Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Kryzys w Grecji. Giełda w Atenach ma być otwarta w poniedziałek

Kryzys w Grecji. Giełda w Atenach ma być otwarta w poniedziałek

Wyświetlaj:
mmm... / 5.203.166.* / 2015-08-01 17:54
Ale sytuacja w Grecji nie przypomina kryzysu. Wszyscy sobie dobrze żyją, siedzą w kafejkach, życie toczy się leniwie. Tylko płacić to raczej w gotówce i tyle. To co piszą i mówią w telewizji to kłamstwo - tu jest normalnie. Może w polityce i biznesie jakiś kryzys - tutaj wszyscy odpoczywają... Tylko gorąco strasznie...
Olinta maluczka / 95.49.209.* / 2015-07-31 20:53
jakoś Grecja zanim weszła do Unii dobrze sobie radziła i wszyscy byli szczęśliwi a po wejściu do Unii BIEDA się zrobiła !!! wszyscy maluczcy mają oszczędzać dla mnie to co najmniej dziwne !! inne kraje tez po wejściu słabo się rozwijają więc na czyje polecenie ta Unia tak działa i dla kogo ? Polacy też są jeszcze większymi niewolnikami niż przed wejściem do Unii więc kto tam rządzi i w czyim interesie tak się robi ??? Multi Kulti też jest po to by niszczyć tych na dole . A ci na górze się nagradzają nie wiadomo za co w brukselce
Krystyna 274 / 31.61.138.* / 2015-08-01 00:20
byłam w Grecji Kilka razy, 1raz w 1980r. ostatnio przed 6 laty, Nigdy nie widziałam tam dobrobytu, Biedy bardzo dużo, Jak weszli do unii zaczeli żyć ponad stan, na koszt innych. Kto to widział aby wypłacać urzędnikowi 420 euro za mycie rąk, 4 tygodnie emeryt spędza w luksusowym hotelu za darmo, zapewne dużo innych podobnych niedopuszczalnych wydatków z budżetu doprowadziło Grecje do ruiny. A nie przystąpienie do Unii.

Najnowsze wpisy