Forum Forum dla firmDotacje

Kryzys w Grecji. Bankructwo już we wrześniu?

Kryzys w Grecji. Bankructwo już we wrześniu?

Money.pl / 2012-07-23 11:47
Wyświetlaj:
josef zawila / 79.239.107.* / 2012-07-23 14:05
Jesli Polska nie zacznie oszczedzac i nie dawac kredytow bez pokrycia to spotka sie z Grecja
na tym samym szczeblu. Przynajmniej w Polsce nie
trzeba przechodzic z euro na zlotowki.
Zaden Niemiec nie bedzie placil czyich dlugow bo z jakiej racji ?
Ja nie mialem nic wspolnego z II wojna swiatowa.
Jak bylem w Polsce to nie ukradlem nikomu nic...
Okradziono mnie kilkakrotnie w Polsce.
"Bismarck"
P.S. Sprawa jest powazna i niech Grecy sie zfinansuja sami - milionerzy majacy konta w Szwajcarii powinni zaplacic podatki i naprawic
patriotycznie swoj kraj...
Mateuszg1257rajeka / 77.112.161.* / 2012-07-23 23:32
Ludzie żyjący na tym poziomie-mam na myśli pracujących greków jak i osoby będące na emeryturze w tym kraju-żyją o wiele swobodniej niż polacy. Sam jestem młodym ojcem i mężem i wiem ile trzeba w polsce męczyć się by mieć na chleb. Nasze władze nie interesują się nami tak jak osoby na szczycie eurolandu. Jeśli ktoś mówi pomożemy grekom wyjść z kryzysu to stawia sobie pierwsze pytanie- ile na tym zarobie! Nawet mając tak ciężko, współczuję grekom bo tak naprawdę nikt o tych ludziach nie myśli. Nie dajcie sobie wmówić że dając miliardy grekom będzie im się żyło lepiej. Pieniądzy nie dostanie ludność tylko banki i Ci którzy bez sumienia zgarną swoje. Lepiej jechać do Grecki na wakacje(kogo stać oczywiście) i kupić kanapkę u greka a wtedy nasza pomoc będzie pożyteczna i dla nas mile odczuwalna. Mam nadzieję że wkońcu moje komentarze zostaną odczytane przez większą ilość ludzi i kiedyś razem postawimy się darmozjadom. LUDZIE WYJDŹMY NA ULICE NIE DAJMY SIĘ KRĘCIĆ W BALONA.TAKIEGO RZĄDU JAKI MAMY JUŻ DAWNO NIE POWINNO BYĆ. MŁODE MAŁŻEŃSTWA NIE MAJĄ MIESZKAŃ A LUDZIE SĄ BEZ PRACY I KTO ZA TO ODPOWIADA? ZAPYTAJMY p. tuska
eltrosto_1 / 91.233.160.* / 2012-07-23 23:27
Co Ty gadasz ?
Polska jak sam zauważyłeś nie jest w strefie euro, a co za tym idzie, jak trzeba będzie odkręci na full kurek z pieniędzmi z drukarni i będzie po sprawie. Wydoją nas i zapłacą nam.
Andrzej12345 / 62.87.168.* / 2012-07-23 13:49
Prosot rozumując, w przyszłym roku warto jechać na wakacje do Grecji, bo będzie o połowę taniej :)
wiarussss / 94.42.189.* / 2012-07-23 14:05
byc może LOS sprawi, ze twoja firma zbankrutuje, albo ty sam i przyjdzie komornik po tworze rzeczy, tez je upłynni jak najtaniej i najszybciej.
Pewny jestes że ci sie nic takiego nie przytrafi ?

