Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kryzys w Grecji przekształci się w Eurogeddon? Im gorzej w Europie, tym lepiej dla prof. Rybińskiego

Kryzys w Grecji przekształci się w Eurogeddon? Im gorzej w Europie, tym lepiej dla prof. Rybińskiego

Wyświetlaj:
też ekonomista / 178.16.124.* / 2015-07-12 10:24
Panie "Money", ja wiem, że polski naród to ciemny lud i kupi wszystko, bajki przede wszystkim ale bez przesady... pan rybiński to taki specjalista jak zuber, chcesz zarobić? rób dokładnie ODWROTNIE!!! czy to nie tan rybiński co przewidywał 3 lata temu, nie dzisiaj a 3 lata temu upadek euro, złoto po 3.000 $ za uncję i dolara po 5zł???!!! Tak!!! to ten "specjalista"!!! Póki co euro jeszcze nie upadło, złoto jest po 1.200 $ a dolar po niecałe 4 zł. Nie wiem kto mu dał profesurę ale z niego taki ekonomista jak ze mnie muzyk... zapewniam was, nie chcielibyście słuchać jak śpiewam :)
echtam123 / 188.146.74.* / 2015-07-12 09:24
Napiszę to jeszcze raz.Rybiński stał się wrogiem PO jak poparł propozycje PO.Ale Kopacz i Mucha ze wszystkim dadzą radę:-)Szczególnie Mucha...........śmiech.
Frankis / 83.238.94.* / 2015-07-12 09:11
"Kto mu uwierzył w miesiąc zarobił 16 procent".
Tak, tylko, że wcześniej stracił 60 % swojego kapitału.
Ja Dziękuję za takie "zyski".
andre44588 / 46.76.84.* / 2015-07-12 08:04
gram tez na spadki króciłem axa w momncie gdy euro doszło do 1do 1 z dolarem dok1,04 i zabrałem najpierw na euro z 1,39 a teraz na 10800 z daxa 1600 pkt z 3 lotów--takze na spadkach tez mazna tłuc tylko trzevba realizowac zyski i teraz kupowac złoto a rope jak bedzie jeszcze raz 48 i tyle oczekac na daxa znowu na dji i us500 tu pekny boczny z rok tak moze być
kolo859 / 89.109.113.* / 2015-07-12 08:00
Rybiński stwierdził że obecna ekipa PO i PSL doprowadzi do kryzysu w Grecji i już na szybko artykuł krytyczny wobec profesora.
antyjełop / 89.230.81.* / 2015-07-13 10:55
Jest krytyczny bo to co bredzi się kompletnie nie trzyma kupy - porównuje działania PO do tych w Grecji gdy są one dokładnie odwrotne , za to przemilcza , że to jego pisowscy mocodawcy chcą robić to co się robi od lat w Grecji czyli rozdawać na prawo i lewo nawet to czego nie mają. Niech sadzi swoje "mondrości" w tym Kazachstanie , gdzie zapijaczona ruska hołota łyknie wszystko niemal tak samo jak pisowski lud ciemny w naszym kraju
cafar / 217.96.37.* / 2015-07-12 06:49
Brak jednej adnotacji: artykul sponsorowany. Panie Ratajczak, wie pan op tym, że to jest karalne ?
poddatnik / 77.254.140.* / 2015-07-12 06:48
Grecja ma ok. biliona zł kredytu, Polska ma ok. 4 bilionów zł kredytu (wg. rządu ok. 1 bilion). Polska sie kręci póki się zapożycza ale pożycza juz nawet na odsetki.Woda na niemiecki i rosyjski młyn ,po/psl też święci sukces wszak to ich polityka niszczenia Polski okazała się tak"skuteczna"
szwaGIEREK / 50.92.96.* / 2015-07-12 01:10
prof. Rybinski to madry gosc, ale jest tutaj motyw polityczny jesli chodzi o UE i jej rozpad. Przewiduja katastrofe Grecji Lizbonie i Rzymowi. Z punktu widzenia ekonomocznego to moze nastapic, z punktu politycznego raczej ani Grecja ani w przyszlosci Portugalia czy Wlochy z UE nie wyleca. Gdyby nie problem z Lehman bankiem w USA prawdopodobnie istniala by juz Unia Amer. Pln. (USA, Kanada i Meksyk) Waluta jest juz dawno gotowa (patrz "amero" na Google)
Dla naiwnych / 164.127.23.* / 2015-07-11 23:29
Tak mała dygresja...dla właściciela funduszu pieniądze się ZAWSZE znajdą...pobiera/zdziera miesięczną opłatę niezależnie czy rośnie czy spada...jak rośnie to jeszcze więcej :-)
