Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kryzys w Rosji. PKB wyraźnie w dół, jest gorzej niż prognozował Kreml

Kryzys w Rosji. PKB wyraźnie w dół, jest gorzej niż prognozował Kreml

Wyświetlaj:
Polak183 / 82.177.66.* / 2015-02-01 17:53
Z czym wy ruskie na Ameryke idziecie z klapkom na muchy?Ameryka was w godzine zmiecie
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-02-01 17:34
A nam prognozowano dobrobyt. dziesiątki dobrze opłaconych "ekspertów" wmawiały polakom jakie to szczęście wiekuiste ich dosięgnie jak pozbędą się wszystkiego co zbudowała komuna- przemysłu, przywilejów socjalnych i praw pracowniczych. bo wszystko co czerwone to bee. ani dobrobytu, ani praw ani praworządności i sprawiedliwości nie mamy. od 25 lat mamy za to ponad 4000 samobójstw rocznie, w większości spowodowanych biedą i upokorzeniem. takiego wyniku to komuna przez 50 lat nie była w stanie osiągnąć.
Leszek503 / 83.20.175.* / 2015-02-01 22:22
Komuna za to wymordowała wielu wybitnych, mądrych polaków zostawiając niestety w spokoju takich idiotów jak ty.Komuna sprzedawała za bezcen węgiel .stal,mięso wielkiemu bratu dostając w zamian na utrzymanie sowiecką armię.
oczy / 91.114.251.* / 2015-02-01 19:18
Ja na szczescie na tyle dobrze pamietam ten przemysl, te przywileje i te prawa, by wiedziec, ze beznadziejnie klamiesz. Przemysl juz kolo roku 80-go byl ruina, a przywileje socjalne i pracownicze trzeba bylo sobie na talerzu polozyc lub sie w nie ubrac, bo w sklepach nic nie bylo. Jak Czesi zapragneli jednego z najprostrzych przywilejow, to nasze wojska razem z "zaprzyjaznionymi" im koniec praskiej wiosny urzadzily. Mniej propagandy, a wiecej faktow z tamtych lat, jesli laska.
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-02-02 03:21
W ruinie to jest twoja znajomość języka polskiego. najprostszych- się pisze. pisz poprawnie, jeśli potrafisz.
trtrtrtr / 88.199.162.* / 2015-02-05 08:22
Ty się pewnie polskiego uczyłeś na Uniwersytecie im. P. Lumumby w Moskwie co ?
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-02-01 19:56
To jak ty biedaku przeżyłeś, jeśli niczego w sklepach nie było. myślę że to z tej biedy pamięć ci szwankuje. pozwolę sobie przypomnieć ci, że w ciągu 50 lat pod tą morderczą czerwoną okupacją zbudowaliśmy szkoły, szpitale, drogi, fabryki i miasta i przybyło nas około 15 milionów. przez 25 lat wolności i demokracji uciekło z tego obiecanego raju 5 milionów ludzi, mamy 3 miliony bezrobotnych, zlikwidowano szkoły, ubyło miejsc w szpitalach. zlikwidowano przemysł i zniszczono kolej. co ciekawe nie zrobili tego czerwoni okupanci tylko MY- POLACY. Polacy kupieni przez obce koncerny, obce firmy, wszelkiej maści łapówkarze i złodzieje za wszystkich opcji politycznych. kradli i brali łapówki równo- czerwona hołota i prawicowe bydło.
mar707 / 87.207.33.* / 2015-02-01 22:48
" pozwolę sobie przypomnieć ci, że w ciągu 50 lat pod tą morderczą czerwoną okupacją zbudowaliśmy szkoły, szpitale, drogi, fabryki i miasta i przybyło nas około 15 milionów"
...bo zanim nie było komuny nic się nie budowało, nie przybywało Polaków. Były na tej ziemi szałasy... Dzięki Bogu przyszły komuchy i w końcu coś tu powstało! Jasny gwint, kto tęski na komuną może wyprowadzić się do Rosji. Tu jest niepotrzebny.