a z Grecją to była przemyślana gra przez niemców. Zreszta podobnie jak z Polską;
>>>Kanclerz Niemiec Gerhard Schreder powiedział do niemieckiego Związku Wypędzonych, w Berlinie w 2000 roku: Pomorze, Prusy Wschodnie i Śląsk, Królewiec, Szczecin, Wrocław i Gdańsk są częscią naszego dziedzictwa historycznego i kulturalnego. W chwilę po tym dodał: Polska, Czechy i Węgry w niedalekiej przyszłoœci staną się członkami UE. Otworzy to dzieciom i wnukom ( niemieckich ) wypędzonych możliwość osiedlania się w miejscach, z których pochodzą ich rodzice i dziadkowie i angażowania się w tamtejsze życie polityczne i społeczne./..../ Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce, zawierzcie mojej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie landy w taki sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, Polacy, będą nam wdzięczni/..../."
pr rp / 192.193.116.* / 2012-07-23 14:55
Niewatpliwie niemcy maja najwieksze korzysci ze wspolnej waluty jaka jest euro
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-07-23 13:22
Teraz już powinni zbankrutować?
wiarussss / 94.42.189.* / 2012-07-23 12:48
to samo czeka POlske pod rządami tuska i jego ferajny,

Nasza armia to korpus ekspedycyjny aby bronic czyjegoś szmalu w Afganistanie.
m.gawka / 150.254.10.* / 2012-07-23 12:41
Społecznie do zaakceptowania w Grecji jest jedynie powrót do drachmy. Oczywiście ludzie nie zdają sobie sprawy z inflacji, która ruszy jak szalona, lecz na początku to pomoże poprawić im poczucie dumy narodowej. Gospodarka padnie na twarz. Jedynie turystyka może istnieć na poziomie połowy współczesnych cen. Grecy będa musieli konkurować z taniutkimi atrakcjami nowych członków UE i rozedrganej północnej Afryki.
Adam222 / 77.88.138.* / 2012-07-23 16:16
Niemartw się o Greków. Wprowadzą cła zaporowe na produkty unijne szczególnie niemieckie i gospodarka odżyje. Długi umorzą i wyjdą na czysto. A chciwe szwaby zapiszą sobie ogromne straty w bankach.
sisley / 213.77.28.* / 2012-07-23 12:38
Przecież Grecja jest bankrutem od dawna.To nic nowego.
Ferrari458 / 83.10.135.* / 2012-07-23 12:01
To było już wiadomo od dawna, a te półgłówki tylko pieniądze wpompowały.
Marek 1961 / 77.79.231.* / 2012-07-23 11:47
Czas by Grecja zbankrutowała. Powinno być tak, że za wczasy do Grecji Polacy będą płacić nie 4 tyś. a tylko 2. Taka jest realna wartość gospodarki Grecji.
wiarussss / 94.42.189.* / 2012-07-23 12:05
a realna wartoś gospodarki polksiej opartej o sieci supermarketów ile ?

1 bilion długu publicznego - z czego "wykształcony elektorat z dużych miast" chce go spłacać ?
320 miliardów USD długu zagranicznego - z czego "wykształcony elektorat z dużych miast" chce go spłacać ?
170 miliardów żł w polskich obligacjach w rękach swiatowych spekulantów finansowych -z czego "wykształcony elektorat z dużych miast" chce je wykupić ?

według ostatniego raportu UNICEF w POlandii zyje w biedzie 22 % dzieci !

moge cię zasypać wieloma informacjami wynikającymi z SUKCESU tuska i jego ferajny.

