Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kryzys w Hiszpanii. Premier tłumaczy się z afery finansowej

Kryzys w Hiszpanii. Premier tłumaczy się z afery finansowej

Wyświetlaj:
w. / 79.191.0.* / 2013-08-01 12:57
oczywiście nie jest prawdą że Europą rządzą bracia masoni.
ajhbergen / 2013-08-01 12:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Rajoy i inne szychy z PP, a przedtem b. premier Aznar byli oplacani z tajnego funduszu, ktorym zarzadzal w ostatnim okresie Barcenas. Fundusz pochodzil od nielegalnych czesto datkow od przemyslowcow i bankierow. Politycy z PP nie placili podatkow, a forse dostawali w kopertach (kopertowy = sobresueldos). Teraz Barcenas zaczal ich sypac, zeby sie wszystko na nim nie skrupilo, wiec Rajoy zrobil z niego zlodzieja. Nieprawdopodobne bagno ten PP, a takze rodzina krolewska, Urdangarin i infantka, ktorzy za posrednictwem pewnej firmy, stworzonej tylko do tego celu, kradli fundusze publiczne z Balearow.
457 / 88.199.162.* / 2013-08-01 12:14

Pomyliłem się, obdarzając zaufaniem kogoś, kto na to nie zasługuje - ocenił, odnosząc się do byłego skarbnika jego centroprawicowej Partii Ludowej (PP).

Strasznie śmierdzące gówno ale przykleiło się nie do mojej podeszwy (co z tego że to ja nasrałem) - jakie to typowe nie tylko dla Polski.
Teraz już wiem skąd takie oburzenie w Europie na uwięzienie Julii Tymoszeko za jej przekręty - chcą żeby Ukraina dorównała "europejskim standardom" gdzie ludzi na pewnym poziomie (finansowym) stawia się poza wszelkim podejrzeniem.

Najnowsze wpisy