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-02-02 03:52
oczywiście że budowano- czworaki dla służby, ziemianki dla chłopów no i pałace dla bogaczy. wojna zabrała ponad 6 milionów polaków a 90% przemysłu legło w gruzach, choć polska była krajem typowo rolniczym. przed wojną w całej Polsce było mniej przemysłu niż w województwie warszawskim za komuny. w ciągu 50 lat panowania straszliwej komuny powstał przemysł a liczba polaków zwiększyła się o prawie 15 milionów. od 25 lat budżet państwa opiera się w dużej mierze na prywatyzacji- czyli sprzedaży majątku wypracowanego przez naród pod wodzą tej okropnej komuny.
Stefan Karwowski / 83.21.19.* / 2015-02-01 23:28
Najeźdźcy tacy jak Alekasnder Wielki, Napoleon i podobni też budowali i uchwalali prawo.
W zamian zdobywali więcej.
Dlaczego jak tak bardzo dobrze szło to tylko na półkach był ocet?
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-02-02 04:01
przypomnij co takiego wybudował Napoleon na terenie polski. dlaczego rodziło się tyle dzieci jeśli na półkach był tylko ocet? czyżby matki karmiły niemowlaków octem? ciebie karmiono octem? bo mnie nie.
wjarus / 217.153.90.* / 2015-02-02 21:51
Wkurzacie mnie jak piszecie Polacy, Polska z małej litery. Tak mogą pogadać tylko agitatorzy-prowokatorzy...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dante1222 / 83.25.28.* / 2015-02-02 10:15
a tak na marginesie nikt nie pisał w kontekście pustych półek o occie więc nie interpretuj czegoś kto nikt nie pisał swoimi chorymi wymysłami
dante1222 / 83.25.28.* / 2015-02-02 10:11
filutek a za czasów napoleona był już ocet ????? zapędzasz się w swojej głupocie he he
Znawca Napooleona / 194.0.236.* / 2015-02-02 09:52
Napoleon zainicjował budowę wielu budonków - z czysto militarnych (potrzeba chwili) zarządził m.in. kompletną przebudowę zabudowy warszawskiej Pragi (przedmoście Warszawy od wschodu) oraz zlecił budowę Twierdzy Modlin która stoi do dzisiaj.
dante1222 / 83.25.28.* / 2015-02-01 22:41
filutek a ja pozwolę sobie tobie przypomnieć że szkoły szpitale i inne p******* zostały zbudowane z pożyczki zaciągniętej przez gierka w usa a nie u czerwonej chołoty którą tak bronisz więc jak już wylatujesz z faktami to się ich trzymaj stwierdzenie jak ktoś przeżył gdy były puste sklepy jest idiotyczne z twojej strony po głupi papier toaletowy stało się jak za telewizorem a nasz węgiel szedł do ruskich wagonami nie dość że w niczym nam nie pomogli to jeszcze kradli co się da co do dalszej części twojej wypowiedzi hm masz rację tylko że nie ma to nic wspólnego z ruskami ani z artykułem pod którym się wypowiadasz również przyrost naturalny za komuny nie jest zasługą ruskich co do 5 milionów ludzi co uciekło jak komuś nie chce się pracować to ucieka za granicę owszem ciężko jest z pracą ale nie jest tak że jej nie ma co do zarobków każdy by chciał ze 2 koła na rękę ale wtedy znalazło by się mnóstwo takich mądrali jak ty którzy płakali by że to na życie nie wystarcza ja znam mnóstwo ludzi którzy na co dzień udowadniają że można wyżyć za średnią krajową choć wiadomo że to mało
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-02-02 04:42
idiotycznym to jest stwierdzenie że niczego na półkach nie było albo że był tylko ocet. w czasie wojny uległo zniszczeniu 90% przemysłu. zostało 10% z niczego bo polska była krajem typowo rolniczym. w województwie warszawskim było więcej przemysłu za komuny niż przed wojną w całej Polsce. od 25 lat budżet państwa opiera się w dużej mierze na prywatyzacji- czyli sprzedaży majątku wypracowanego przez naród pod wodzą tej straszliwej komuny. więc albo ruskie słabo kradli albo myśmy szybko budowali. pożyczki zaciągnięte przez Gierka wykorzystano we właściwym celu. już zostały spłacone. ciekawe na co przeznaczane są dziś pożyczane pieniądze i czy kiedykolwiek będziemy w stanie je spłacić. nie wspominałem że przyrost naturalny zawdzięczamy ruskim. przyrost zależy od poczucia bezpieczeństwa socjalnego. wtedy ludzie byli pewni jutra, mieli pracę i mogli zapewnić swoim dzieciom spokojną przyszłość, dlatego chcieli mieć dzieci. oczywiście że można żyć za średnią krajową, że można mieszkać pod mostem, tylko w imię czego- dla idei? dlatego wielu ludzi zdecydowało się wyjechać z kraju właśnie po to, aby zapewnić sobie i swoim dzieciom bezpieczeństwo i przyszłość. za granicą za darmo pieniędzy nie dają ale każdy kto pracuje żyje bez problemów. ja nigdzie nie napisałem że mi źle.
