Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kryzys u drzwi. 10 problemów, które mogą pogrążyć rząd Tuska

Kryzys u drzwi. 10 problemów, które mogą pogrążyć rząd Tuska

Wyświetlaj:
antyNWO / 77.237.3.* / 2011-10-11 12:49
Służby nieźle dały do pieca z tym palikmiotem, jakiś czas nic a tu nagle ni z tego ni z owego 12% w jednym sondażu, a reszta z małym opóźnieniem się dostosowała, no i do tego wielkie halo w WSI24.

Gratuluję polskiemu bydłu, będą mieli połączenie najgorszych kierunków, degrengoladę w sferze moralności która zabija ducha i wyniszczenie ekonomiczne.

Tłumoki głosujący za PO i Ruchem Palikota trzeba było wyjechać do Hiszpanii lub Grecji zamiast urządzać nam tu ich mix w kraju.
Zorro1 / 89.174.61.* / 2011-11-10 15:47
Nie obrazaj Palikota.To odważny facet.Bydle to ty jesteś.Ja jestem katolikiem i szanuję kazdego człowieka.
niewolnik.izaury / 194.181.128.* / 2011-10-11 14:08
Jest kilka przyczyn takiego poparcia - uwaga wypowiem słowa, które wzburzą krew u poprawnie politycznych - dewiantów. Głosowali młodzi "antysystemowi" przekonani o niezależności Palikota, niestety parę liberałów też swoją cegiełkę dołożyło jak usłyszeli słowo "trawka".
Jak wygląda "antysystemowość" owych młodych? Połowę czasu myślenia pożytkują na pytanie, czy narkotyki mają być legalne, czy nie. Drugą połowę na to, czy ta dziewczyna jest dziewicą, a ten ksiądz pedofilem.
Zapraszam pod: www.kontrowersje.net
Zapraszam pod: www.kontrowersje.net
deba / 79.191.173.* / 2011-10-11 14:27


Jest kilka przyczyn takiego poparcia - uwaga wypowiem słowa,
które wzburzą krew u poprawnie politycznych - dewiantów.

Ja myślę, że Ty nie dostrzegasz prawdziwych powodów poparcia Palikota. Ludzie oczekują, że sposób funkcjonowania państwa, polityków będzie zmienial się w tempie zmian przede wszystkim obyczajowych w kraju. Palikot wychodzi tym oczekiwaniom na przeciw. I jeśli nie zagubi się w jakichś gierkach to poparcie będzie uzyskiwal coraz większe. Radzę ci się przygotować swoje mądre komentarze za cztery lata kiedy będzie mial trzydziestoprocentowe poparcie
niewolnik.izaury / 194.181.128.* / 2011-10-11 15:53
Wiesz z czym się zgodzę? Z tym, że poparcie Palikota będzie się zwiększać. I dostrzegam to, tylko patrze na to z innego punktu widzenia. Młodzież będzie się radykalizować, to pewne, Palikot skanalizuje głosy niezadowolonych, jednocześnie otwartych w sferze obyczajowej - poziom poparcia zależeć będzie też od diametralności sytuacji gospodarczej.
Z tym, że jego wyborcy nie mają rozeznania najmniejszego, jakie siły stoją za Palikotem, a muszą stać niemałe, bowiem takie napuszenie medialne jednej formacji w ciągu dwóch tygodni, to nie przypadek, cud, czy inne talenty. Ponadto Palikot to typ niebezpieczny, ponieważ zmieszał elementy blazenady z inteligencją, a takie trafiają do młodego pokolenia, które jest jak indyki pasione hasłami "antyklerykalizmu" i "tolerancji", wyprane już dawno ze swoich desygnatów.
Zapraszam pod: www.kontrowersje.net
deba / 79.191.173.* / 2011-10-11 16:38

Palikot skanalizuje głosy
niezadowolonych, jednocześnie otwartych w sferze
obyczajowej

Nie tylko. Wszystko w jego rękach. Nie wykluczam też i mojego poparcia w przyszlości. A nie mieszczę się w większości z wymienionych przez ciebie kategorii wyborców. Bo ani ja mlody ( poza duchem oczywiście ), ani radykalny, ani niezadowolony. Może otwarty w sferze obyczajowej. Choć podejrzewam, że jakby przeczytal to mój syn to móglby go brzuch ze smiechu rozboleć.


"antyklerykalizmu" i "tolerancji",

Ale to nie muszą być tylko hasla. W tej sferze musi się zmienić. Kościól sobie na zbyt wiele pozwala. Stal się dzisiaj swiątynia klamstwa, obludy i hipokryzji. Ale też narzędziem politycznej indoktrynacji. A doświadczają tego ludzie najslabsi. To jest dla państwa szkodliwe. Klamstwo nie może być tolerowane tym bardziej w kościele.
a takie trafiają do młodego pokolenia

Nie birzesz pod uwagę tego, że dzisiaj trudniej mlodzierzą manipulować. Mlodzierz jest coraz lepiej wyksztalcona. I mają tę przewagę nad nami, że żyją w czasach kiedy można myśleć co się chce, mówić co się chce i robić co się chce. A barierą jest tylko prawo a nie argana państwa, jak za mojej mlodości. Dlatego oni wyczuwają falszywe nuty. I wcale nie zamierzają tego z pokorą przyjmować. Na naszych oczach rodzi się nowe spoleczeństwo dla którego starsi są dziwacznymi stworami z obcej planety.
Palikot jest wybitnie zdolnym gościem i ma szanse przejść do historii jako ktoś kto rozpocząl coś ważnego, coś dla państwa dobrego. Tylko problem czy to wykorzysta. Ale jak napisalem wszystko w jego rękach albo raczej glowie. Wyobraź sobie kim może być dla mlodych taki np. Kaczyński ze swoimi fobiami, jakimś dziwnym mówiący językiem, czlowiek z poprzedniej epoki? Idzie nowe i musimy się z tym pogodzić. Zresztą zobaczysz za parę lat to co mówi dzisiaj Palikot czymś banalnym
jakie siły stoją za Palikotem

To to jest faul. Nieladny faul. Tak jak z poprzedniej epoki.
niewolnik.izaury / 194.181.128.* / 2011-10-11 17:29
Masz oczywiście prawo do swoich spostrzeżeń, jednak dyskusja pójdzie na tory ogólnego światopoglądu, walki pokoleń, a RPP nie zapracował sobie na to.
Z nie starym rozmawiasz akurat, doskonale wiem, co teraz pociąga młodzież, jest trendy, jakie stronki są najczęściej młodzi odwiedzają, zapewniam, że redtube itp. szczególnie u chłopaków, jest na porządku dziennym, tuż po facebooku, ale i to zależy od wieku, bo po drodze mamy demotywatory, kwejki, hoopaje, wrzuty, nie zapomnijmy o youtube itp, itd
Powtórzę, że nie bagatelizuje Palikota, niestety niektórzy publicyści tak zrobili zgodnie z założeniami: "nie karmy trola", jak widać, milczenie w niczym nie pomaga. Manipulować można każdym, bez względu na wykształcenie, odmienne są techniki - wystarczy zapoznać się z poglądami świetnych literatów, Tomasza Manna (młodzież by się śmiała, ale jest autorem "Śmieci w Wenecji", genialnej noweli jednak o zabarwieniu pedofilskim) i Bernarda Shawa, jak zachwalali komunizm i Stalina. Co do faulu. Do zauważenia pewnych procesów trzeba objąć postawę ostrożności nawet niewiary i spróbować logicznie ująć w całość: telewizja nie służy po to, by nauczać, lecz po to, by sprzedawać, więc sprzedaje produkt telewizji opłacalny, który nie naruszy podstaw właścicielskich i finansowych tej instytucji, lecz do tego trzeba znać właściciela i skąd płynie strumień i poparcie, tzw, zza pleców, Palikot jest produktem zapewniający spokój tych co go wypromowali, nawet Tymochowicz (pijarowiec Tymińskiego i Leppera) jest narzędziem. Jak zatkasz nos, otworzysz umysł, co ciekawe, staniesz się tolerancyjny, to przeczytaj to: http://m.nowyekran.pl/pdfs/70/nowyekran_post_27561_c785e779.pdf
Pogląd ciekawy, niekoniecznie prawdziwy, lecz wynikający z przemyśleń. Jeżeli zapali się słowo wytrych: "teoria spiskowa" i zablokuje wszelkie procesy, to oznacza, że nad tolerancją trzeba popracować.
deba / 79.191.173.* / 2011-10-11 18:09
A ja jednak będę się upieral, że czasy inne, dostęp do informacji, poziom wyksztalcenia, pluralizm w polityce itd powoduje, że to co dzisiaj nieporównywalne z czasami które mógl opisać Mann, Shaw.
Procesy demokratyczne które zaszly na świecie uniemożliwiają powtórkę z historii. Rewolucje a na ich fali totalitaryzmy rodzily się z braku demokracji. Chodzi o to żeby wszyscy ludzie mogli na równych zasadach żyć we wlasnym państwie. Czytalem tutaj komentarz w którym piszący pisze, że Palikot to w zasadzie OK ale te pedaly co z nim weszli do sejmu to już nie bardzo. Czyli w/g autora należy ich wykluczyć. Kiedyś cale grupy spoleczne byly wykluczone. Ja dzisiaj nie mam obaw o przyszlość Polski. I myślę nie jest to wynikiem zaślepienia.

telewizja nie służy po
to, by nauczać, lecz po to, by sprzedawać,

Tylko ja do tej pory na tym forum pisalem tę świętą prawdę. Ponieważ prywatna telewizja jest przedsięwzięciem czysto biznesowym więc nie mamy nawet prawa wymagać aby ta telewizja spelniala jakąś misję. I ona nie spelnia bo nie ma takich ambicji. Ona daje ludziom to co oni chcą oglądać, to co ma wysoką oglądalność, co z kolei przeklada się na wplywy z reklam. A ludzie niestety wolą oglądać taniec z gwaiazdami, a z publicystyki awantury, klótnie między politykami. I tutaj dla stacji tak samo cenny jest Palikot jak Kempa. Ona oczywiście z zupelnie innego powodu.
Jedynie TVP musi mieć misję. Ona musi dbać o wyższe potrzeby Polaków. Ale to musi być telewizja za którą wszyscy bez wyjątku bedą placić. Bogata na tyle aby realizować program na wysokim poziomie przez wybitnych dziennikarzy.
Jeżeli zapali się
słowo wytrych: "teoria spiskowa"

Wytrychem nie wszystko otworzysz. A nawet coraz mniej.
deba / 79.191.173.* / 2011-10-11 16:47

Mlodzierz jest

Oczywiście chodzilo mi o mlodzież
i to by było na tyle / 83.26.198.* / 2011-10-11 15:34

a cztery lata kiedy będzie mial
trzydziestoprocentowe poparcie

Chyba że wcześniej kupi sobie worek bokserski :-)
bubek1781 / 149.254.180.* / 2011-10-11 13:13
Palikmiot już zapowiedział, że bedzie wspierał PO, nawet nie bedzie miał kandydatów na ministrów, aleponoć ma fachowców.
"Kazdy kandydat Ruchu Palikota bedzie lepszy niz Grzegorz Schetyna", czyżby Grześ popadnie w nie łaskę kosztem nowej
koalicji?
Ponoć najmłodsi wyborcy masowo poparli Palikmiota, co sam guru określił jako pokolenie JP3. - bez komentarza.
falanga / 79.188.238.* / 2011-10-11 12:55
podobna historia była z Tymińskim, ktory o mało co nie wygrał z Wałęsą, ale to były dawne czasy !
A kto się najwięcej buntował na lustrację w latach 90 i później , środowisko GW.
bubek1781 / 149.254.180.* / 2011-10-11 12:47
była konferencja prasowa Kaczyńskiego i padło pytanie dlaczego dalej zostaje w polityce na czele Pisu, a miał w 2011 r w razie porażki wycofac sie z polityki. Ten odpowiedział miedzy innymi powołujac sie na prawice na Wegrzech, ze tez chcieli zmarginalizowac Orbana i całą prawice po przegranych wyborach i tez chcieli by ustapił, ale sie nie dał wytrwał i wygrał nastepne wybory (dlatego zrobił porównanie do Budapestu) Pozatym dopowiedział, że spotyka się z wyborcami i słyszy okrzyki "Jarosław, Polskę zbaw" i to dodaje mu sił do działania, nieco sie uśmiechnał z ironią przy tym.
Oczywiscie "niezalezne media" znow wywróciły wszystkie wypowiedzi do góry nogami, zarzucajac Kaczyńskiemu niesłowność, że nie ustąpił, oraz soczyście podkreślając wybrany cytat z cytatu. Profesjonalne dziennikarstwo w tym kraju mnie dobija.
były platfus / 83.14.248.* / 2011-10-11 12:25
S = W1 x M1 + W2 x M2 + W3 x M3 + W4 x M4 + W5 x M5

gdzie poszczególne symbole oznaczają:

S - kwota rocznej subwencji,

W1-5 - liczby głosów kolejno obliczane dla każdego wiersza poniższej tabeli, podane odrębnie w wyniku rozbicia łącznej liczby głosów ważnych oddanych w skali kraju łącznie na listy okręgowe kandydatów na posłów danej partii politycznej albo koalicji wyborczej, odpowiednio do wyznaczonego w procentach przedziału,

M1-5 - wysokość kwoty w złotych dla kolejnych wierszy poniższej tabeli:

Wiersz procent liczba głosów (W) Wysokość kwoty za jeden głos (M)

1 do 5% 5,77 złotych
2 powyżej 5% do 10% 4,61 złotych
3 powyżej 10% do 20% 4,04 złotych
4 powyżej 20% do 30 % 2,31 złote
5 powyżej 30 % 0,87 złoty

W ten sposób liczona jest wysokość rocznej subwencji, która wypłacana jest partii przez cały czas trwania kadencji Sejmu w kwartalnie rozłożonych ratach.
były platfus / 83.14.248.* / 2011-10-11 12:29
palikot dostanie łącznie ponad 31 baniek - i to jest stopa zwrotu z inwestycji...

Naprawdę nie jesteśmy aż tak genialnym narodem jak nam się czasem wydaje...
świętokrzyski / 79.162.127.* / 2011-10-11 12:12
budżet Polski jest z założenia bilansowy a nie zadaniowy, oznacza to że w każdym nowym roku budżetowym wystarczy dać tym co najgłośniej "szczekają" i narzekają, jednocześnie po cichu komuś zabrać lub podnieś podatki strasząc kryzysem, i tak co roku, byleby tylko dług nie przekroczył progu, przez taką politykę nie ma mowy o reformach i zmianach systemowych, zmiany są tylko personalne w pierwszym roku po wyborach
trąby jerycha / 79.188.238.* / 2011-10-11 12:11
29 milionów zabrała z budżetu platfiorma na swoją kampanię , najwięcej.

No widac bawią się doskonale na nasz koszt ! a dla nas za chwilę podatki pójdą w góre.

Trzeba będzie podnieść studenciakom opłaty za wynajem mieszkań i to ostro bo akademików nie przybywa jest szansa aby z nich zedrzeć na podwyżki VATU i całej reszty. to na początek.
deba / 199.67.203.* / 2011-10-11 12:06
Po dłuższym namyśle chciałem wszystkich POlaków przeprosić że głosowałem na PO. Wstyd mi za siebie i ta partie :(
em96 / 151.37.82.* / 2011-10-11 12:27
"Po dłuższym namyśle..."
- Sądzę, że za późno..., ale lepiej późno niż wcale..., a kto zwróci 300 mld, źle wykonane inwestycje, których poprawki zwiększą jeszcze te koszty + kolejne 4 lata a przede wszystkim, niekorzystne dla Polski kontrakty...
Sądzisz, że przeprosiny to zrekompensują...?
- Pokolenia będą za to płacić...
bubek1781 / 149.254.180.* / 2011-10-11 12:19
PO jeszcze można wybaczyć, ale Paligniota to nie.
deba / 79.191.173.* / 2011-10-11 13:19


PO jeszcze można wybaczyć, ale Paligniota to nie.

Wybaczyć? A co jakąś krzywdę zrobili narodowi? Ty się ciesz, że to oni przez ostatnie cztery lata rządzili.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-10-11 13:38
POsrancze - 300 mld do splaty szykuj. I nastepna kasiorke na utrzymanie 560 tys urzedasow ... Chyba, ze sam jestes urzedasem ? Mam nadzieje, ze to z kieszeni twojej albo twoich dzieciakow pojdzie. Tylko taki jeden malutki przykladzik ...
deba / 79.191.173.* / 2011-10-11 13:59


POsrancze - 300 mld do splaty szykuj.

Czekają cię kolejne ciężkie lata na przetrwanie. Powinieneś zostać objęty programem obowiązkowych szczepień razem z innymi z tego forum a którzy w wyniku wyborów doznali jakiegoś szoku i nie wznowili jeszcze swojej dzialalnośći publicystycznej. Nie lekceważ tego bo komuś zrobisz krzywdę z wścieklości albo sam rzucisz się np. pod pociąg. Przy czym pociąg to nie jest sugestia. To tylko jeden z możliwych wariantów.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-10-11 15:58
Hej POsrancze! Nie denerwuj sie - wyjasnij mi tylko kolejna rzecz. Wczoraj lekko zlotowka odbila sie od dna i POmedia wyly "cud! reakcja na wygrana PO!" Ty pewnie tez wyles i klaskales, ale mniejsza z tym ... Dzis zlotowka w dol i WIG w dol - dlaczego POmedi zamilkly nagle ...? Czy nie uwazasz, ze ktos tutaj nie traktuje cie jak idiote wmawiajac, ze wygrana partii Rycha i Zbycha wywoluje euforie na rynakch swioatowych ...?
Wierzbno / 89.74.134.* / 2011-10-11 17:11
PISdzielcu z którego szpitala piszesz ?
deba / 79.191.173.* / 2011-10-11 17:03

Wczoraj lekko zlotowka
odbila sie od dna i POmedia wyly "cud!
reakcja na wygrana PO!

To moglo tak być. Bo jednak rynki wolą zawsze jak w państwie rządzi stabilny, normalny rząd a nie prymitywni szaleńcy. A przecież taki scenariusz mógl się zrealizować gdyby was cymbalów, wyznawców prezesa bylo więcej.
Dzis
zlotowka w dol i WIG w dol - dlaczego POmedi
zamilkly nagle

Dziwnym poslugujesz się językiem Ale wyjaśnię ci, że dzisiaj gorszy nastrój na europejskich rynkach. Zresztą rynki od jakiegoś czasu z wolna odbijają wic musi być czasem korekta miejmy nadzieję na wzrostach.
wygrana partii Rycha i Zbycha wywoluje euforie
na rynakch swioatowych ...?

Jeszcze raz do ciebie apeluję. Ratuj się chlopie. Nie wiem w jakim jesteś wieku. Chyba, że już nie warto obciązać i tak obciążonej slużby zdrowia. Może jakoś dociągniesz. Może już nie zdążysz sobie zrobić krzywdy.
deba / 79.191.173.* / 2011-10-11 17:15
P.S.
WIG w dol

Nie zachowalem czujności. Nie sprawdzilem. A okazuje się że WIG w górę. Czyli jak wszystko co piszesz i to z prawdą nie ma nic wspólnego.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-10-13 12:29
Wig poszedl w dol i lekkko sie odbil. Dzis czwartek WIG w dol po raz kolejny - to co z tymi nastrojami - pewnie sie pogorszyly po rozmowei tukowatej mordy z komórkowkim ..?
disappointed / 212.51.198.* / 2011-10-11 12:00
Czy właścicielem money.pl został jakiś brukowiec, że takie gnioty redaktorzyny wypisują????
polskie sprawy / 79.188.238.* / 2011-10-11 12:13
brukowiec jest włascicielem ONETU, pomyliło ci się. A rzeczywiście prawda jest , ze elektorat PO nie przebiera w słowach i jest wychowany na wulgaryźmie członków PO, niestety.
Trudno trzeba z tym sie pogodzić, ale jest lepiej niż na ONECIE
kkannakk / 83.22.110.* / 2011-10-11 13:32
nie chcę się godzić na chamstwo i populizm,i nikt nie powinien możę to wszystko wyglądałoby innaczej nie żuca się perełprzed wieprzek
polskie sprawy / 79.188.238.* / 2011-10-11 12:00
wydaje mi sie, ze rostowski przymknie oko na jakies 43 miliardy zł.
40 już było w latach poprzednich za rządów króla tuska !
kkannakk / 83.22.110.* / 2011-10-11 13:36
to też przekręt tworzy się z matek córki by obejść podatki ,przetważa firmy lub zmienia siedziba region i znowu nici z podatków
tołdi / 199.67.203.* / 2011-10-11 12:08
chyba za rzadow Faraona Tusekhamona
kkannakk / 83.22.110.* / 2011-10-11 13:37
coś ci się rządy pomieszaly
drozdu / 83.14.227.* / 2011-10-11 11:59
Polityka w Polsce to kłamstwo, złodziejstwo i nigdy się to nie zmieni. Dumny jestem, że nie daje zarobić temu państwu pracując na czarno ;)
kkannakk / 83.22.110.* / 2011-10-11 13:40
i o czym ty mówisz człowieku, jakie pieniądze zarabiasz czy twoja pensja wynosi chociaż 15 tyś miesięcznie , są tacy kórzy mają 300 miesięcznie i podatkow nie placą
bubek1781 / 149.254.186.* / 2011-10-11 11:45
nastepna koalicja PO-Paligniot, heh Pawlaczek z PSL-em pójdą w odstawke. Zabawy Paligniota z wibratorem i świnskim ryjem przeciw Pisowi skutecznie zapewnia rozrywke na nastepne 4 lata. Nikt nie bedzie mowił o rosnącym zadłużeniu, wyzyskowi Polaków, Vacie 25% lub wiecej. kazdy kto mądry zwieje z tego kraju.
kkannakk / 83.22.110.* / 2011-10-11 13:42
niestety już wielu młodych wykształconych ludzi wyjechało z tego kraju
produktyfinansowe.vgh / 83.15.204.* / 2011-10-11 11:45
http://produktyfinansowe.vgh.pl/viewpage.php?page_id=28
antyNWO / 77.237.3.* / 2011-10-11 11:35
A demografia?

Co to za głupoty, ten jełop nie zrobi nic dokładnie tak jak przez ostatnie 4 lata, zadłużenie wzrośnie tylko do ponad 1 bln zł i na każdego polskiego idiotę będzie przypadać 30 tys zł długu, bo kto mądry będzie się stąd ewakuował.
polak2 / 84.10.25.* / 2011-10-11 11:32
Pawlak postawił Tuskowi ultimatum :wchodzimy do rzadu nie ruszamy Krusu -co ma zrobić Tusk???
falanga / 79.188.238.* / 2011-10-11 11:23
tuski musza coś wymyśleć , jakies fajerwerki aby ludzie nie zajmowali sie sytuacją gospodarczą Polski. Jakąś bombę odbezpieczą aby tuby reżimowe mogły gadać.
Wiadomo cos na PiS znajdą !
Tadeusz Kromka / 83.24.215.* / 2011-10-11 11:36
Igrzyska już są przygotowywane, teraz miesiącami, telewizja będzie się zajmować trybunałem stanu dla JK i ZB i generalnie tępić resztki faszyzmu..., jak za najgorszej komuny w roku 1946....
falanga / 79.188.238.* / 2011-10-11 11:58
może wróca do LAPTOPA ZIOBRY, to był temat na kwartał dla GW i TVN-u !
Rossi / 91.189.73.* / 2011-10-11 12:06
Nie zapomną o dorszu za 7,85 PLN.
To jedna z afer rządu PiS wykryta przez Julię.
deba / 79.191.173.* / 2011-10-11 13:16

To jedna z afer rządu PiS

To znaczy, że pamiętasz o innych. To dobrze. O tym nigdy nie wolno zapomnieć.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-10-11 13:41
Przypominj POsrancze. BO z tego co wiem to wszystkie POwskie legly w gruzach, tyle tylko ze do POmatrixa nic o tym nie dotarlo. Przypomnij ...
deba / 79.191.173.* / 2011-10-11 14:18


Przypominj POsrancze

Móglbym. Ale ja nie mam przekonania, że przekręt, lamanie prawa jest dla pisiaków aferą. Czy oni jak są zlodziejami to jest OK a nie daj Boże jak ktoś im zrobi konkurencję. W myśl zasady, że zlodziej najglośniej krzyczy lapać zlodzieja. Jak policja zamknie bandziora bo napadl i obrabowal to pisowski v-ce marszalek senatu robi awanturę, że zamknęli biedaka ze względów politycznych. I jeździ do więzienia aby przytulić nieszczęśnika do serca a inna chlopka z tego ugrupowania ręczy za niego.
Wniosek. Musisz sam ocenić co ma PIS na sumieni wedlug swojego wyczucia prawa, wrażliwości i moralności, poziomu etycznego . Pisowską masz wrażliwość, pisowską masz moralność i po pisowsku pojmowaną uczciwość i rozumienie świata więc trudno od ciebie wymagać, żebyś wiedzial co dobro a co zlo. Wy pisowska zgraja należycie do tej części ludzkości który w procesie wychowania nie wpojono zasad którymi kierują się uczciwi , porządni ludzie.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-10-11 15:29
Nie moglbys - zamiast tego poleciales tuskiem czyli bzdury, slowotok a na koncu o uczciwosci i porzadnych ludziach. Niech twoja POwska moralnosc wspomaga Sobiesiaka i Mira i chwali Pitere ... ja zostane przy swopich oszolomskich wartosciach...
grte / 80.245.182.* / 2011-10-11 12:22
Wałkowany dalej będzie "zamach terrorystyczny", który Kaczyński chciał dokonać na tusku 20 lat temu.
Brodowski / 77.252.119.* / 2011-10-11 11:20
więc po kolei, co może pogrążyć rząd Tuska
1. Money .pl ze swoimi tekstami
2. Telewizja
3. Prasa
4. Malkontenci czyli 80% polaków
więcej nie znam
flanga / 79.188.238.* / 2011-10-11 11:25
gratuluje spostrzegawczości ale sądzę, ze ukończenie zerówki to za mało aby kometować sprawy gospodarcze.

jeszcze coś poczytaj, może GW ?

Najnowsze wpisy