Dla niewtajemniczonych...to jest reklama funduszu ;-)
Barty / 83.31.247.* / 2015-07-11 23:07
Raczej Ha, Ha - expert z polski?? - a raczej z regionu ktory notorycznie historycznie generuje mitomanow jasnowidzow i zwyczajnych naciagaczy-spekulantow. Powiem tyle: od 10 lat zajmuje sie budowa innowacyjnych produktow inwestycyjnych dla prywatnych bankow , hnwi, funduszy emerytalnych np. ze skandynawii i szwajcarii - ale pierwsze slysze ze mozna byc expertem bez dostepu do ogromnej ilosci danych fundamentalnych - a maja ja tylko organizacjje takie jak Reuters, Bloomberg, Google, agencje ratingowe jak S&P. Sa to dane mega drogie i aby tylko lizac temat danej branzy w regione za surowe dane trzeba placic w dziesiatkach mil. usd. rocznie. W regionie europy wschodniej nie ma ani jednego klienta (powtarzam ani jednego ) ktory mialby kontrakt i dostep do takich danych. Dzialy inwestycujne najwiekszych bankow dzialajacych na terenie naszego kraju nie maja interesu w pompowaniu takich srodkow bo rynek jest zbyt plytki. Mowiac krotko nie ma inwestorow ktorzy w produkt mogliby wsadzic na start 100-200 mil USD a to standard na zachodzie europy o stanach nie wspominajac. Kto zna temat ten wie ze rozmowe z bankiem inwestycyjnym o starcie np funduszu czy certyfikatu rozpoczyna sie od 100mil USD. Tak wiec pan Rybinski probuje chyba tylko wykorzystac swoj tytul do tego aby kilku naiwnych powiekszylo mu emeryture.
Inwestor129 / 88.156.139.* / 2015-07-11 23:03
A ja powaznie analizuję słowa Rybińskiego i BARDZO DOBRZE na tym wychodzę. POzdrawiam frajerów co słuchają niedouczonych ekonomistów z PO.
też ekonomista / 178.16.124.* / 2015-07-12 10:31
no popatrz, ale się zgadzamy; ja TEŻ analizuję co mówi "ekonomista" rybiński... i robię dokładnie ODWROTNIE i dobrze na tym wychodzę!
asss24454 / 83.24.201.* / 2015-07-11 22:58
a za 2 miesiace sie okaże że to bedzie 2000 % przebitki, gratulujemy profesorowi z Koziej Wólki
As176677 / 89.66.242.* / 2015-07-11 22:31
Ten facet od kilku lat gada głupstwa.
Raz trafił i wielki wizjoner, ekspert...
azazel999 / 46.215.127.* / 2015-07-11 21:58
Rybiński ekspert? Ha ha ha ha ha ha. Widać po wynikach funduszu
pongo / 31.61.140.* / 2015-07-11 21:43
Jeśli ktoś przygląda się od lat wydarzeniom z dziedziny ekonomii, gospodarki to nie musi być profesorem, żeby wiedzieć kiedy da o sobie znać "nadmuchany balonik" ... rządy pożyczaja od banków - emitują obligacje x letnie , rządy nie wiedzą jak zrobić lub nie chcą aby wyjśc na prostą (restrukturyzacja vs. deficyt i dług publiczny) dalsze rozdawnictwo , rozrost biurokracji w mysl zasad Parkinsona, wzrost subsydiowanych wyborcow (Grecja emeryturki w wieku 35-40 lat i przywileje socjalne, grupy uprzywilejowane patrz Polska... emeryturki podobnie) ... urabiają opinię publiczna w sponsorowanych mediach i opłacanych troli i hejterow w necie ... banki zacierają ręce i finlanie jest upadek firmy : Grecja - i można udawać Greka! wtedy banki mają problem głównie niemieckie i francuskie, mogą też być Węgry jak kilka lat temu - i tu najprawdopodobniej pojawi się podobny scenariusz w Polsce za kilka Went , albo jak Banda Czworga w Chinach lata 70 te... kto pamięta bandy czworga los etc.
Podobnie jest z firmą albo budzetem domowym ... można w n pożyczać od banków ?

Co do funduszy, nalezy pamietac że to gra i najwiecej zgarnia zazwyczaj ten co obsluguje fundusz... kredyt w walucie to tez gra ... taka gra ze Rysio manager, finansista, doradca uwierzył Złotoustemu Donuncjuszowi Angeli i zagrał :)

Najnowsze wpisy