dante1222 / 83.25.28.* / 2015-02-02 10:09
filutek określenie niczego w sklepach nie było jest określeniem potocznym jak można było się spodziewać nie zrozumiałeś może przejdz się po sklepach a potem obejrzyj kroniki filmowe były kręcone za komuny więc są dla cienie wiarygodne może wtedy zrozumiesz co znaczy określenie puste półki sklepowe choć wątpię byś dał radę i nie odbiegaj od tematu pisałeś o przyroście naturalnym jakby to była zasługa ruskich teraz już dałeś sobie spokój i wychodzisz z kolejnymi rewelacjami tak dług gierka spłacony ale całkiem nie dawno dopiero więc co to zmienia widać że lubisz czytać kwestia z jakich zródeł a sam nie masz pojęcia o czym piszesz ruski słabo kradli a widziałeś na własne oczy co i ile ruski wywozili do siebie od nas ???????wątpię a ja widziałem co miesiąc kilkanaście taborów węgla lub wieprzowiny która musiała być u nas na kartki, kartki to był twór komuny nigdy wcześniej ani potem tego nie było ale widać że jesteś nie refolmowalny i napiszesz znowu coś nie na temat co by nie napisać masz na to gotową odpowiedz prawda ?????to pewnie nie ruski w katyniu zabili naszych oficerów tylko zielone ludziki bo na wszystko masz swoją odpowiedz
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-02-02 13:02
kronik nie muszę oglądać bo mam ponad 60 lat i doskonale pamiętam jak było, jak się wtedy żyło. pamiętam te rzekomo puste półki, zastanów się czy ponad 30 milionowy naród jadł musztardę, popijał octem i "produkował" dzieci żeby karmić je musztardą i octem? te podobno kilometrowe kolejki po papier też pamiętam. przypisujesz mi teksty których nie napisałem. postaraj się odróżnić moją odpowiedź na czyjąś kwestię od samej kwestii. zbrodnia katyńska jest bezdyskusyjna ale "zielone ludziki" są tak pewne jak broń masowej zagłady w Iraku. tych pociągów którymi wyjeżdżały ukradzione dobra do ruskich to nawet kolejarze nie widzieli.
dante1222 / 83.25.31.* / 2015-02-02 17:21
jak masz ponad 60 lat to czemu przeczysz temu co sam widziałeś i przeżyłeś ????? czyżbyś był zagorzałym komunistą który pomagał ruskim rozkradać naszą gospodarkę ????? i czytaj ze zrozumieniem o kolejkach to ja pisałem a nie twierdziłem że ty pisałeś i nie zmieniaj treści moich wypowiedzi bo pisałem o kolejkach nie kilometrowych kolejkach masz głupi nawyk dodawania czegoś od siebie ciekawe czemu ????akurat pracowałem na kolei więc kolejarze widzieli zaczynasz zmyślać, co nie przystoi w twoim wieku rozumiem że kronik nie oglądasz bo według tego co piszesz wygląda na to że kroniki kłamią jak to jest że ja pamiętam to co było nagrywane bo tak było a ty żyłeś również wtedy i ewidentnie masz amnezję w tym temacie a może masz pamięć wybiórczą i chcesz pamiętać tylko to co ci pasuje ????zielone ludziki potwierdził sam putin sugerujesz że wódz kraju którego ustrój tak bronisz kłamie ????? oj nie ładnie filutek, do czego właściwie dążysz bo z artykułu o upadającej rosji zrobiłeś polemikę na temat wychwalania komuny co jedno z drugim nie ma nic wspólnego
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-02-02 22:35