za czasów tuska:
katastrof CASY pod Mirosławcem - ginie cało dowództwo sił powietrznych RP
smoleńsk, gina polscy patrioci z 2 prezydentami RP na pokładzie i sztabem WP
tuk z cichockim kłamie, że karty sim telefonó generałow i prezydentów zomstały zablokowane ! przez kilkanaście godzin po zamachu sovierty logowali sie do system i wykradali zawartośc telefonów, skopiowali la[ptopy etc
gosc1001 / 82.24.148.* / 2012-07-23 14:10
Dokształćcie się wreszcie w kwestii narodowego długu i przestańcie wypisywać takie brednie bo żal mi, że polacy choć są tak inteligentni, są jednocześnie tak zacofanym narodem. Bo zamiast się uczyć to się grać chce w rpg, szukac dymu w mieście albo opić w weekend. A potem lament...
Student12 / 2012-07-23 14:15
No dobra , to teraz powiedzcie mi proszę po co była ta cała pomoć finansowa, skoro od początku było wiadomo ze Grecja i tak sobie nie poradzi? Czy to czasem nie było tylko i wyłącznie udana rozgrywka Berlina?
gosc1001 / 82.24.148.* / 2012-07-23 15:25
Była. Nie tylko Berlina ale całej rodziny R. Wielka sciema, która i tak prowadzi świat do bankructwa ale Grecja przed dotacją posiadała jeszcze pewną wartość przeliczalną na jakieś tam walory, czy to obligacje, czy walutę dowolnego kraju. I na pewno nie była wtedy chętna do wyprzedania się. Chwilowy zastrzyk spowodował euforię i górkę ale naprawdę płaską na wykresie indeksu greckiego. Kiedy "plan", który i tak był skazany na niepowodzenie nie wypalił, morale greków się załamują a niemcy wykupią ją za bezcen zaczynając od wysp. To oswaja umysły mieszkańców i pozwala powoli zwiększać pozycję. Czy tak naprawdę to niemcy jako państwo kreują tą sytuację czy wracamy do rodziny R. - oceńcie sami. Podobnie sytuacja miała się w PL z supermarketami. Najpierw była wielka podnieta niewielkimi, potem uderzyli w budowlankę aż w końcu przejęcty został rynek handlu. A ludzie patrzyli na to przez pryzmat kiepskiej pracy niż wysysania pieniędzy (czytaj krwi) z naszego kraju, które rzeką wypływały przez ostatnie lata. Rząd też swoje nabroił ale jeśli trzymać się narodowego długu to jest to twór sztuczny, niespłacalny i prowadzący do bankructwa państwa. Więc pomoc Grecji miała na celu zmniejszenie jej wartości w celu odkupienia jej za bezcen. Ktoś nie łapie? Trudno.
pr rp / 199.67.203.* / 2012-07-23 16:11
plus za dobre przemyslenia
Mateuszgra / 77.112.161.* / 2012-07-23 23:27
Ludzie żyjący na tym poziomie-mam na myśli pracujących greków jak i osoby będące na emeryturze w tym kraju-żyją o wiele swobodniej niż polacy. Sam jestem młodym ojcem i mężem i wiem ile trzeba w polsce męczyć się by mieć na chleb. Nasze władze nie interesują się nami tak jak osoby na szczycie eurolandu. Jeśli ktoś mówi pomożemy grekom wyjść z kryzysu to stawia sobie pierwsze pytanie- ile na tym zarobie! Nawet mając tak ciężko, współczuję grekom bo tak naprawdę nikt o tych ludziach nie myśli. Nie dajcie sobie wmówić że dając miliardy grekom będzie im się żyło lepiej. Pieniądzy nie dostanie ludność tylko banki i Ci którzy bez sumienia zgarną swoje. Lepiej jechać do Grecki na wakacje(kogo stać oczywiście) i kupić kanapkę u greka a wtedy nasza pomoc będzie pożyteczna i dla nas mile odczuwalna. Mam nadzieję że wkońcu moje komentarze zostaną odczytane przez większą ilość ludzi i kiedyś razem postawimy się darmozjadom. LUDZIE WYJDŹMY NA ULICE NIE DAJMY SIĘ KRĘCIĆ W BALONA.TAKIEGO RZĄDU JAKI MAMY JUŻ DAWNO NIE POWINNO BYĆ. MŁODE MAŁŻEŃSTWA NIE MAJĄ MIESZKAŃ A LUDZIE SĄ BEZ PRACY I KTO ZA TO ODPOWIADA? ZAPYTAJMY p. tuska
Stasiek47 / 87.207.177.* / 2012-07-23 12:40
No i co z tego? Polacy, nic się nie stało!
KOKOS125448 / 195.20.110.* / 2012-07-23 12:14
ALE TY MASZ Z GAREM

Najnowsze wpisy