Forum Polityka, aktualno¶ciKraj

Krystyna Paw³owicz bêdzie ukarana za s³owa o zwi±zkach partnerskich

Krystyna Paw³owicz bêdzie ukarana za s³owa o zwi±zkach partnerskich

Wy¶wietlaj:
sid2013 / 88.19.150.* / 2013-02-10 03:48
300 lat temu takie osoby jak ona palily ludzi na stosach ,za pozno sie urodzila, a teraz to ograniczony betonowy umysl wyuczony w p.r.l-u, jedyna wolnosca dla niej jest dawanie na tace albo ploty z ksiezulem,co widac i slychac,,,,,,kicha na cala europe
Katol / 83.15.250.* / 2013-02-07 17:59
Pawlowicz to pryszczyk przy innych poslach -chamach typu NiesioLowski czy Palikot Czy ktos ich kiedykolwiek ukara³ za ³ajdackie teksty?Kapturowy sejm.
wwwwqqq / 88.19.150.* / 2013-02-10 03:51
daj im spokoj bo to ona nie daje ludzom zyc jak im sie podba
¼dzicho ku¼wiak / 62.244.157.* / 2013-04-05 08:05
A niech sobie ludzie ¿yj± jak im siê podoba, ale u siebie w domu, a nie panosz± siê po sejmach i senatach. A jeszcze nie daj bo¿e, ¿eby taki plugawiec jeden z drugim zosta³ na przyk³ad ministrem edukacji. Dla Paw³owicz, chocia¿ to pisior, tu akurat du¿e brawa
Bernard+ / 188.117.142.* / 2013-02-07 17:32
W sejmowym wyst±pieniu pani pos³anki Paw³owicz nie pad³o ani jeden nieprawdziwe stwierdzenie. Czy ju¿ gdzie¶ jaki¶ zwi±zek sk³adaj±cy sie z dwóch bardzo siê kochaj±cych mê¿czyzn lub dwóch zakochanych w sobie mieszkaj±cych razem kobiet urodzi³ dziecko bez udzia³u drugiej p³ci?
Je¿eli kto¶ ma krowê, która nie urodzi³a jeszcze cielêcia to nazywa j± ja³owk±. jest to staro¿ytne s³owo które przesz³o równiez do literatury naukowej. Czy wiêc urzycie naukowego okre¶lenia na brak potomstwa jest w polsce niedozwolone? Wiêc zdaniem niektórych pos³ów niedozwolone jest mówienie prawdy! Zapewne Ci pos³owie, którzy przed wyborami obiecywali z³ote góry wyborcom a po 2 kadencjach nic z tych obietnic nie zrealizowali to woleliby zakazaæ mówienia prawdy w sejmie i w Polsce. Czy u¿ywanie dok³adnych s³ownych okresleñ na opisanie stanu czego¶ jest niedozwolone!! Czy powiedzenie, ¿e pos³owie zmarnowali czas na ja³owe dyskusje a zwi±zek dwóch osób tej samej p³ci jest ja³owym dla spo³eczeñstwa zwi±zkiem, bo jest zawierany wy³±cznie w celu sprawiania sobie przyjemno¶ci przez osoby ³±cz±ce siê w pary jednop³ciowe, wiêc nie nale¿y marnowaæ publicznych pieniêdzy na zajmowanie siê takimi zwi±zkami bêdzie karane? Oto do czego doszli¶my! Czy ¿by ju¿ podatnik i wyborca nie mia³ prawa powiedzieæ pos³om i senatorom oraz ministrom nie marnujcie moich pieniêdzy na ja³owe dyskusje o problemach osób z zaburzeniami popêdu p³ciowego a zajmijcie siê powa¿nymi problemami ca³ego narodu jakimi jest to, ¿e Polskie PKB per capita jest najni¿sze w Europie nie licz±c £otwy, Rumunii i Bu³garii. Zajmijcie sie problemami jakie powoduje fakt, ¿e Polska ma najni¿szy w Europie wspó³czynnik urodzeñ dzieci? Zajmijcie siê tym aby przesta³a rosn±æ w Polsce liczba osób cierpi±cych biedê w tym niedo¿ywionych dzeci! Do roboty Lenie przejadaj±ce nasze podatki na ja³owe dyskusje i spory o s³owa jakimi okre¶lono prawdê. Jestem za tym aby karaæ za k³amstwa a nie za prawdê!
Kala812 / 83.22.210.* / 2013-02-22 12:29
Pamiêtaj, ¿e ta "Pani" poza okre¶leniem zwi±zków homoseksualnych ja³owymi powiedzia³a jeszcze parê innych, niew±tpliwie obra¼liwych zdañ. Sama ¿yjê w "zwi±zku partnerskim" od ponad dziewiêciu lat, wiêc jej s³owa dotycz± i mnie. Przecierz homoseksuali¶ci te¿ s± obywatelami tego kraju i podatnikami... I o co chodzi z tym ja³owym po¿yciem? ¯e nie ma z niego dzieci? ¯e jesli nie uprawiamy sexu z my¶l± o sp³odzeniu dzieci i to z zamierzonym skutkiem to to po¿ycie jest ja³owe? I ¿e w przeciwnym razie wykorzystujemy siê wzajemnie ze swoim mê¿czyzn±? pozatym my¶la³am, ¿e po¿ycie to co¶ wiêcej ni¿ p³odzenie dzieci... No nie rozumiem, je¶li nie mam ¶lubu ko¶cielnego czy cywilnego to mój zwi±zek jest prostytuowaniem siê?
Czy je¶li oboje uczciwie pracujemy, wykazujemy prawdziwe dochody, p³acimy podatki, prowadzimy wspólne gospodarstwo domowe, nie pobieramy pomocy socjalnych, ani tym bardziej ich nie wy³udzamy, nie mielismy nigdy zatargów z prawem, kochamy i sznujemy siê wzajemnie a jedynie nie mamy ¶lubu i dzieci to jeste¶my gorszymi obywatelami? To bardziej warto¶ciowe s± ma³¿eñstwa tylko dlatego, ze maj± ¶lub i dzieci? Nieraz ju¿ nas krytykowano... i zwykle robili to ci przyk³adni mê¿owie( ok³amuj±cy i zdradzaj±cy ¿ony na prawo i lewo) przyk³adne matki ( których dzieci wiêcej czasu spêdzj± u dziadków i na dworze ni¿ w domu z rodzicielk±), stare ma³¿eñstwa (w których wyczuwa sie ju¿ tylko wzajemn± niechêæ do siebie, ale ¿yj±cych OBOK siebie bo taki obyczaj). Wiele z tych m³odych ma³¿eñstw jest juz po rozwodzie (tylko dzieciaczków szkoda...) Powiedz mi kto jest przyk³adnym obywatelem?
I wreszcie czy taka "Pani" Paw³owicz, bêd±c bezdzietn± star± pann± jest w³a¶ciw± osob± do wyg³asznia tego typu o¶wiadczeñ? W koñcu id±c twoim tokiem rozumowania nic nie wnios³a do spo³eczeñstwa.....
O ile zwykle obawiam siê podejmowaæ pochepnych decyzje i opinii, o tyle "Pani" Paw³owicz przez wylewaj±c± siê z niej pogardê, z³o¶æ, pod³o¶æ zyskuje u mnie jak najgorsz± opiniê. Ponad to jest mi poprostu przykro....
makakaiaty / 83.25.120.* / 2013-04-05 07:56
To pora ju¿ zalegalizowaæ swój zwi±zek i staæ siê ¿on±, a nie "zwi±zkowcem partnerskim". Mê¿czyzna jak kocha, to poprosi o rêkê i ud¼wignie na swoich barkach ma³¿eñski akt notarialny. Byæ mo¿e nie kocha! Pani Paw³owicz ma w pe³ni racjê.
Lomion / 31.11.177.* / 2013-02-07 20:53
Nie pad³o? "W debacie oceni³a te¿, ¿e zwrot wspólne po¿ycie, odnoszony w projektach do uk³adów homo nie ma sensu, gdy¿ w tych relacjach nie ma ¿adnego po¿ycia. W tych uk³adach jest co najwy¿ej tylko ja³owe u¿ycie drugiego cz³owieka, traktowanego jak przedmiot."

To ja siê pytam czy pani Paw³owicz mówi z w³asnego do¶wiadczenia, czy mo¿e opiera siê na jaki¶ powa¿nych badaniach naukowych?
poprzecie / 46.186.58.* / 2013-02-07 16:31
Wsystko to co jest sprzeczne z jedynie s³uszn± lini± reprezentowan± przez Tuska i jego cichego sprzymierzeñca Palikota nie licuje z godno¶ci± pos³a.
Paw³owicz zostanie skazana na "karê samobójstwa"
asdfg123 / 91.213.162.* / 2013-02-07 16:30
i bardzo dobrze. osoby które w taki sposób wypowiadaj± si o drugim cz³owieku powinny znikn±æ z ¿ycia publicznego.
boleslaw1 / 78.88.205.* / 2013-02-07 16:27
Brawo paw³owicz , trzeba nazywaæ rzeczy po imieniu , tym bardziej ¿e chodzi o osoby publiczne , którym jak widaæ w³adza wali na mózg .

Najnowsze wpisy