przypomnę moje słowa-- A nam prognozowano dobrobyt. dziesiątki dobrze opłaconych "ekspertów" wmawiały polakom jakie to szczęście wiekuiste ich dosięgnie jak pozbędą się wszystkiego co zbudowała komuna- przemysłu, przywilejów socjalnych i praw pracowniczych. bo wszystko co czerwone to bee. ani dobrobytu, ani praw ani praworządności i sprawiedliwości nie mamy. od 25 lat mamy za to ponad 4000 samobójstw rocznie, w większości spowodowanych biedą i upokorzeniem. takiego wyniku to komuna przez 50 lat nie była w stanie osiągnąć. w którym miejscu chwalę komunę? czy kłamię pisząc że powstały nowe fabryki, nowe miejscowości, nowe szpitale i drogi? w komunie w żadnym roku tylu ludzi nie odebrało sobie życia, a teraz każdego roku ponad 4 tys ludzi rezygnuje z pobytu na tym świecie, zabijając się własnoręcznie. któryś z braci Marx pytał drugiego- wierzysz mi czy swoim oczom, wprawiając tego drugiego w zakłopotanie. otóż, ja wierzę swoim oczom i swojej pamięci. nie wierzę tym, którzy z powodu zawiedzionych nadziei opisują świat który nie istniał, świat który zaistniał w ich głowach dopiero teraz, żeby mogli na własne potrzeby, usprawiedliwić nieprawości dnia dzisiejszego.
dante1222 / 83.25.31.* / 2015-02-03 05:38
a chociażby w tym że udajesz że czegoś nie wiesz lub nie widziałeś chwalisz komunę teraz rozumiesz ???? czy klarować to jak dziecku stajesz się przewidywalny zacytowałeś to co pisałeś sprytnie omijając co ważniejsze kawałki oraz to co dodałeś od siebie czyż negowanie pustych półek sklepowych o czym wiedzą wszyscy a tylko ty zaprzeczasz nie jest swoistym bronieniem tamtego ustroju ????a czemu nie zacytowałeś jak komuś napisałeś niby jak żyliśmy skoro niby sam ocet był w sklepach próbujesz być cwany ale ci to nie wychodzi szczerze wątpię byś miał ponad 60 lat za dużo wywodów robisz za bardzo kombinujesz nie kłamiesz pisząc że powstało to co powstało ale nie jest to zasługa ani ruskich ani komuny długi mieliśmy teraz jak i wtedy nie zmienia to kontekstu artykułu który jest o upadku rosji a nie czasów gdy doili nasz kraj ze wszystkiego gdzie niby ty żyłeś a zachowujesz się jak w czeskim filmie nic nie widziałem nic nie słyszałem masz prawo wierzyć swojej pamięci ale powinno cie zastanowić że tylko ty pamiętasz to w taki sposób na ile więc jesteś wiarygodny ????dlaczego nie znalazła się ani 1 osoba która pamięta to tak jak ty czyżbyś żył w innej Polsce niż ja i inni ????? udowodniłeś tylko to że miałem rację pamiętasz to co chcesz pamiętać bez niewygodnych faktów ale mimo tego szacunek za inteligencję
ateista / 93.154.153.* / 2015-02-02 05:34
Obecne pożyczki pożytkowane są na spadek który został nam po komunie tj. państwowa darmowa służba zdrowia, szkolnictwo, system emerytalny, świadczenia socjalne i wszelkiego rodzaju przywileje np. emerytalne., dodatkowo bardzo dużo idzie na biurokrację ale to akurat wymyślili "demokraci" po 89. Jeśli w komunie było tak wspaniale i tak dużo było superowego przemysłu to w 1990 zanim jeszcze te wspaniałe firmy nie zostały sprywatyzowane powinno być w Polsce super. Podaj mi nazwy dwóch krajów w Europie w których nie było komuny i w 1990 było gorzej niż w Polsce. Nasze problemy mają źródło w państwie socjalnym gdzie pracownik płaci gigantyczne podatki a państwo w ramach solidarności i dbania o bezpieczeństwo socjalne daje pieniądze z podatków żulowi co codziennie chleje spiryt na murku a jak żul się po pijaku wywali i złamie rękę to podatnik zapłaci również za leczenie żula. Myślę że jeśli nie odejdziemy od państwa opiekuńczego to Polska wkrótce podzieli los Grecji, Europę zachodnią czeka taka sama katastrofa jaka wkrótce spotka Polskę jeśli nic się nie zmieni z tym że oni są bogaci i ta katastrofa będzie opóźniona o kilka lat względem Polski. Przetrwają tylko państwa liberalne jak np. Chiny i USA, reszta padnie ekonomicznie albo zarżną nas islamiści którzy namnażają się jak króliki właśnie z powodu socjalu.
