to ile abonamentow trzeba uiszczac? Z artykulu wynikaloby, ze dwa lub wiecej, po jednym od osoby.
antyTV / 194.181.88.* / 2011-11-16 11:56
w roku 2005 tusk mówł że to podatek dla frajerów !
publicznie nie zmienił tej wersji.
To własnie od Tuska zaczęly sie problemy ze spłacaniem abonamentu.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-11-16 11:51
Za co ma płacić. Za gwiazdy, robią loda?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy