Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Kryzys w Grecji. Amerykańscy ekonomiści krytykują Niemcy za politykę wobec Aten

Kryzys w Grecji. Amerykańscy ekonomiści krytykują Niemcy za politykę wobec Aten

Wyświetlaj:
ggggg / 83.19.65.* / 2015-07-14 12:11
won czosnki z ameryki do siebie! umorzenie? a dlaczego? to daj mi czosnku milion dolców i po roku zapomnimy o sprawie, podły garbaty nochalu
obatel RP / 89.77.117.* / 2015-07-14 12:10
... i niech mi ktos powie, że Francja i Niemcy nie pozostają pod staŁym pręgieżem USA, a w szczególności Niemcy. No niech mi ktoś powie... ŻE NIE. Od samego poczatku byŁo wiadomym, że USA za nic na świecie, szczególnie w obecnej sytuacji geopolitycznej, nawet kosztem znacznego pogorszenia się sytuacji polityczno gospodarczej w Niemczech, Francji, czy tez caŁej, pozostającej pod wpŁywem monopolu amerykańskiego krajów Europy zachodniej.
obatel RP / 89.77.117.* / 2015-07-14 12:10
... i niech mi ktos powie, że Francja i Niemcy nie pozostają pod staŁym pręgieżem USA, a w szczególności Niemcy. No niech mi ktoś powie... ŻE NIE. Od samego poczatku byŁo wiadomym, że USA za nic na świecie, szczególnie w obecnej sytuacji geopolitycznej, nawet kosztem znacznego pogorszenia się sytuacji polityczno gospodarczej w Niemczech, Francji, czy tez caŁej, pozostającej pod wpŁywem monopolu amerykańskiego krajów Europy zachodniej.
obatel RP / 89.77.117.* / 2015-07-14 12:09
... i niech mi ktos powie, że Francja i Niemcy nie pozostają pod staŁym pręgieżem USA, a w szczególności Niemcy. No niech mi ktoś powie... ŻE NIE. Od samego poczatku byŁo wiadomym, że USA za nic na świecie, szczególnie w obecnej sytuacji geopolitycznej, nawet kosztem znacznego pogorszenia się sytuacji polityczno gospodarczej w Niemczech, Francji, czy tez caŁej, pozostającej pod wpŁywem monopolu amerykańskiego krajów Europy zachodniej.
obatel RP / 89.77.117.* / 2015-07-14 12:07
... i niech mi ktos powie, że Francja i Niemcy nie pozostają pod staŁym pręgieżem USA, a w szczególności Niemcy. No niech mi ktoś powie... ŻE NIE. Od samego poczatku byŁo wiadomym, że USA za nic na świecie, szczególnie w obecnej sytuacji geopolitycznej, nawet kosztem znacznego pogorszenia się sytuacji polityczno gospodarczej w Niemczech, Francji, czy tez caŁej, pozostającej pod wpŁywem monopolu amerykańskiego krajów Europy zachodniej.
obatel RP / 89.77.117.* / 2015-07-14 12:05
... i niech mi ktos powie, że Francja i Niemcy nie pozostają pod staŁym pręgieżem USA, a w szczególności Niemcy. No niech mi ktoś powie... ŻE NIE. Od samego poczatku byŁo wiadomym, że USA za nic na świecie, szczególnie w obecnej sytuacji geopolitycznej, nawet kosztem znacznego pogorszenia się sytuacji polityczno gospodarczej w Niemczech, Francji, czy tez caŁej, pozostającej pod wpŁywem monopolu amerykańskiego krajów Europy zachodniej.
obatel RP / 89.77.117.* / 2015-07-14 12:04
... i niech mi ktos powie, że Francja i Niemcy nie pozostają pod staŁym pręgieżem USA, a w szczególności Niemcy. No niech mi ktoś powie... ŻE NIE. Od samego poczatku byŁo wiadomym, że USA za nic na świecie, szczególnie w obecnej sytuacji geopolitycznej, nawet kosztem znacznego pogorszenia się sytuacji polityczno gospodarczej w Niemczech, Francji, czy tez caŁej, pozostającej pod wpŁywem monopolu amerykańskiego krajów Europy zachodniej.
14 pensja / 83.30.154.* / 2015-07-14 11:47
A kiedy bedzie tak żle w Polsce jak teraz jest źle w Grecji?
Tam gdzie stało ZOMO / 95.50.106.* / 2015-07-14 12:03
Marzy ci sie żeby było gorzej PiS-owski albo moskiewski trollu? Wypad z Polski to bedzie duzo lepiej!
von duppenstein / 193.0.197.* / 2015-07-14 11:44
tak nam doradzał że wszystko rozdali i rozkradli a polacy stali sie tanią siłą roboczą europy
qwerty123456132 / 83.163.65.* / 2015-07-14 11:40
Wczoraj to byl sukces Tuska-naczelnego oszusta Polski .
brzęczyszczykiewicz grzegorz / 83.9.71.* / 2015-07-14 11:36
a niby dlaczego inne państwa się mają męczyć i zaciskać pasa abys spłacać należności a te grackie darmozjady nieroby i cwaniaki maja za darmo mieć umorzone długi? to ukraina to jeszcze pikuś w poruwnaniu do grecji to co tam sie wyrabia odnośnie oszustw wyłudzania kazsy z budżetówki to normalny człowiek nie uwierzył by w takie rzeczy kasa za darmo za niespoóznienie sie do pracy za mycie rąk za wysyłanie faksów ,pozatym jest wiele fikcyjnych etatów za które ludzie biora pieniądze a faktycznie siedzą za granicą na leżaku poprostu kosmos to co sie tam wyrabia
Anna 787 / 83.13.100.* / 2015-07-14 11:29
To skandal! Niemcy dają o sobie znać w sposób najbardziej wyrafinowany i perfidny. Spójrzmy prawdzie w oczy. Niemcy tworzą swoje imperium podporządkowując wszystkich.
Anna 777 / 83.13.100.* / 2015-07-14 11:28
To skandal! Niemcy dają o sobie znać w sposób najbardziej wyrafinowany i perfidny. Spójrzmy prawdzie w oczy. Niemcy tworzą swoje imperium podporządkowując wszystkich.
lesoo / 195.128.135.* / 2015-07-14 11:28
Niemcy bronią swych interesów a na Europie nto im tyle zależy jak mnie na trzeciej nodze.Francja podobnie.To dziwne czy tego nikt nie widzi że to odbywa się kosztem całej Europy-wszystkich państw które za to zapłacą.
franek424 / 83.31.99.* / 2015-07-14 10:55
Jak widać, to za sprawą Tuska Grecja została zlikwidowana, zgodnie z planem. Taki scenariusz czeka pozostałe kraje unijne i nie ma znaczenia za jakie pieniądze. Mistrzostwo świata: odebrali Grecji cały pozostały majątek, podniosą Grekom podatki, kazali składać się pozostałym krajom na rzekomą pomoc dla nich w kwocie 5 razy większej niż ten majątek a całą kasą i sprzedażą tego majątku będzie zarządzać MFW. Pięęęękne bez jednego wystrzału, za samowolną zgodą poszkodowanych, bez zielonych ludzików, itp. Tak się robi interesy w Unii Europejskiej, kiedy Polska dorobi się takich polskich spryciarzy. Szkolenie to mamy chyba aż za dobre, głosując na Pawła Kukiza w nadchodzących wyborach mamy szansę pokazać na co nas stać, nie musimy być takimi ciemniakami jak Grecy, my też możemy być wilkami.
foxis / 195.117.11.* / 2015-07-14 11:23
A morze jednak lepiej żeby nawet z niemiecką dominacją Europa prawdziwie się zjednoczyła? Jako małe europejskie kraje, możemy być jedynie pionkami na szachownicy wielkich mocarstw. Nie raz historia pokazała, jak inne kraje decydowały o losie naszego kraju.
cynik2015 / 195.150.92.* / 2015-07-14 11:05
proszę o dane ekonomiczne bo poglądami politycznymi jeszcze nikogo nie nakarmiono z wyjątkiem polityków.

Najnowsze wpisy