slawekqs / 31.178.21.* / 2015-02-01 21:04
Niestety to prawda ...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
vivache / 94.254.129.* / 2015-02-01 20:45
Ale najważniejsze, że Polacy to zrobili z własnej woli, ponieważ wolni, nieskrępowani sprzedawali na potęgę wszystko co się dało, kradli, oszukiwali, robili przekręty. Najważniejsze jednak, że robiliśmy to jako wolny naród. Jak byliśmy trzymani za tzw. "mordę" to jednak dało się sporo wybudować. A teraz to co? Podajcie jakiś spektakularny sukces albo Państwa albo prywatnego polskiego kapitału w zbudowaniu czegoś. Tylko proszę nie podawajcie dróg, ponieważ drogi nie dają realnego dochodu. Zakup pendolino też nie jest spektakularnym sukcesem. Sukcesem byłoby, gdybyśmy sami zbudowali ten pociąg.
kawior1990 / 193.30.160.* / 2015-02-02 11:55
Tylko głupek leczy sobie zęby sam. Normalny człowiek idzie do specjalisty. Samodzielne leczenie jest tańsze i daje bardziej spektakularne efekty. Ale w dłuższej perspektywie jest wyjątkowo nieskuteczne. Po wielu latach takiego leczenia niejednokrotnie nawet najlepszy dentysta nie jest w stanie pomóc. To tyle w kwestii O Komuny Wielkiej. Przez ten ustrój dzieci nie miały normalnych zabawek, rodzice samochodów, już nie wspomnę o jedzeniu i jeszcze każdy miał się z tego cieszyć. Generalnie gardzę oceną poglądów, ale gdybyś mi to powiedział na ulicy to byś chyba dostał w pysk.
dante1222 / 83.25.28.* / 2015-02-01 22:44
jak byliśmy trzymani za mordę to budowaliśmy ale z zaciągniętych kredytów które spłacaliśmy jeszcze do nie dawna chyba nie uważasz tego za jakiś spektakularny sukces ?????????
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-02-02 03:31
Jak sam zauważyłeś, zaciągnięte wtedy długi udało się spłacić. ciekawe czy długi zaciągane teraz, uda się kiedykolwiek spłacić. od 25 lat budżet państwa opiera się w dużej mierze na prywatyzacji- czyli sprzedaży majątku wypracowanego przez naród pod wodzą tej straszliwej komuny. ciekawe na co przeznaczane są dziś pożyczane pieniądze.
dek / 89.70.148.* / 2015-02-02 12:06
Chłopie !!! wyjedz sobie do matki Rosji i nie męcz się ,po co męczysz innych i siebie. W Rosji za takie posty będą ci klaskać u nas nikogo nie nabierzesz. Każdy który przeżył tamte czasy wie jak było naprawdę.
FILUTEK. / 91.123.164.* / 2015-02-02 13:56
ja nie muszę nigdzie wyjeżdżać, mnie tu dobrze. w żadnym poście nie napisałem że w Rosji jest fantastycznie, ja piszę tylko o tym jak w Polsce jest dziś fatalnie. ludzie piszący komentarze nie odnoszą się do moich słów tylko do własnych interpretacji tego co ja napisałem. doskonale pamiętam tamte czasy ale staram się być obiektywny. mógłbym wymienić tysiące spraw które wtedy mnie wkurzały i tysiące które wkurzają mnie dziś. nie było aż tak źle jak piszą jedni i dziś nie jest tak dobrze jak piszą drudzy. więcej obiektywizmu, więcej obiektywizmu.
dante1222 / 83.25.31.* / 2015-02-02 17:27
filutek więcej obiektywizmu ????hm naprawdę uważasz że jesteś obiektywny???? bo jak na razie to mijasz się z prawdą oskarżasz innych o nadinterpretacje tego co piszesz sam dodając od siebie różne słowa które nie padły tak wygląda twój obiektywizm
dante1222 / 83.25.28.* / 2015-02-02 10:13
udało się wtedy uda się i teraz ale na szczęście bez ruskiej chołoty
wertyu / 185.26.182.* / 2015-02-01 17:33
jezli którekolwiek państwo wyśle swoje wojsko ,,,bez oznaczeń o przynalezności ,,,,, w gupich czopkach znaczy,,, niby w celu ,,obrony zgnitych wartości,,, spotka je taka sama izolacja!!!! i sankcje!!! a na tym nie koniec!!!
uprzejmie / 91.240.30.* / 2015-02-01 17:23
to może należy jeszcze trochę poczekać aż będzie jeszcze gorzej
gość993 / 78.30.105.* / 2015-02-01 15:54
Nie będę oryginalny, ale wartość ropy spadła dwukrotnie, tymczasem ceny paliw na polskich stacjach ledwo drgnęły.
marocco925 / 46.76.0.* / 2015-02-01 16:12
Bo cena ropy naftowej ułamek ceny produkcji gotowej benzyny i oleju napędowego. Koszty robocizny i transportu zostały takie same, albo wzrosły.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
asdasdaabbcc / 75.97.156.* / 2015-02-01 16:49
W USA rok temu placilem 3.9 $ za jeden galon (3.83 l) benzyny, dzisiaj na najblizszej stacji za jeden galon place 2.1$. Te ceny "robocizny" to chyba tylko w polsce...
siatkarz / 77.254.244.* / 2015-02-02 08:31
Wszystkie europejskie kraje mają podobne podatki na paliwo. Głupotą jest podawać przykład kraju, gdzie się ropę wydobywa.
Szakh al / 188.147.142.* / 2015-02-01 18:12
w polsce wprowadza sie podatek zapasowy na paliwo 10 groszy bo jest za tanie jak na polskie zarobki. polski rzad jest do bani ja bym na ukraine ich wyslal
dundas / 83.11.129.* / 2015-02-01 15:37
Kryzys w Rosji przebiega zgodnie z założeniami Nowego Porządku Światowego, ustalonymi w latach 60-tych ubiegłego wieku, przez tak zwany Rząd Światowy. Te ustalenia zakładały, że Rosję należy uwikłać w kilka małych wojen,na tyle małych, aby te działania wojenne nie doprowadziły do wybuchu konfliktu światowego, ale na tyle dotkliwych dla Rosji aby Rosję na początek osłabić, a potem rozebrać i potworzyć na terytorium Rosji mniejsze państewka regionalne, którymi będzie łatwo manipulować i kierować.Dlatego ta wojna z Ukrainą taka będzie, aż do czasu kiedy Rosja zaatakuje Ukrainę frontalnie większymi siłami wojskowymi. Wówczas znajdzie się większa pomoc dla Ukrainy nie tylko z dostawami broni ale też z instruktorami do szkolenia armii ukraińskiej. W polityce światowej nie dzieje się nic z przypadku, każde działanie jest przemyślane i wybiegające w przyszłość. Nam się czasem zdaje, że zachód ulega Putinowi, ale te działania zachodu są przemyślane i prowadzą do tego aby Putin zwiększył agresję na Ukrainie. Putin już tę wojnę przegrał, to tylko kwestia czasu,kiedy te sankcje i spadek cen ropy i gazu wykończą gospodarkę Rosji, a potem to już wszystko pójdzie po myśli kapitału Światowego.
sprawiedliwyq / 178.235.254.* / 2015-02-01 15:49
A ja sadzę ,że w momencie kiedy Putin uzna ,że jego dalsze rządzenie Rosją jest zagrożone , to zaatakuje nie tylko Ukrainę ale również inne kraje uzasadniając Rosjanom/słusznie/ ,że tylko powrót Rosji do mocarstwa ZSRR może dać dla Rosjan i całego świata pokój. I będzie miał pełne poparcie Rosjan i nie tylko ich -a NATo,UE I USA będą mogli pocałować go poniżej pleców !!!!
dante1222 / 83.25.28.* / 2015-02-01 17:20
a twoim zdaniem skąd putin wezmie środki na prowadzenie wojny na więcej niż 1 froncie ????rosja jest na śmieciowym rankingu poniżej pleców to nie długo putin zachód całował będzie albo poświęci swój naród jak to do tej pory robił
prostak / 83.24.56.* / 2015-02-01 16:03
człowieku putin wygra w/g ciebie i co dalej- tak jak jego dawni przodkowie weźmie jasyr( wiesz co mam na mysli)i oddali sie do rosji
stuknij sie - tylko nie za mocno
wkurzony / 46.238.107.* / 2015-02-01 15:25
Za to w Polsce jest lepiej. Nawet rząd to przyznaje.
wosio / 178.42.105.* / 2015-02-01 14:42
Ministerstwo Obrony (organizujące napaści na sąsiadów), Ministerstwo Rozwoju Gospodarczego (chyba permanentnej zapaści), Ministerstwo Sprawiedliwości (buuuhaha....)itp.
I śmieszno i straszno.
bryś / 81.107.192.* / 2015-02-01 14:27
Rząd Putina ma się dobrze i krzywdy sobie nie zrobi. Putin udowodnia na ile jesteście bez rozumu uważając że Kreml ponosi porażkę. Jeszcze taką propagandę rozpowszechniacie?
dante1222 / 83.25.28.* / 2015-02-01 17:23
rząd putina to nie rosja człowieku a putin zawsze miał się dobrze okradając rodaków
trtrtrtr / 88.199.162.* / 2015-02-05 08:29
neofaszystowscy zwolennicy putinowskiego wielkorosyjskiego imperializmu są wśród nas.
rolo / 83.29.149.* / 2015-02-01 14:16
Pobożne życzenia PKB to 12-15% a inflacja ponad 30%.
oczy / 178.190.106.* / 2015-02-01 14:00
Tlum, jak kazdy tlum, jest po prostu glupi. Wystarczy rzucic mu kilka patriotycznych hasel, pobajerowac o "zagrozeniu naszych granic", o "wzywajacej ojczyznie" (a Putin ma do tego narzedzia w postaci 99% mediow) i juz mamy za soba tlumy prymitywow popierajacych jedynego wodza. Ceny rosna, waluta traci, a tepy tlum mysli, ze to w wyniku agresywnej polityki calego swiata do Rosji, a nie takiej samej Putina do swiata. U nas komunisci stosowali ten sam schemat: skoro wybuchly strajki z powodu podwyzek i braku towarow, to my mowimy, ze sa podwyzki i braki, bo wybuchly strajki! Skoro towary sa do nabycia tylko u spekulantow, to my mowimy, ze towarow nie ma, bo spekulanci wykupili! Dla glupka takie argumenty sa tak przekonujace, ze u nas jeszcze dzis wielu w nie wierzy! Latwo je obalic: idzcie do marketu i wykupcie towar, zeby nim pospekulowac! Ja mysle, ze Putin, jak kazdy dyktator ze zbyt dlugim stazem, przestal dostrzegac od kogo i czego jego wladza zalezy - uwierzyl po prostu w swoj geniusz i nietykalnosc. Jezeli madrze to rozegra, to moze byc z niego kolejny Stalin, chociaz dzis nie jest to juz takie proste, bo oni potrzebuja swiata duzo bardziej, niz swiat ich.
JK425 / 78.144.144.* / 2015-02-01 13:16
jest tylko poparciem tez w oklamywaniu ludzkosci. Mozna zrobic z kim ( np Rosja, Libia ,Irak) i z czym ( ceny ropy)tylko sie chce jesli tyko ktos ( NWO- czyt. Nowy Porzadak na Swiecie) tego zapragnie...nikt nie jest bezpieczny, kazdy bedzie niewonikiem
wujek alojzy / 84.10.198.* / 2015-02-01 13:16
Zdechną za Krym . I nastanie pokój
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
diro69 / 77.45.11.* / 2015-02-01 13:04
Bardzo mnie cieszą takie dobre wiadomości z rosji
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy