Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Kryzys na Krymie. Amerykański lotniskowiec u brzegów Grecji

Kryzys na Krymie. Amerykański lotniskowiec u brzegów Grecji

Wyświetlaj:
waz(usa) / 173.161.155.* / 2014-03-08 18:47
Ami go home!

Nalezy tutaj przypomniec nie tak dawna sytuacje wokol kanalu Panamskiego. Prez. Carter zobowiazal sie oddac kanal panamski Panamczykom w r. 1999. Gdy Noriega, owczesny rzadca Panamy, dawniej wspolpracownik amerykanskiego CIA przestal sluchac swoich mocodawcow i stanal w obronie NIEZALEZNEJ Panamy, komandosi USA w sile 22 000 najechali Panama City i wymordowali 4000 cywili.
Panama jest dalej kolonia USA. Tak wyglada amerykanska "demokracja stosowana". Noriege osadzono i wsadzono do mamra za "przemyt narkotykow"
tttttrrrruuu / 194.11.24.* / 2014-03-04 23:45
Zdaniem specjalistów USS George Bush raczej nie wpłynie na Morze Czarne, ponieważ zamknięte akweny morskie nie są przystosowane do operacji lotniskowców. Akweny????? czy raczej lotniskowiec nie jest przystosowany do operacji w zamkniętych akwenach.
Pablo Escobar / 89.78.175.* / 2014-03-04 16:34
sprzęcik trzeba w końcu gdzieś wypróbować czy technika jest niezawodna czy się sprawdza, a tak na serio jak chinkowie walcowali czołgami protestujących na placu Tien'anmen to szeryf z ameryki bał się wysłać cokolwiek i z Tybetem było to samo ale jak chodzi o kasę to na wszystko można przymknąć oko jak się gdzieś kręci lody prawie za darmo to to gnojenie ludzie nie jest w centrum uwagi tzw. lordów, serów, szkopów i takich tam.
bolek i lolek 2014 / 212.14.47.* / 2014-03-04 15:20
USMani wracajcie do siebie i odmrażajcie drogi, lotniska, szkoły, przedszkola, urzędy etc., etc. Kiedy w reszcie ta niewolnicza ludność w USA się obudzi i powie dosyć swoim oligarchom i CIA czyli klasie rządzącej. Pokazali wam faszyści z Ukrainy jak się walczy na ulicach, dymem toksycznym i ogniem. Tylko że w USA zaraz gwardia narodowa otworzyłaby ogień do tłumu który zakwalifikowaliby propagandziści jako terrorystów. USA = imperium zagrażające pokojowi Światowemu.
edeq$ / 31.174.43.* / 2014-03-04 12:50
Jak wpłynie, to się przyklei do wybrzeża Turcji, żeby być w ich systemie obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej. Na taką samą "odwagę" janki zbierały się w czasie zimnej wojny.
Prawda jest taka, że Rosjanie opracowali rakiety krótkiego zasięgu, które lecąc nad powierzchnią wody są wyjątkowo trudne do zestrzelenia. Wyrzutnie są zamontowane na dużej części okrętów rosyjskich, może nawet podwodnych. Janki trafiają je pół na pół podczas manewrów (a są to gorsze klony), wystarczy więc strzelić w lotniskowiec kilkoma na raz i ten będzie poważnie uszkodzony i niezdolny do dalszych działań.
Zaznaczam, że nie jestem rusofilem, po prostu patrzę na to w miarę możliwości realnie.
PoCoNamTo / 83.4.188.* / 2014-03-04 18:49

Rosjanie opracowali rakiety krótkiego zasięgu, które lecąc nad powierzchnią wody są wyjątkowo trudne do zestrzelenia.

Ale te ruskie są mądre!, same to opracowały?.Ja dobrze pamiętam ruski telewizor "RUBIN 714", który wypalił mi całe mieszkanie, też ruskie go opracowały.
pl1968 / 212.14.47.* / 2014-03-05 08:40
[...]Napisz jeszcze coś o polskim Neptunie też był kolorowy. Czy może gustowałeś w produkcji radzieckiej?

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
rwrtwrt / 83.12.121.* / 2014-03-04 13:58
i tak cię zagdaczą. Polaków ogarnął jakiś amok- wszyscy chcą bronić niepodległości Ukrainy wywalczonej koktajlami Mołotowa przez tłum na Majdanie a nie widza burdelu na własnym podwórku. W sobotę zachorowała mi córka więc poszedłem na pogotowie ( bo żadna przychodnia w 20-tysięcznym mieście powiatowym nie ma obowiązku pełnienia dyżuru w sobotę) i spędziłem tam w kolejce 2 godziny. Gdyby miał sepsę to pewnie już by nie żyła. Pytam więc - ile lat potrzebuje rząd "fahowców" z PO żeby uzdrowić sytuację w POLSKIEJ słuzbie zdrowia? Dla typowych fanatyków PO przypominam że rządzą juz 7 lat
.tak,tak ... / 81.190.62.* / 2014-03-04 15:27
Należy zacząć od tego ,że z chwilą upadku ustroju socjalistycznego w Polsce w 1989r.,skończyła się Publiczna Służba Zdrowia !!! Teraz jest Niepubliczny ZOZ.
abcdefg697 / 83.27.229.* / 2014-03-04 14:56
to jak to jest, że twój rocznik, i zapewne twoi ojcowie, walczyli łeb w łeb o wolność w 89 roku, a teraz tak się dzieje ze służbą zdrowia, która trwa od 89'.
teraz pretensje miejscie do samych siebie, skoro nawybieraliście taki kicz...służba zdrowia jest "chora" więej niż od 7 lat, a po lechu wałęsie, pałęczkę przejeli komuniści z sld...jak to możliwe...
iPO co się wtrącać... / 193.202.117.* / 2014-03-04 14:35
Też miałem podobne prygody z naszą "służbą" zdrowia...
Niestety zgadzam się z Tobą - odnośnie pro-ukraińskiego amoku - z tymże tak naprawdę jest to stanowisko naszych PO-mylonych władz oraz dużej części NIE-zależnych mediów - więc to połączenie daje iluzję jednomyślności całego społeczeństwa - a tak naprawdę we wszystkich naprawdę niezależnych ankietach (o dziwo nawet w Onecie) wyniki wskazały - 90% POLAKÓW było przeciwne przewrotowi w Kijowie przy użyciu koktajli Mołotowa i z czerwono-czarnymi falagami w tle!!!
:)

Najnowsze wpisy